Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowany galop...

włączcie mecz Legii na TVP 2 "HD" ...

albo mi na oczy już padło, albo transmisje przeprowadzają kalkulatorem....

Jaki stream w TV z meczu Legii buahaha :brawo:

Tak. Rzeczywiście można z tego wnioskować, że w/g was obwiniacie Kazachów :roll:

 

Wolę udowodnić sobie i innym narzekającym, że na przekazie to samo dostali niż mieć pretensje do TVP. W dobie rozwiniętej technologii informacyjnej każde narzekanie można sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsmieszniejsze jest to:

TVP kupila sygnal od Kazachow, jakosc tragedia (oczywiscie nie mozna bylo liczyc na nic lepszego, to bylo jakies 360p o przepustowosci ~600 kpbs) zas Metalist TV transmitowal mecz Ruch - Metalist z Gliwic na swoim kanale YT w 720p HD, bitrate byl niezly ~2500 kbps (taki Ja zaobserwowalem). Naprawde nikt z nadawcow w Polsce nie wpadl na to, zeby transmitowac chociaz ten mecz z Gliwic w TV? :D

 

To na prawde dziwne i trudne do zrozumienia, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie śmieszne jest to, że nikomu się nie opłaca. Jeśli tak to po TVP pokazuje Legię? Przecież w fazie grupowej jej nie pokażą. nc+ też nie lepsze. Marciniak (komentator z C+) na Twitterze pisze coś, że się nie opłaca robić transmisji. Nie rozumiem tego, Ukraińcom się opłaca przyjeżdżać i robić transmisję, a polskiej ekipie nie opłaca się produkować sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tego nie rozumiem - wciskaja jakis kit i tyle - niech sobie zobacza ile ludzi ogladalo transmisje Ruchu na YT, wiekszosc (mozna sie bylo zorientowac po komentarzach :D ) to byli Polacy. Co tu sie nie oplaca? Pojechac do Gliwic? Przeciez jakos podczas transmisji Ekstraklapy jezdza do takich dziur jak: Leczna, Chorzów, Bielsko-Biała, Zabrze czy Bełchatów. Do poprzedniego sezonu do tego zaszczytnego grona wliczal sie jeszcze Lubin. Kompletna paranoja ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jakos podczas transmisji Ekstraklapy jezdza do takich dziur jak: Leczna, Chorzów, Bielsko-Biała, Zabrze czy Bełchatów.

Czasem zastanów się zanim napiszesz jakąś bzdurę- jak można porównywać 60 tys. Bełchatów, 20 tys. Łęcznę do miast typu Bielsko-Biała(180 tys.) czy Chorzów(112 tys.). Podstawy geografii się kłaniają...

A tak w temacie- świetny mecz Real- Atletico. Osoby twierdzące, że w Hiszpanii są tylko Real i Barca miały doskonały dowód na to, jak bzdurne jest to twierdzenie. Strata Costy, Couroisa czy Filipe Luisa jest niezauważalna. Co innego w Realu brak Di Marii- totalny bezsens pozbywanie się tak genialnego piłkarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama powiedziala mi przed chwila, ze wczoraj spotkala w sklepie Szaranowicz, w OBI :D

Dowiedzialem sie, ze jest bardzo sympatyczny.

Przeciez jakos podczas transmisji Ekstraklapy jezdza do takich dziur jak: Leczna, Chorzów, Bielsko-Biała, Zabrze czy Bełchatów.

Czasem zastanów się zanim napiszesz jakąś bzdurę- jak można porównywać 60 tys. Bełchatów, 20 tys. Łęcznę do miast typu Bielsko-Biała(180 tys.) czy Chorzów(112 tys.). Podstawy geografii się kłaniają...

A tak w temacie- świetny mecz Real- Atletico. Osoby twierdzące, że w Hiszpanii są tylko Real i Barca miały doskonały dowód na to, jak bzdurne jest to twierdzenie. Strata Costy, Couroisa czy Filipe Luisa jest niezauważalna. Co innego w Realu brak Di Marii- totalny bezsens pozbywanie się tak genialnego piłkarza.

 

Nie tylko liczba mieszkancow sie liczy - i to dziura i to dziura, chodzi o to, raczej nic tam nie ma ... a stadiony to juz w ogole piekne maja, jak w 1. lidze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za geniusz z TVP dał do grafiki ekranowej cyfry rzymskie? To musiał być jakiś emeryt pamiętający czasy głębokiego PRL-u bo wtedy tak zapisywano m. in. daty. Cały świat od wielu lat stosuje tylko cyfry arabskie a tutaj nagle przy oznaczeniu poszczególnych serii rzutów rzymskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...