Skocz do zawartości

Odbiorniki Cyfry + - pytania, problemy, komentarze


mpotasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki bo liczycie na gotowe, kartki i długopisy do ręki, kolumna Pace a druga Philips, oto dwa kobylaste wątki o tych dekoderach ...

viewtopic.php?f=6&t=12279&start=11100

viewtopic.php?f=6&t=4256&start=7035

...i porównujecie, tylko zacznijcie od wpisów kiedy się pojawiły do nich ostatnie softy (154 i 122).

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy jest możliwość, żeby miesiąc po przedłużeniu umowy z modułem CAM spróbować wynegocjować u Cyfry zmianę na dekoder PVR? Mają jakieś sztywne reguły, czy zależy to od indywidualnej sprawy?(Nie mogę podłączyć nagrywarki Sony RDRHX650 do LG LM660 z modułem CI i nagrywać)

Wesołych Świąt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tematy odnośnie poszczególnych tunerów Cyfry i rozumiem, że w żadnym z nich nie ma możliwości ustawienia swojej listy kanałów? Mam natomiast Sagemcoma DSI87 i jest tam możliwość ustawiania swojej listy ulubionych kanałów, czy w Pace PVR lub Philips PVR jest też taka opcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego tutaj nie rozumiesz? Przecież napisałem, że chodziło mi o coś takiego jak napisał użytkownik m.sta. Uruchamiam dekoder i zmieniam na kolejne kanały wg zdefiniowanej wcześniej listy, na której są tylko te kanały które chciałem. Dla pewności ściągnąłem instrukcje w .pdf z dekodera Pace PVR i rzeczywiście jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie pisz,że jest to podobnie rozwiązane jak w sagemcomie.

Słowo "podobnie" w języku polskim znaczy mający pewne cechy wspólne z czymś lub z kimś. Gdybym napisał, że jest to "takie samo rozwiązanie" wtedy twoja uwaga byłaby na miejscu. Różnica jest tylko taka, że w sagemcomie można mieć dowolną kolejność swoich kanałów a w Pace, z tego co się doczytałem to nie. A tak poza tym to nawet przycisk na pilocie przełączający w tryb swoich kanałów jest tak samo oznaczony na obu dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam drodzy koledzy mam zapytanie otóż mam taki posiadam dekodery jeden to philips HD z pvr drugi pace sd i philips sd dekodery chodzą na multirumie i od dwóch dni mam problem jak na dole jest włączony philips hd i próbuje na górze włączyć drugi dekoder obojętnie czy to jest pace czy philips to zanikają programy na dole i wtedy muszę wyłączyć dekoder sd na górze a na dole w philipsie muszę wyciągnąć kartę i włożyć na nowo wtedy powracają na tym dekoderze programy. Natomiast jak mam tylko włączony dekoder na górze sd czy to pace czy philips to nie mam żadnych kanałów na dekoderze sygnał jest w granicach 4,5 działa tylko kanał tv puls, wiecie co może być przyczyną tego?. Wcześniej taki układ chodzić bez problemów od kilku lat i nic się nie działo co prawda wcześniej na dole i na górze były dekodery sd pace i philips, od końcówki grudnia nabyłem dekoder hd philips i podłączyłem go na dole do wczoraj chodziło to normalnie a teraz oglądać mogę tylko tv na dole, proszę o pomoc, żona strzela focha że nie może na górze tv oglądać :) chłopaki ratujcie:). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...