Jump to content

matjot

Users
 • Content Count

  1021
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by matjot

 1. Polsat teraz tak inwestuje w nowe rzeczy (PCCE dla przykładu), a Eski w HD na satelicie nadal nie ma. W porównaniu z Polsat Music HD zarówno Eska, jak i Eska Extra (która wygląda chyba jeszcze gorzej) są jak zupa pikseli. Ledwo widać nazwę pasma. Zauważam to teraz, bo w końcu przerzuciłem się na telewizor z FullHD i na tak dużym ekranie (a teraz jest właśnie takich coraz więcej) Eski wyglądają okropnie. Ponadto zastanawiam się dlaczego Eska Extra nie zmieniła jeszcze oprawy, podczas gdy jej starsza siostra zdążyła to zrobić już dwukrotnie.
 2. Wątpię, ale spodziewać się można widząc wyczyny Polsatu.
 3. matjot

  Biznes24

  Może i nie ma, ale jej funkcje zastępuje po części główna tvn.pl i strona prasowa grupy.
 4. Ta domena już teraz przenosi na mwenetworks.pl, więc widocznie kupili.
 5. Nie widziałem, bo ową zapowiedź jedynie słyszałem. Byłem w drugim pokoju, gdy leciała i nie zdążyłem zobaczyć.
 6. Co ciekawe na owym spocie lektor nie mówił "od 3 lutego", a - jakby to miało być już teraz - "od poniedziałku do piątku".
 7. matjot

  Kanały VIVA

  Widać ją na tym filmie:
 8. Wszystko ma powiązanie. Najprawdopodobniej Viacom podzielił się showami z Polsatem w zamian za doklejenie swojej nazwy i pomoc (?) przy Polsat CC Extra. Przecież podał źródło.
 9. Być może "nowymi" kreskówkami będzie powrót tych starych po miesiącu [emoji38]
 10. Podczas gdy inne stacje omijają limit 12 minut reklam na godzinę "programami" zawierającymi autopromocje, tak TV Puls jest o krok do przodu i... omija swoje "Za Chwilę Bez Przerwy Reklamowej" dodając autopromocję Telekamer TeleTygodnia jako część serialu. Przed napisami końcowymi każdego odcinka "Lombardu" nadawany jest spot z informacją dot. nowego sezonu serialu oraz ogłoszenia, że więcej informacji na jego temat pojawi się na gali Telekamer.
 11. Chyba wzorują się na radiowej Esce, tam utwór ten od początku roku był grany już 140 razy! (dane z odsluchane.eu)
 12. Może specjalnie tego nie robi, żeby ludzie myśleli, że to Top Kids i włączali - w końcu ta marka jest bardziej rozpoznawalna niż Junior Music.
 13. 4FUNy średnie - logotypy nie są spójne i poszczególne napisy są trochę za daleko, ponadto czwórka jest słabo widoczna. Stopklatka i HBO - jak najbardziej na plus, z chęcią zobaczyłbym to na ekranie. TVR - jako, że ta stacja chce stać się bardziej rozrywkową niż rolniczo-przyrodniczą, to listek średnio pasuje, ale sam pomysł bardzo fajny. Eska TV w tym stylu jest znacznie lepsza niż TVP, podoba mi się.
 14. Wszystkie odcinki są także na Netflixie.
 15. @STARS.TV mam pytanie: Czy osoba prywatna również może wykupić tabelę z wynikami oglądalności kanałów TV u Nielsena?
 16. Stolicą Węgier jest Budapeszt, nie Bukareszt. To drugie miasto znajduje się w Rumunii.
 17. Dlaczego "Top 36"? To raczej rzadko spotykane.
 18. To ja może przypomnę co Power napisał jakiś czas temu:
 19. Power chyba niezbyt lubi się spieszyć z aktualizowaniem EPG [emoji1]
 20. Co za przeogromne belki! Są zdecydowanie za duże!
 21. Turcja z której seriale na tym kanale mają się pojawiać to akurat jest bardziej na wschodzie niż zachodzie[emoji16] A tak serio to niech próbują, ale wydaje mi się, że tylko z tureckich "tasiemców" ramówki nie zrobią, prędzej czy później mam nadzieję, że dodadzą też te latynoskie. Wiele jest takich, których widzowie dawno lub w ogóle nie widzieli, a chcieliby. Na pewno takiego czegoś jeszcze w Polsce nie było, więc propsy za oryginalność.
 22. Logo jest nawet ok, ale ta nazwa... Mi znacznie bardziej kojarzy się z tworami typu Epic Drama.
 23. Mało Ci seriali na Polsacie 2, Romans, Rodzina i Film?
×
×
 • Create New...