Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko pokazuje jak zachowywał się Kowalczyk. On zachowywał się tak jakby miał pretensje do całego świata o wszystko, nawet o to, że padał śnieg z deszczem i wiało w Stargardzie. Nie należę do osób, które ciągle marudzą, ale to co on zrobił dzisiaj przeszło wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważ, że on robił tak od początku meczu, gdzie jeszcze Lech grał i wygrywał. On jechał po wszystkich, po tym, że Linetty nie zagrał ani minuty w reprezentacji, ze się tam nie nadaje, że Sadajew to największy [beep] w Ekstraklasie i go nie lubi i więcej było takich kwiatków. To tak jakby Laboga na meczu Barcelony powiedział, ze nie lubi Messiego. Taki komentarz nie przystoi nawet jeśli jest się kibicem innego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 tygodnie temu w Cafe Futbol jeszcze mówił że Lech ma lepszą pierwszą jedenastkę od Legii więc jest obiektywny, wczoraj od początku meczu Sadajew zachowywał się jak i-d-i-o-t-a i za dwie żółte kartki powinien wylecieć wcześniej więc też po części miał rację, tylko co do Linettyego trochę go poniosło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne transmisje w Polsacie Sport News:

 

AKTUALIZACJA

 

04.04.

12:20 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: PGE Turów Zgorzelec - AZS Koszalin (na żywo)

14:30 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - studio (na żywo)

15:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz półfinałowy: KPS Chemik Police - Unendo Yamamay Busto Arsizio (na żywo)

17:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - studio (na żywo)

18:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz półfinałowy: VakifBank Stambuł - Eczacibaşi VitrA Stambuł (na żywo)

20:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - studio (na żywo)

20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Twente Enschede - PSV Eindhoven (na żywo)

 

05.04.

12:25 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - Ajax Amsterdam (na żywo)

14:30 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - studio (na żywo)

15:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz o 3. miejsce (na żywo)

17:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - studio (na żywo)

18:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - mecz finałowy (na żywo)

20:00 Siatkówka kobiet: Final Four Ligi Mistrzyń - studio (na żywo)

20:30 Kulisy sportu: Sławomir Peszko

21:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam (premiera)

23:00 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Zenit Sankt Petersburg - CSKA Moskwa (premiera)

 

06.04.

20:00 Puncher (na żywo)

 

07.04.

20:00 Magazyn TBL (premiera)

 

08.04.

20:15 Piłka nożna: Puchar Polski - studio (na żywo)

20:40 Piłka nożna: Puchar Polski - rewanżowy mecz półfinałowy: Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała (na żywo)

22:45 Piłka nożna: Puchar Polski - studio (na żywo)

 

09.04.

18:00 Polska 2016 (na żywo)

20:15 Piłka nożna: Puchar Polski - studio (na żywo)

20:40 Piłka nożna: Puchar Polski - rewanżowy mecz półfinałowy: Lech Poznań - Błękitni Stargard Szczeciński (na żywo)

22:45 Piłka nożna: Puchar Polski - studio (na żywo)

 

10.04.

11:05 Piłka nożna: Puchar Włoch - rewanżowy mecz półfinałowy: SSC Napoli - Lazio Rzym (retransmisja)

13:05 Piłka nożna: Puchar Włoch - rewanżowy mecz półfinałowy: ACF Fiorentina - Juventus Turyn (retransmisja)

19:55 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - PEC Zwolle (na żywo)

22:05 Formuła 1: Grand Prix Chin - 1. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

23:30 Formuła 1: Grand Prix Chin - 2. sesja treningowa (retransmisja/skrót)

01:15 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk - 2. sesja treningowa w klasie MotoGP (retransmisja)

 

11.04.

09:05 Tenis: Turniej ATP w Houston - mecz ćwierćfinałowy (premiera)

11:05 Tenis: Turniej ATP w Houston - mecz ćwierćfinałowy (premiera)

15:05 Formuła 1: Grand Prix Chin - 3. sesja treningowa (retransmisja)

17:05 Formuła 1: Grand Prix Chin - sesja kwalifikacyjna (retransmisja)

17:55 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: FK Krasnodar - Kubań Krasnodar (na żywo)

20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Heracles Almelo - Ajax Amsterdam (na żywo)

22:50 Tenis: Turniej ATP w Houston - 1. mecz półfinałowy (premiera)

01:00 Tenis: Turniej ATP w Houston - 2. mecz półfinałowy (premiera)

 

12.04.

11:05 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk- sesja kwalifikacyjna (retransmisja)

12:25 Piłka nożna: Liga rosyjska - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Rubin Kazań (na żywo)

14:30 Kolarstwo górskie: Zawody Pucharu Świata w Lourdes (na żywo)

16:30 Kulisy sportu: Grzegorz Krychowiak

19:50 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Energa Czarni Słupsk - Polfarmex Kutno (na żywo)

23:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata: Grand Prix Ameryk- wyścig (retransmisja)

 

13.04.

