Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej cenie powinieneś mieć HBO na całą umowę. Mogłeś poczekać, ale pewnie zaraz napiszesz, że nie chce Ci się z nimi gadać, nie masz czasu itd. Ważne, że Ci pasuje. Oferta dobra,ale mogłabyć jeszcze lepsza.

 

@whitesox. Śpieszy Ci się gdzieś? Najlepsze oferty są pod koniec umowy ,a Ty masz ponad miesiąc jeszcze. Przykład pośpiechu masz wyżej. Bądź cierpliwy, a zostanie to Tobie wynagrodzone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, bardzo miła rozmowa.

Propozycja: Comfort+, Extra+, Multi+, 6x Canal+ i multiroomem (Cameleon) + gratis HBO lub FilmBox na 5 mcy, ew. History na cały okres umowy. w łamańcu 5x0, 10x79,90

Dekoder podstawowy (sagem) za darmo, pace za 20 zł (ew. do oddania)

Jutro mam zdecydować co za gratis chcę + co z 2 dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nc+ do nowych umów daje znowu karty Cameleon, więc już nie musisz kombinować z pakietem Start+, tylko podpisujesz umowę na dowolny pakiet.

 

Karty Cameleon są wydawane tylko z dekoderami Sagemcom DSI83/DSI87 lub nowym Wifibox+, samej karty nie można wziąć, ale na szczęście karty nie są (przynajmniej na razie!) parowane z dekoderami i można schować dedykowany dekoder do szafy, a kartę włożyć do czegoś innego.

 

Nie ma możliwości dobrania drugiego Cameleona. Multiroom dla nowych abonentów jest tylko na nowych zasadach, ale wtedy masz karty parowane z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie dzisiaj telefon zadzwonił telefon z Warszawy, facet stwierdził na poczatku że otrzymali wypowiedzienie (wysłane z tydzień temu) i zapytał czemu chcę zrezygnował, coś tam zacząłem coś tam narzekać na ofertę, ta sama gadka co zawsze, a on tylko rzucił jednym argumentem zwanym "Canal+", gdzie po kilku moich kolejnych słowach zwyczajnie sie rozłączył, bez pożegnania ani przedstawienia jakiejkolwiek oferty :) Rozmowa trwała nie wiem, moze z 2-3 minuty, nigdy nie miałem takiej krótkiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Mam zamiar przejść do nc+, jednak początkowo na pakiet Start+. Na jaki czas zawierane są umowy? Zależy mi na tym ze względu na nieparowaną kartę Cameleon. Czy w trakcie umowy można dobrać 2 Cameleona? Jeśli tak to na jakich warunkach?

Jak na razie możesz wziąć z sagemcomem camela. Wszystko się zmienia w tej platformie i wcale nie jest powiedziane, że np.za 2 m.nie będą dawać drugiej karty dla abonentów mających camele. Nawet jeśli nie, to kupujesz spliter i masz własny MR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne porozumienie:

Comfort+,

Extra+,

Multi+,

6x Canal+

MR (Cameleon x2)

FilmBox - 5 mcy

Konto podstawowe + Canal+ VOD (wyrwane dzisiaj)

Całość w jak wyżej podawałem - 5x0, 10x79,90

Dodatkowo płatny - pace 20 zł (jedyny ból - brak opcji rabatu)

Dzięki za pomoc - dzięki forum wiadomo na co można liczyć ze strony nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc. Mam zamiar przejść do nc+, jednak początkowo na pakiet Start+. Na jaki czas zawierane są umowy? Zależy mi na tym ze względu na nieparowaną kartę Cameleon. Czy w trakcie umowy można dobrać 2 Cameleona? Jeśli tak to na jakich warunkach?

Jak na razie możesz wziąć z sagemcomem camela. Wszystko się zmienia w tej platformie i wcale nie jest powiedziane, że np.za 2 m.nie będą dawać drugiej karty dla abonentów mających camele. Nawet jeśli nie, to kupujesz spliter i masz własny MR ;)

Z tym może być ciężko, wczoraj pogadałem ze znajomkiem z aps i ponoć przy następnej zmianie oprogramowania będą już parowane ze wszystkimi dekami, bo teraz po prostu nie zdążyli. Ile w tym prawdy nie wiem, ale mówił z dużą pewnością w głosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kończy mi się umowa z c+. Jeden telefon z ich strony. Kiedy chciałem odebrać rozłączyli się.Nie chcą mojej kaski, aja nie chcę ich!

