Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja padła w jednym ze Sportowych podsumowań dnia w Polsacie News i Polsacie Sport News. Było to dosyć dawno,a nie mam zwyczaju nagrywać programów. Jednak usłyszałem wyraźnie,że Pokażą ME w piłce ręcznej w 2016 r rozgrywanych w Polsce. Zrobili to nie wiem czy przy okazji zakupu praw do eliminacji ME, MŚ i EURO 2016 lub zakupu F1. Generalnie chwalili się,że bardzo ważne imprezy są na ich imprezach i mówili o MŚ w siatkówce i właśnie EURO 2016 w Polsce.Pisałem o tym na forum, trzeba by przekopać ten wątek to i data by się znalazła i być może materiał ze strony polsatsport .pl z tym nagraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polsat zrealizuje transmisje z Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych, które w 2016 roku odbędą się w naszym kraju – podał Związek Piłki Ręcznej w Polsce na swojej stronie internetowej. Podpisano już umowę w tej sprawie, którą dołączono do aplikacji przedstawianej delegatom Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej. To oni decydowali, które państwo zostanie gospodarzem turnieju.

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce musiał zapewnić EHF (European Handball Federation) darmowy sygnał z każdego spotkania turnieju. Relacje muszą być realizowane w najwyższym standardzie. Jedyną stacją, która była gotowa do tego, aby przeprowadzić tego typu transmisje, był Polsat. To właśnie z tą telewizją podpisano umowę.

 

Artykuł jest z 28.12.2012,więc już ponad 1,5 roku wiadomo kto pokaże

 

Żródło: tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrealizuje- to słowo klucz. Polsat zrealizował również MŚ w Siatkówce Plażowej, a pokazała to TVP. Więc to nie jest jednoznaczne z pokazaniem imprezy, ale być może padło to hasło na antenie PSN, więc może i tak będzie.

Natomiast cały czas nie wiadomo, kto pokaże MŚ. Prawa rozprowadza firma Pitch International. To ta sama firma, która sprzedaje MŚ w siatkówce poza Polskę. Prawa tej firmie sprzedał Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja z powodu obecności Pucharu Polski w piłce nożnej skakał z radości nie będę, ale na pewno wiele osób to obejrzy i oglądalność będzie dobra. Bardziej jednak liczę na transmisje meczów polskich klubów w eliminacjach do LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze półfinałowe i finał PP będą w otwartym Polsacie, więc dużo nc+ nie traci. Niektóre mecze mają być w TV4, to jeszcze lepiej.

 

A przetarg na LE jeszcze się nie rozpoczął, choć nc+ ma podobno prawo pierwokupu. Tak słyszałem gdzieś w środowisku dziennikarskim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...