Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZDF przedłuzyl prawa do 2017/18 i grupa Mediaset we Wloszech do 2017/18. Jednak od zezonu 2014/15 moga byc ograniczenia bo byc moze bedzie kodowanie sygnalu z satelity 13E. Jednak to jest dziwne ze we Wloszech grupa Mediaset kupila tez na wyłącznosc ale beda pokazywac jeden mecz w srody kanale otwartym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

Mi brakuje właśnie takiego konkretnego spisu, który byłby na bieżąco aktualizowany i gdzie byłoby ładnie opisane kto ma prawa do czego. Takie coś, żeby wszystkie potrzebne informacje znaleźć w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zaglądałem kiedyś i teraz widzę nadal "Strona w budowie!".

 

Aa ok, wszystko działa. Na telefonie mi się nie chciała ta rozwijana lista pokazać. O coś takiego mi właśnie chodziło, dzięki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wierze w to osobiscie - wywalili mnostwo pieniedzy na MS w pilce noznej, byly jeszcze Igrzyska Olimpijskie w tym roku, rowniez w TVP - raczej sa bez kasy na takie rzeczy. Za to nC+ jak najbardziej jest mozliwa opcja, chociaz jezeli nie uruchomia tych dodatkowych kanalow, na ktore juz bylo wydane pozwolenie KRRiT, to niby gdzie mieli by je emitowac? Na razie cisza o tych kanalach, wiec nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...