Skocz do zawartości

Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nadawca czegos nie pomieszal ? nie moge dojsc do ladu co za odcinek teraz lecial, a wedlug programu nie nadaja zgodnie z harmonogramem, nagrywalem odc. 16, a teraz niby zaczal sie 14-ty nie w czasie, ale idzie 16ty. A moze to 15-ty ? Tak namieszali ze nie wiem co jest grane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera jest w programie Fox na ich stronie od 22:00 do 23:20

Swoją drogą to jest najbardziej beznadziejny serial jaki oglądam, po każdym odcinku myślę - co za syf - i za tydzień dalej oglądam. Niesamowite!

 

To ja mam podobnie ze Stars.TV. Pierwszy rok nadawania to był efekt woow, teraz to już tylko popłuczyny po ambitnych założeniach, a i tak oglądam. NIESAMOWITE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera na AMC w lecie, a FOX International Channels jest dystrybutorem na Europę, a ten serial jest na tyle popularny, więc pewnie i postarają się o odpowiednią reklamę dla "Fear the Walking Dead" i ten także będzie z niewielkim opóźnieniem. Oby! :) Chociaż... Talk show "Talking Dead" jest tylko w USA :/

 

W obsadzie spin-offu The Walking Dead znajdzie się m.in. piękna Alycia Debnam-Carey, australijska aktorka ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jest najbardziej beznadziejny serial jaki oglądam, po każdym odcinku myślę - co za syf - i za tydzień dalej oglądam. Niesamowite!

 

TWD to świetny serial, gdy go poznałem od razu mnie zainteresował, pierwsze odcinki zwłaszcza rewelacyjne szkoda, że TVP 1 lub TV Puls nie powtarzają teraz sezonów 1-4, mam nadzieje, że TVP 1 wyemituje jesienią 5 seozn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to jest najbardziej beznadziejny serial jaki oglądam, po każdym odcinku myślę - co za syf - i za tydzień dalej oglądam. Niesamowite!

Mam tak samo, ale musisz przyznać, że finałowy odcinek był całkiem niezły.

P.S. I tak uważam, że najbardziej przereklamowanym serialem jest Gra o tron. Niektóre opinie o tej produkcji to już gruba przesada, a Martin jest lepszy Tolkiena :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra o Tron jest serialem, który albo się kocha albo nienawidzi. Jeśli "wejdziesz" w fabułę i poczujesz tę historię to wciągnie cie ona po same uszy. Gdy jeszcze nie oglądałem tej produkcji i czytałem w internecie jak wszyscy się nią podniecają myślałem, że to gruba przesada. Gdy widziałem takie reakcję ludzi po odcinku

uważałem, że to głupota i niemożnością jest taka reakcja na wydarzenia w serialu. Jakże się myliłem... ten serial to fenomen i to, że na nowy sezon czyta cały świat jest tego dowodem. Przy wielu scenach z tego serialu zbierałem szczene z podłogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoje zdanie, które szanuję. The Walking Dead jest oparty na komiksie- trudno wymagać jakiejś wielkiej głębi. Co innego Gra o tron oparta na opasłych tomiskach Martina(dla mnie książka totalnie nie do przebrnięcia, w odróżnieniu od genialnego Władcy pierścieni). Szczerze mówiąc są to średnie produkcje(The Walking Dead i Gra o tron), ale ja i tak wolę serial o zombiakach :). Do najlepszych seriali obie te produkcje nie mają startu, oczywiście moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem TWD jest to że już z góry wiedzą że dostają kolejny czy nawet kolejne dwa sezony. Nie muszą się starać. Na wielu serialach to widać. Całkiem fajny serial, kilka odcinków. Nagle pojawia się informacja że będzie kolejny sezon i wszystko zaczyna się wlec. Takie coś zauważyłem w Hell on wheels i Copper. Początkowe odcinki rewelacja, dostali kolejny sezon i nagle nie wiadomo o co chodzi bo scenarzyści przygotowują się pod kolejny sezon. A jak Copper nie dostał 3 sezonu to ostatnie 3 odcinki pisał chyba jakiś scenarzysta amator. Zupełnie na odwal się. W przypadku TWD, AMC powinno z góry ustali, 7 sezonów i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie "The Walking Dead" powoli się już skończy, jak już się nie skończyło. Trzy sezony były mocne, a teraz to takie ciągnięcie, a V sezon to już szczególnie, a producent, chyba nawet Kirkman, mówił, że będą to robić tyle czasu, dopóki to się widzom nie znudzi, więc nie zdziwię się jak dobiją do X sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera na AMC w lecie, a FOX International Channels jest dystrybutorem na Europę...

To jest pewna informacja? Nie spotkałem się z nią, a jest ważna, bo w innym przypadku Fear The Walking Dead może być na innym kanale niż TWD.

Na Wikipedii jest info, że: The series will debut internationally on AMC Global within 24 hours of the U.S. premiere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem o "The Walking Dead" wtedy. Z "Fear the Walking Dead" może być inaczej. Poza tym, nikt poza FOX, nie zagwarantuje im dobrego dotarcia do wielu krajów. Bo gdzie indziej by to puszczali? AMC na Europę, Afrykę? Jakieś lokalne telewizje na poszczególne kraje? Z tym byłoby za dużo babrania się ze sprzedażą praw, a i tak nie ma pewności czy ktoś by to kupił. FIC byłby najlepszy, bo przynajmniej od razu kojarzyłby się z "The Walking Dead". W końcu tam debiutowało i było i jest mocno identyfikowane z FOX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...