Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra jest na 100%, znam szzcegoly nie wiem czy moge pisac bo nie jestem do tego upowazniony.

 

Jak nie wejdzie to mozecie usunac moje konto! bedzie na 100% :brawo::brawo::brawo:

 

Trzymamy cie za słowo. Jak nie wejdzie ,albo bedzie to samo, kasujesz je i znikasz stad na zawsze. :read::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój. Ogląda pewnie III sezon gwiezdnych wrót na AXN-ie i w przerwie reklamowej udzieliła mu się atmosfera serialu..... Nie ma to jak 400-stronnicowy wątek, z czego max. 20% postów zawiera istotne treści merytoryczne. Ale przynajmniej jest co poczytać na forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie zaśmiecać. To nawet na wątek Zapowiedzi się nie nadaje. Jedyny dział gdzie to trafi to Kosz.

 

Człowiek chce wejść i przeczytać o promocjach jakie Cyfra daje nowym jak i obecnym abonentom. A co widzi. Nic. Zero treści. Nawet nie [beep]ony. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra jest na 100%, znam szzcegoly nie wiem czy moge pisac bo nie jestem do tego upowazniony.

Jak nie wejdzie to mozecie usunac moje konto! bedzie na 100% :brawo::brawo::brawo:

 

Jak dzieci. To po co piszesz ze wiesz, skoro jednak nie napiszesz bo nie jestes upowazniony. Sorry, ale jak dla mnie to taka dziecinada. Nikt Ci po stopach calowac nie bedzie i za pare godzin wszyscy beda wiedzieli co jest grane, o ile cos bedzie nowego grane.

 

Widzisz przynajmniej jak pisze to nie jakies sciemy, ze wejdzie 3 potem 7 albo 14. Watek jest o promocjach wiec pisze ze cos wejdzie, sam czekalem od 1 grudnia na nowa promocje i jezeli ktos by napisal pewna informacje czy cos bedzie to bym sie ucieszyl. A ze wszyscy zaraz wypytują to nie moja wina. I masz racje jutro sie wszyscy dowiedza bez proszenia wiec wystarczy poczekac. Bynajmniej na tą chwilę kazdy moze sie dowiedziec i wstrzymac z podpisaniem umowy w dniu dzisiejszym do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysle rowno o polnocy chyba ze ktos mnie uprzedzi. Na moje jest rewelacyjna. :)

 

Zaryzykuje i położę sie później spać, ale jka nic z tego nie będzie, będę siedział na darmo i wstanę niewyspany do pracy to wynajmę detektywa, odnajdzie Cię, a ja skopię Ci zad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z nieukrywaną radością informujemy, że od jutra, tj. 8 grudnia 2009 wprowadzamy niespotykane dotychczas, najatrakcyjniejsze w historii płatnej telewizji, niepowtarzalne OFERTY – „ŚWIĄTECZNE DOŁADOWANIE”.

 

Dla umów 24 miesięcznych:

 

1. TELEWIZOR LG Full HD – ZA 1zł.

2. MULTIROOM za 0 zł przez cały okres minimalny - umowy dla

pakietu PRESTIŻOWEGO+, PRESTIŻOWEGO HD+ i KOMFORTOWEGO+* NOWOŚĆ

3. Opcje HBO i opcje HBO Digital za darmo przez 6 miesięcy

4. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 24 miesięcy

5. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 24 miesięcy

6. Wszystkie pakiety z rabatem 50% przez 11 pełnych miesięcy

7. Opcje CANAL+ z rabatem 50% przez 24 miesiące

8. Dekoder PVR na wynajem z 50% rabatem (10zł/mies)**

 

* Multiroom za 0zł do pakietu Komfortowego+ w opcji bez telewizora. W

opcji z telewizorem – 20zł miesięcznie.

** Dekodr PVR dla pakietu Komfortowego+ w opcji bez telewizora. W

opcji z telewizorem – 20zł miesięcznie

 

Dla umów 18 miesięcznych:

 

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny

umowy NOWOŚĆ

● Powitalny+ w cenie 29,90 zł

● Podstawowy+ w cenie 39,90 zł

● Komfortowy+ w cenie 49,90 zł

2. Opcje HBO za darmo przez 5 miesięcy

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 18 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 18 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 5 miesięcy

 

Dla umów 13 miesięcznych:

1. Pakiety z opcją CANAL+ w stałych cenach przez okres minimalny

umowy NOWOŚĆ

● Powitalny+ w cenie 34,90 zł

● Podstawowy+ w cenie 44,90 zł

● Komfortowy+ w cenie 54,90 zł

2. Opcje HBO za darmo przez 3 miesiące

3. Wszystkie opcje HD za 0 zł przez okres 13 miesięcy

4. Opcje FILMBOX za darmo przez okres 13 miesięcy

5. Opcje HBO DIGITAL za darmo przez okres 3 miesięcy

 