17:05 Formuła 1: Grand Prix Chin (retransmisja/skrót)*

*także we wtorek o 15:05, w środę o 23:00 i w czwartek o 9:05

20:00 Puncher (na żywo)

 

14.04.

19:00 Magazyn TBL (premiera)

19:50 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Wikana Start Lublin - Asseco Gdynia (na żywo)

 

16.04.

20:00 Polska 2016 (na żywo)

 

Podkreślone zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę dni temu poruszać kwestie dlaczego hit Zenit - CSKA nie ma w ramówce żadnego programu, a tutaj dają ten mecz z 10 godzinnym poślzigiem ? Przecież w tym czasie w niedzielę o 12:30 jest wolna antena Polsat Sport. Ktoś mi to wytłumaczy jakoś logicznie ? Bo ja tutaj logicznego podejścia nie widzę, nawet kosztem kolarstwa przecież powinni ten mecz puścić!

A miałem ochotę ten mecz obejrzeć akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSN ostatnio pojawia się coraz więcej takich niewymuszonych brakiem miejsca do nadawania transmisji. Biatlon, Puchar Polski, Final Four Kobiet, walki bokserskie.

Być może oglądalność kanału wyraźnie podnosi się na transmisjach live i po prostu im się to $opłaca$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę dni temu poruszać kwestie dlaczego hit Zenit - CSKA nie ma w ramówce żadnego programu, a tutaj dają ten mecz z 10 godzinnym poślzigiem ? Przecież w tym czasie w niedzielę o 12:30 jest wolna antena Polsat Sport. Ktoś mi to wytłumaczy jakoś logicznie ? Bo ja tutaj logicznego podejścia nie widzę, nawet kosztem kolarstwa przecież powinni ten mecz puścić!

A miałem ochotę ten mecz obejrzeć akurat.

To obejrz sobie o 23:00. :wink:

Ale w ogóle to ja myślałem, że ten mecz pokażą na żywo zamiast Utrecht-Ajax, który mógłby być o 23 jako premiera bo i tak na razie Milik w Ajaxie nie zagra, więc automatycznie mecz staje się mniej ciekawy, ale i tak fajnie, że będzie pokazany mecz na szczycie ligi rosyjskiej w PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PSN ostatnio pojawia się coraz więcej takich niewymuszonych brakiem miejsca do nadawania transmisji. Biatlon, Puchar Polski, Final Four Kobiet, walki bokserskie.

Być może oglądalność kanału wyraźnie podnosi się na transmisjach live i po prostu im się to $opłaca$

 

 

Półfinały Pucharu Polski są wymuszone. PZPN sprzedał Polsatowi prawa z zastrzeżeniem, że finał i półfinały mają być pokazane na otwartej antenie. Gale bokserskie, które odbywają się w Polsce, być może też muszą być pokazane. Nie wiem, czy tak jest, ale prawie zawsze gale z Polski były w Polsacie lub PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę dni temu poruszać kwestie dlaczego hit Zenit - CSKA nie ma w ramówce żadnego programu, a tutaj dają ten mecz z 10 godzinnym poślzigiem ? Przecież w tym czasie w niedzielę o 12:30 jest wolna antena Polsat Sport. Ktoś mi to wytłumaczy jakoś logicznie ? Bo ja tutaj logicznego podejścia nie widzę, nawet kosztem kolarstwa przecież powinni ten mecz puścić!

A miałem ochotę ten mecz obejrzeć akurat.

To obejrz sobie o 23:00. :wink:

Ale w ogóle to ja myślałem, że ten mecz pokażą na żywo zamiast Utrecht-Ajax, który mógłby być o 23 jako premiera bo i tak na razie Milik w Ajaxie nie zagra, więc automatycznie mecz staje się mniej ciekawy, ale i tak fajnie, że będzie pokazany mecz na szczycie ligi rosyjskiej w PSN.

 

Yyy Ty mówisz serio ?

Może i obejrzałbym o 23:00, ale wtedy już będe tak czy siak znał wynik tego meczu wiec oglądanie mija się jakby z sensem...

 

Przecież o 12:30 w czasie meczu jest wolna antena -> Polsat Sport!! To czy nie mogą tego meczu puścić LIVE ? Takie to trudne ? Nakładać na siebie relację i Final Four LM siatkarek na dwóch antenach puszczać to potrafią, a jak hit sezonu w lidze rosyjskiej jest to nagle brakuje anteny ? To jest po prostu chore.

 

Także wg mnie nie jest to wcale fajne jak mówisz, Polsat kpi sobie po prostu...