A więc od jutra żegnaj c+ lub nc+!

Zadzwonię jutro gdzie oddać kartę , bo tuner mam swój.

Teraz dvb-t! I wystarczy! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca września (wypowiedziana). Dotychczas mam Canal+ Comfort i Multi+ z 1 Cameleonem bez dekodera za 59zł/mies.

W tym roku chciałbym płacić za to samo 53zł i dobrać mediaboxa, albo dodatkowo 3xHBO za 59zł.

Jest to do uzyskania? Nie chcę przelicytować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko możliwe. We wrześniu masz szansę.

 

Ja dziś zadzwoniłem do nc+ z zapytaniem dla przypomnienia do kiedy mam w promocji opcje dodatkowe. Po uzyskanej odpowiedzi, Pan konsul powiedział, że jest dla mnie przyszykowana oferta przedłużeniowa. Powiedziałem, że mam jeszcze 5 m i nie śpieszno mi przedłużać, chyba, że będzie oferta tańsza. Wysłuchałem. Nie byłem zdziwiony, że zaproponowano mi droższą ofertę od obecnej. Superpremium za 119 :D . Tak tak 119,90, choć na stronie nc jest o dychę mniej ;). Do tego fbox, Sandal i History = 129. Oczywiście z MR i 2 Pejsami. Um.na 2 lata. Wypowiedzenie nie wysłane, bo jeszcze mam czas. Podziękowałem. Będę negocjował grudzień, styczeń. To okres świąteczny. Mój cel to 89-99 za ten zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca września (wypowiedziana). Dotychczas mam Canal+ Comfort i Multi+ z 1 Cameleonem bez dekodera za 59zł/mies.

W tym roku chciałbym płacić za to samo 53zł i dobrać mediaboxa, albo dodatkowo 3xHBO za 59zł.

Jest to do uzyskania? Nie chcę przelicytować ...

 

Powiem Ci że owszem ;)

Ja bez wypowiedzenia dostałem

Comfort + , Multi + , HBO , 6C+, FilmBox na 6 mies, wymiana na MediaBox za 49 zł ale 0 zł/ mies za niego, Multiroom ST 0zł/12 , 10zł/12.

HISTORY, Sundance , Cinemax, netVOD+ dodatkowo płatne.

Za abonament płacę 59.90 (średnia) + opcje dodatkowe , łącznie 76.77 zł, umowa na 24 mies. więc ja zadowolony jestem, bez opcji dodatkowych wychodzi 59.90 więc dostaniesz to co chcesz ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przedłużyłem umowę po wypowiedzeniu , miałem z cyfry jeszcze comfort+hd za 50 zł teraz mam niby to samo za 46,60.(sie okaże po kilku miesiącach co mi wyłączą)

I tu sie zaczyna problem bo jak przysłali dokumenty to wielkie g...o z nich wynika poza tym, że 0 zl 5m na jakies pakiety, warunki promocji itd nic wprost tylko zagmatwanie...

Czytając wcześniej ten wątek była mowa o łamańcach. Nie zgadzałem sie na łamańca i sie dopytywałem po 100 razy czy bede płacić te 46 co miesiac. To miła pani oczywiście mi mówła że tak. Po zadzwonieniu do nich to średnio miły koleś powiedział, że o co mi chodzi: przecież mam 0zl 5m a później 69 ale moge palcic po 46 i nie ma problemu, ja mu mowie że jest problem bo zawierałem umowę nie łamańca ale na kwotę stała płatna co miesiąc...on nie widzi problemu... noż kurffica mnie bierze że robią człowieka jak chcą i nic jeszcze im zrobić nie można. Ktoś miał podobnie i coś z tym robił?

ps. zrobili mnie tak specjalnie bo dzwoniło kilku i zawsze to samo słyszeli, że nie dam wiecej jak 50zł i chce to samo. Z jednej strony kij im w oko płace jak chcialem ale pózniej sie to odbije, pomijając fakt zmiany umowy bez mojej wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...