Równocześnie informujemy, że aktywne pozostają dotychczasowe oferty na

13 i 18 miesięcy (czyli zniżka na abonament 50% przez 9 lub 11 miesięcy)

 

 

Dostępne dekodery:

1. Na własność

● SAGEM SD - 1 grosz

● Pace SD, Strong SD - 79 zł

 

2. Na wynajem

● PVR HD - 20 zł miesięcznie dla pakietu Komfortowego z

Telewizorem

● PVR HD - 10 zł miesięcznie do innych ofert

● Pace SD, Strong SD - 10 zł miesięcznie

● SD w oczekiwaniu na PVR HD - darmowe użytkowanie do czasu

wymiany na PVR HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wcale się nie pośpieszyłem jak kolega wyżej do mnie pisał ;) Przy tych opcjach co wybrałem kosztowałoby mnie w nowej promocji wszystko 49,90, a tak zapłacę 42 i nie będę miał tylko darmowej paczki Filmbox, której i tak bym nie oglądał ;)

 

Trzeba jednak przyznać, że od ponad roku nie ma mocnych na Cyfre+ jeżeli chodzi o promocję ;) Francuzi doskonale wiedzą, że nasycenie w Polsce blisko zbliża się do maksymalnego, więc chcą jak najwięcej klientów złapać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście lepiej wychodzi paczka Canal+ Komfort+ za 42zł, do tego wynajem dekodera za 0zł. Za 54zł Komfort i Canal+ do tego Filmbox o jakości VHS. Czyli jutro dzwonię i chyba wezmę tą ofertę za 42zł, może poczekam jeszcze na ruch Polsatu do 15 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta rewelacyjna oferta??? :shock: Moze sa jakies minimalne roznice...ale przy prestizu ja (znaczacych)nie widze...Tylko ten C+ w nizszych pakietach ma trwala znizke na 24 miesiace,reszta to naprawde jakas kosmetyka...Owszem,moze i ciut lepsza oferta dla tanszych,ale zeby to jakims hitem nazywac-leciutka przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście lepiej wychodzi paczka Canal+ Komfort+ za 42zł, do tego wynajem dekodera za 0zł. Za 54zł Komfort i Canal+ do tego Filmbox o jakości VHS. Czyli jutro dzwonię i chyba wezmę tą ofertę za 42zł, może poczekam jeszcze na ruch Polsatu do 15 grudnia.

 

Wydawalo mi sie, za akurat w tej promocji za wynajem dekodera wołaja 10zł i nie ma zlituj sie. Chyba ze czegos nie wiem.

 

cyfra.tv - thx za info, pifko dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym wynajęciem dekodera za 10zł miesięcznie strzelają sobie w stopę, choć kupno dekodera nie jest drogo, ale całkowicie nieopłacalne, bo po zakończeniu umowy trzeba oddać kartę i dekoder jest bezużyteczny, no chyba, że weźmiemy Stronga, ale znowu to najbardziej wadliwy dekoder w historii Cyfry+.

 

Strasznie pokombinowane, a na Filmboxach nie ma co oglądać, lepiej, żeby dali Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz proszę,żeby user, ktory pisal, że to super oferta, rozkladajaca na lopatki zgodnie z obietnica usunal swoje konto. :brawo:

Odpuść sobie, proszę. Człowiek chciał nam pomóc, dał cynk żeby wstrzymać się z umowami, bo jutro będzie nowa promocja, a ty od razu "usunąć go".

Jak dla mnie promocja jest jak najbardziej wystrzałowa - po raz pierwszy w historii dostajesz opcję Canal + do powitalnego i to za 10 zł. Jeżeli tak zostanie to może być przebój sezonu. Nie mam czasu oglądać 40 kanałów - wystarczy mi pakiet powitalny (no może podstawowy :wink: ) i to na czym mi najbardziej zależało - Canal + (czyli świetne kino i sport).

Przeciętny Kowalski zamiast kupować MiniMaxa (m.in. ze względu na Polsat Sport) za 20 zł będzie mógł dołożyć 10 zł i cieszyć się prawdziwą rozrywką.

PS. Nie wspomnę już, że MiniMini bije na głowę JimJama Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym wynajęciem dekodera za 10zł miesięcznie strzelają sobie w stopę.

 

Ktoś tu już obiecał prawie miesiąc temu, że w grudniu wraca darmowy wynajem PVR HD. Nic, dalej czekamy. Jeżeli w ogóle powróci to pewnie ze zwyżką jakichś innych opcji.

 

Listopadzie! Wróć! Z darmowymi telewizorami, multiroomami, pi-wi-arami w komforcie :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...