 

A w niedziele o 23 to leci liga argentyńska na futbolparatodos.com.ar i to jeszcze Boca Juniors więc sorry, ale wolę oglądać mecz LIVE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę dni temu poruszać kwestie dlaczego hit Zenit - CSKA nie ma w ramówce żadnego programu, a tutaj dają ten mecz z 10 godzinnym poślzigiem ? Przecież w tym czasie w niedzielę o 12:30 jest wolna antena Polsat Sport. Ktoś mi to wytłumaczy jakoś logicznie ? Bo ja tutaj logicznego podejścia nie widzę, nawet kosztem kolarstwa przecież powinni ten mecz puścić!

A miałem ochotę ten mecz obejrzeć akurat.

To obejrz sobie o 23:00. :wink:

Ale w ogóle to ja myślałem, że ten mecz pokażą na żywo zamiast Utrecht-Ajax, który mógłby być o 23 jako premiera bo i tak na razie Milik w Ajaxie nie zagra, więc automatycznie mecz staje się mniej ciekawy, ale i tak fajnie, że będzie pokazany mecz na szczycie ligi rosyjskiej w PSN.

 

Yyy Ty mówisz serio ?

Może i obejrzałbym o 23:00, ale wtedy już będe tak czy siak znał wynik tego meczu wiec oglądanie mija się jakby z sensem...

 

Przecież o 12:30 w czasie meczu jest wolna antena -> Polsat Sport!! To czy nie mogą tego meczu puścić LIVE ? Takie to trudne ? Nakładać na siebie relację i Final Four LM siatkarek na dwóch antenach puszczać to potrafią, a jak hit sezonu w lidze rosyjskiej jest to nagle brakuje anteny ? To jest po prostu chore.

 

Także wg mnie nie jest to wcale fajne jak mówisz, Polsat kpi sobie po prostu...

Podzielam opinie. Zenit - CSKA to obok meczu - Szachtar - Dynamo najlepszy mecz pilkarski lig zagranicznych (wyzszy poziom sportowy niz w klasykach holenderskich) jaki moga pokazac na swoich antenach a oni daja to z kilkugodzinnym poslizgiem. Skandal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem parę dni temu poruszać kwestie dlaczego hit Zenit - CSKA nie ma w ramówce żadnego programu, a tutaj dają ten mecz z 10 godzinnym poślzigiem ? Przecież w tym czasie w niedzielę o 12:30 jest wolna antena Polsat Sport. Ktoś mi to wytłumaczy jakoś logicznie ? Bo ja tutaj logicznego podejścia nie widzę, nawet kosztem kolarstwa przecież powinni ten mecz puścić!

A miałem ochotę ten mecz obejrzeć akurat.

To obejrz sobie o 23:00. :wink:

Ale w ogóle to ja myślałem, że ten mecz pokażą na żywo zamiast Utrecht-Ajax, który mógłby być o 23 jako premiera bo i tak na razie Milik w Ajaxie nie zagra, więc automatycznie mecz staje się mniej ciekawy, ale i tak fajnie, że będzie pokazany mecz na szczycie ligi rosyjskiej w PSN.

 

Yyy Ty mówisz serio ?

Może i obejrzałbym o 23:00, ale wtedy już będe tak czy siak znał wynik tego meczu wiec oglądanie mija się jakby z sensem...

Serio. Można tak zrobić, że nie będziesz znał wyniku. :wink: A po drugie PSN raczej nie poda też wyniku meczu na pasku jak będzie dopiero na tym kanale premiera, choć nigdy nic nie wiadomo. Ale w sumie powinien być na żywo w PSN jak już wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,że ty t napisałeś serio,ale my nie możemy przyjąć tego serio. Myślę,że kolegi tak samo jak i mnie nie bawi oglądanie meczu z 10,5 h opóźnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ten moim zdaniem słaby argument Sentorio nie wytrzymuje faktów, bo właśnie o tej porze pokazują mecz ligi holenderskiej Utrecht- Ajax. Po prostu to takie traktowanie ligi rosyjskiej po macoszemu podobnie jak ukraińskiej. Jedynie starają się pokazywać jako tako holenderską. Moim zdaniem jak jest wolna antena to powinna być transmisja,a jest Polsat Sport!! Zawsze będę piętnował takie zachowania. Powtórka meczu zamiast widowiska live. Ważniejsza powtórka meczu siatkówki od meczu piłki nożnej- zapamiętajmy to.

A ja może zerknę na ten Ajax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w wigilię nikt nie gra a u nas się raczej wigilię obchodzi niż pierwsze święto. Niedziela wielkanocna godzina 12 to czas spędzany z rodziną chyba w każdym polskim domu, dlatego nie dziwię się im, że ograniczają liczbę transmisji na żywo o tej godzinie do minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...