Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sobotni wieczór na antenie telewizyjnej Dwójki upłynie przy kabaretach - stacja będzie transmitowała XXI Festiwal kabaretu w Koszalinie. Natomiast w niedzielny wieczór opanują gwiazdy kolejnego koncertu z cyklu "Lato Zet i Dwójki".Podczas XXI Festiwalu Kabaretu koszaliński amfiteatr zmieni się w filmową Fabrykę Snów. W dobie spektakularnych sukcesów polskiej kinematografii (pod znakiem Oskara dla "Idy") Polacy jadą do Hollywood kręcić komediową superprodukcję. Przedsięwzięcie bardzo szybko samo w sobie okazuje się znakomitą komedią. Wystąpią: Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret pod Wyrwigroszem, Robert Korólczyk, Rak, Czesuaf, Łowcy.B.

Prowadzenie: Koń Polski, Robert Korólczyk i Mariusz Kałamaga. Transmisja na antenie TVP2 w sobotę (25 lipca( od godz. 20.05

 

Z kolei w najbliższą niedzielę (26 lipca) w Łodzi odbędzie się kolejny koncert z cyklu "Lato ZET i Dwójki". Podczas koncertu transmitowanego przez telewizyjną Dwójkę oraz Radio Zet (od godz. 20.05) wystąpią: Lady Pank, Feel, Ania Wyszkoni, Tatiana Okupnik, Sound'N'Grace, Formacja Nieżywych Schabuff, Kielich oraz Sarsa.

Źródło: http://media2.pl/126055-XXI-Festiwal-Ka ... -TVP2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dzieje ewidentnie. Zobaczymy, co to da. Mnie ciekawi, czy wóz HD pojechał do Koszalina na kabareton /który jutro/. Mi się wydawało, że Mrągowo było w HD, ale Lublin chyba nie. Jeżeli jutro będzie SD, to nie wiem sam, co o tym myśleć.

 

TVP niech się uczy od Rumunów - wczoraj piękne HD, świetna jakość. Tylko na razie nie wiadomo, czy pokażą kolejne mecze Legii eliminacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewanżu nie wpisali do ramówki, ale to kwestia kilku dni. Pierwszy mecz? Co nie zaszkodzi TVP jechać do Albanii i zrobić transmisję "własnymi siłami"? Bo jak nie to będzie nieciekawie...

 

Dobrze, że kabarety już emitują w HD. Dzisiaj zapewne też. Oczywiście zapraszam wieczorem do Dwójki. Teraz czas na teleturnieje, choć mało prawdopodobne, by na jesień taki Jeden z dziesięciu był w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał? Było świetnie i chyba nawet przebiło kabareton z Mrągowa. Same świetne skecze. I piękna jakość. Nie można było tak od razu po starcie TVP2 w HD? Tylko dopiero teraz?

 

A dzisiaj chyba nie muszę zachęcać - Lato Zet i Dwójki. Oby tym razem zakład był lepszy dla Nosela. I ciekawe jak z prowadzącymi. Duet, sama Młynkova czy sam Kammel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież te koncerty to mainstreamowa szmira, same Grzeszczaki, Farny itd.

Gdyby Radio Zet grało także piosenki ks. Jakuba Bartczaka, Meli Koteluk, Rasa Luty, Buldoga, Pustek, Julii Marcell, Gaby Kulki, Czesława Mozila, Lecha Makowieckiego, Drekotów, Luxtorpedy, Skubasa, Organka, Braci Figo Fagot, Maleo Reggae Rockers, czy innych artystów/grup alternatywnych, to byłoby wtedy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj niestety słabo. Okupnik z playbacku - pierwszy minus. Pochodzi z Łodzi, więc mogła na żywo, prawda? Po drugie - Nosel. Wczoraj to nawet nie było śmieszne. Owszem, zakład dobry, ale coś przeczuwałem, że nie poleci pontonem. "Poleciał", no ale chyba z pomocą ochroniaczy... Jak coś żle piszę, to mnie poprawcie, ale coś mi tu nie gra... Wygrała Sarsa - no cóż, akurat Naucz mnie mi się podoba, ale jeszcze kilka tygodni i tyle. I kolejny minus - SD. Co, przeczuli, że będzie słabo i nie zabierali kamer z Koszalina? ;)

 

Następny koncert dopiero 09 sierpnia.

 

pauulo - taki skład na koncert nie przejdzie, a już Bracia Figo Fagot szczególnie. Chętnie bym na koncertach TVP2 usłyszał Koteluk, Marcell, Makowieckiego i Maleo Reggae Rockers.

 

Ciekawe co dzisiaj z Panoramą, ale obawiam się, że nic się nie zmieni poza tym, że wrócą do studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Wygrała Sarsa - no cóż, akurat Naucz mnie mi się podoba, ale jeszcze kilka tygodni i tyle.

 

O czym jest ta piosenka Sarsy, bo słucham i słucham i nie wiem o czym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.

 

Co do Panoramy- może szykują się do emisji w HD? Owszem, w lutym się znacznie jakość poprawiła, ale to dalej nie HD.

 

No i jak z tą Legią. Tutaj, że będzie, tu, że usunęli informację, to w końcu jak? Pokażą czy nie? Na dziś brak meczu w ramówce na czwartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciejolek - myślałem, że Ty oglądasz tylko programy rozrywkowe i seriale w TVP. Od kiedy jesteś też wielbicielem sportu?

 

Sokołowski dobry jako ekspert. ;) Mógłby komentować i za tydzień. Komentarz dzięki temu nie był nudny

i potem

Oby Sokołowski znów z nim komentował.

Szybko Ci się znudził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już miałem wieczorem wczoraj pisać "Oj nieładnie - dajecie mecz tylko w kodowanym kanale, bo w TVP2 ważniejsze będą powtórki". Ale nie. Brawo. Można? Można. Tylko ten Jasina.... Oby Sokołowski znów z nim komentował.

Gdyby były wtedy Barwy Szczęscia premierowo to pewnie meczu w TVP 2 mogłoby nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wislok -chodziło mi o to, że jak komentują wspólnie Jasina i Sokołowski to nie jest żle. Nudniej by było z samym Jasiną. Ale zobaczymy wieczorem, czy będzie z nim ekspert czy sam.

 

fan tv - ale mamy wakacje. A jeśli nawet, co by nie szkodziło przełożyć serialu? Co innego jakby był mecz o 20:40/20:45.

 

Wiedziałem, że nic się nie zmieni w Panoramie. Jakiś drobny remont. W Teleexpressie także bez zmian.

 

Zobaczymy, jaka będzie jakość meczu, liczę na zadowalającą /no na HD nie liczę, mecz w Albanii... - ale porządne SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...