Skocz do zawartości

Kanały od BBC Studios


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast drugiego odcinka TG mamy program Hammonda o samochodach Bonda.

To był Top Gear i samochody Bonda. :wink:

Czyli co, tasma z nowym odcinkiem się zacięła?

Ja podejrzewam, że nie zdążyli przetłumaczyć. A z tym napisem "Premiera" mnie też wkurzyli... :roll:

Dziś o 23 ma być wyemitowany ten wczorajszy nieudany odcinek Top Gear.

Zobaczym czy tym razem nie zobaczymy jakiejś powtórki.

Oby w końcu pokazali, bo wtedy i ja sam się wkurzę. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, tasma z nowym odcinkiem się zacięła?

Ja podejrzewam, że nie zdążyli przetłumaczyć. A z tym napisem "Premiera" mnie też wkurzyli... :roll:

Przecież oni nie ściągają z neta jak hatak i dopiero tłumaczą. Jak podpisali odpowiednią umowę to dostają odcinki z odpowiednim wyprzedzeniem i nawet emisja np. dzień po premierze nie oznaczała by że muszą robić tłumaczenie w 24 godziny :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam nadzieję, że ten feralny drugi odcinek będzie po zakończeniu serii powtórzony bo niestety nie obejrzałem go przez to całe zamieszanie. Nie spodziewałem się nawet, że może coś takiego być. Gdy usłyszałem przed tą emisją drugiego odcinka lektora, który informował o przesunięciu premiery to myślałem, iż to jakiś Top Gearowy żart, z czego są znani. A tu tymczasem samochody Bonda i... napis premiera obok logo :P Ale jako że nie widziałem jeszcze tego odcinka to sobie spokojnie go i z ciekawością obejrzałem. Siostrze też się podobał a nie przepada za programami motoryzacyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Twoje zdjęcie z angielską wersją logo jest dość małe i mi to wygląda zupełnie jak polskie, tylko z lewej strony. Ale z logo jest pewien problem. Problem to polski widz i jego specyficzne "właściwości". Otóż polski widz nie za bardzo wie, co ogląda, nie za bardzo rozumie, co do niego mówią, no i nie rozumie czy jest HD czy nie jest. Więc wszystko trzeba mu łopatą do głowy. Dlatego niektóre loga są kolorowe, za duże. Ważne, żeby były widoczne, żeby telewidz z kraju nad Wisłą zauważył i zapamiętał. Więc jeśli logo BBC HD jest nieco inne w Polsce niż to na obszar brytyjski, to tylko po to, żeby je było mało kumatemu i spostrzegawczemu Polakowi łatwo zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż polski widz nie za bardzo wie, co ogląda, nie za bardzo rozumie, co do niego mówią, no i nie rozumie czy jest HD czy nie jest. Więc wszystko trzeba mu łopatą do głowy.

Czemu mówisz za wszystkich? To, że odnosi się to do Ciebie, nie oznacza, że każdy jest taki nierozgarnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozgarniętego widza można poznać m.in. po kanałach, które ogląda. No cóż, jeśli ktoś sobie wziął za awatar superstację, która jest telewizją dla niekumatych [beep]gów mających telewizory pamiętające Gierka i Studio2 - przestarzały format 4:3 - to wszystko jasne. Mam pisać więcej? Mądrej głowie dość dwie słowie, ale Karol będzie miał wątpliwości, oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest tylko avatar. Jak ktoś bierze sobie za nick rodzaj ekranu telewzora i - jak myślę - jego wielkość rekomensuje sobie w ten sposób brak pewne braki fizyczne oraz ogranicza rozumowanie jedynie do tego co pokazują na szklanym ekranie i - o zgrozo - podnieca się tym nadmiernie. Zresztą widać, że twój rozwój zatrzymał się chyba w dniu zakupu swoejgo super odbiornika HD, na którym oglądasz filmy od kolegów, bo przez te 82 posty na forum, w połowie klepiesz jedno i to samo, najwięcej w temacie o AXN :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chore jest myślenie, że nie powinno się oglądać jakiegoś kanału ze względu na jakość, czy studio.
Jak komuś nie odpowiada jedno czy drugie, to nie ma obowiązku oglądać. Kiedyś w wojsku był obowiązek oglądania dziennika telewizyjnego i nikogo nie interesowało czy się podoba, czy nie. Teraz każdy ogląda to, co mu odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...