Skocz do zawartości

Sat Mont Service


Rekomendowane odpowiedzi

Owszem mogą, ale niestety klienci tej kablówki którzy są w Sosnowcu i w okolicach nie mają co liczyć na HD, ponieważ jakość którą Sat Mont Service przesyła do swoich klientów nie jest zadowalająca. I to nie dotyczy tylko Adventure TV ale też innych stacji które są w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jak informuje operator, trochę zmian kanałowych szykuje się w I kwartale 2015 roku w pakietach cyfrowych SMS:

 

Zmiana nazwy kanału:

16.01.2015r. kanał FOX Life zmieni nazwę na FOX Comedy,

01.02.2015r. kanał Animal Planet zmieni nazwę na Discovery Life,wa

01.02.2015r. kanał BBC Entertainment zmieni nazwę na BBC Brit,

 

Zakończenie nadawania:

31.01.2015r. kanał Religia.TV kończy nadawanie.

 

Do oferty wprowadzone zostaną:

Adventure HD

Brava HD

Comedy Central HD

Discovery Turbo Xtra HD

Djazz.tv HD

Fokus TV HD

FightKlub HD

ID HD

Stopklatka HD

TV Puls HD

 

Część wymienionych powyżej kanałów została udostępniona w ramach testu technicznego, w wybranych pakietach SMSDigital tymczasowo na kanałach grupy 9xx.

 

Szczegółowe informacje odnośnie wprowadzanych kanałów zostaną podane w styczniu 2015r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od dziś nowości w SMS:

LCN 71 DISCOVERY HD - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 72 ANIMAL PLANET HD - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 73 DISCOVERY SCIENCE - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 74 TURBO XTRA HD - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 75 TLC HD - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 76 DISCOVERY LIVE - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 77 ID HD - dostępny w pakiecie STANDARD HD

LCN 78 TRAVEL - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 79 NATGEO WILD HD - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 80 NATGEO HD - dostępny w pakiecie BASIC HD

LCN 81 ADVENTURE HD - - dostępny w pakiecie START HD

LCN 82 FOKUS HD - - dostępny w pakiecie START HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualnie korzystam z pakietu analogowego (Sosnowiec; Opcja Basic - czyli bez dławika). Myślicie że pakiet Strat DVB-T wymaga jakiejś specjalnej aktywacji? Zgodnie z opisem na stronie "Do odbioru kanałów pakietu niezbędny jest telewizor z wbudowanym tunerem DVB-T MPEG-4." Po kontakcie z firmą powiedzieli, że umowa wymaga jednak aneksowania.

 

Może ktoś już korzysta i podesłałby info. na jakiej częstotliwości i szerokości pasma nadawany jest sygnał. Przeszukałem automatem na TV ale nic nie znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadawanie sygnału DVB-T na częstotliwości 194 MHz z szerokością kanału 8 MHz jest niezgodne z normą/wytycznymi dla Polski więc nic dziwnego, że tv tego nie znalazł z poziomu wyszukiwania automatycznego. Poprawne parametry dla kanału K07 powinny być następujące: częstotliwość 191,5 MHz, szerokość kanału 7 MHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DVB-T w kablu to ogólnie dobry pomysł (ogólnopolskie MUXy + ewentualnie lokalny), ale żeby sporą część oferty z DVB-C powielać to już nie wiem czy taki dobry (szkoda pasma wg mnie). Nie prościej było odkodować te programy w pakiecie cyfrowej kablówki? Prawie każdy nowy tv ma głowicę DVB-T/C a do starszych i tak trzeba zorganizować dekoder więc zamiast dekodera DVB-T wystarczyłby najprostszy dekoder DVB-C (HD MPEG-4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie z działem technicznym Sat Mont Service, i w Zagłębiu na chwilę obecną nie ma dostępu do pakietu DVB-T z przyczyn technicznych, tzn. braku miejsca w paśmie.

 

Sat Mont Service jest na etapie zlikwidowania całkowicie telewizji analogowej, w miejsce analogowego pakietu Start TV wejdzie pakiet DVB-T.

Na chwilę obecną taki mix jest tworzony na nowo powstałych sieciach spółki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Od kilku dni nie działa mi EPG :( w ogóle nic nie pokazuje :( co może być przyczyną? również mam problem z serwerem NFS, nie znajduje mi mimo,że na komputerze wszystko ok. Jeszcze kilka dni temu wszystko było ok. Mam tuner Selteka z najnowszym dostępnym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...