Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie wiele sądząc po poście!

Masz pojęcie to powiedz dlaczego Ty w swojej lokalizacji masz kilkanaście programów więcej niż np. ja u siebie? Nie pisz tylko, że brakuje miejsca bo to, że jest już jest ustalone.

A ty przepraszam, skąd jesteś (chyba umknęło mi to)? Nic nie jest ustalone. To, że tu i ówdzie jest trochę miejsca, nie oznacza, że cała sieć z regionu ma tę możliwość. Decydującym czynnikiem jest opłacalność inwestycji. Dlatego nie opłaca im się dostosowywać pojedynczych miast. Taniej jest zrobić całość regionu. Więc cześć miast, mimo możliwości technicznych jest wstrzymywana. Chyba prościej nie umiem tego wyjaśnić.

 

A P E L ! ! !

Ludziska, kto z abonentów MMP Południe ma pełną ofertę kanałową ze strony www?

Odezwijcie się!

Częstochowa - już wiemy, że od niedawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:censored: U mnie pojawiły się dwa dodatkowe kanały C+ (Sport2 i Discovery) i żeby było śmieszniej w HD. Pozostałe kanały ze starej paczki C+ mam w SD, oczywiście z powodu braku "możliwości technicznych". Jakoś miejsce na te dwa kanały HD się znalazło. Małe a cieszy. Nie trzeba być z MM Południe, żeby mieć mocno okrojoną ofertę. Mam 15 km do morza, faktury dostaję od MMP SA a oferta w stosunku do tej ze strony żałosna. Z tymi dwoma nowymi kanałami mam teraz 14 w jakości HD (pakiet MaxBox), do tego brakuje wielu programów z oficjalnej oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multimedia w Dębnie zaczęła odłączać sygnał analogowy oraz dvb-t na pakiet podstawowy ogólnodostępny dla abonentów samych usług np sam internet i telefon itp śmieszna polityka tej firmy pokazuje tylko jak daleko jej do UPC czy Vectry które oferują nawet kanały których nie powinno być w pakietach podstawowych wszystkim swoim klientom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@draco_san

Jestem z Bytomia i nie mam możliwości podłączenia konkurencyjnej oferty kablowej. Telewizja z platform satelitarnych nie opłaca mi się ze względu na internet. W kablówce mam lepszą cenę za pakiet Internet + telewizja niż miałbym to kupować osobno (w miarę sensowny internet od lokalnego dostawcy u mnie to koszt ok 55-60 zł). Do Multimiedii zraziłem się bardzo szybko, gdyż jako nowy klient zostałem zrobiony "w konia". Zawarłem zdalnie umowę przez telefon przeglądając właśnie ofertę na stronie, konsultant nie zająknął się by mnie poinformować o brakach programowych w mojej okolicy. Zanim doszło do montażu uprawomocniła się umowa...W sporej mierze moje narzekanie jest związane z tą nie miłą sytuacją która spotkała mnie na dzień dobry. Do tego Multisaver za którego przez pierwsze dwa miesiące doliczyli mi po 9 zł zamiast rzeczonej złotówki w obowiązkowym okresie testowym, no i nie miła pani (wręcz cha*ska) w lokalnym BOK-u. Jestem abonentem od kilku miesięcy, a już mam ich dość. Nie dziwie się, że mają spadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec miesiąca więc każdy liczy na prowizje jeszcze, dlatego dziś nagle zadzwonił do mnie konsultant. Ostatecznie po ledwo 2 rozmowach zakończyłem na :

telefonie 3000min do międzynarodowych za 29zł i Super Box za 35zł. Myślę, że nie jest źle bo teściowie płacili 100zł za analoga i ten sam Tel. Teraz cyfrowy pakiet i 2 razy więcej kanałów i 35zł mniej miesięcznie. Pozdrawiam dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie serio ale ja nie rozumiem czemu te nowsze filmy nie są w HD. Przecież to dla nich większy zysk... może niech jeszcze wprowadzą jakość VHS i wysyłają kasety pocztą.

 

W kilku aspektach oferta MM tak właśnie wygląda. Chwalimy się produktem gdzie dobrze wiemy, że pełnowartościowy to on nie jest.

Niech chwalą się tym, że np: mają pełną ofertę sportową w przeciwieństwie do UPC, nc+ i CP (chyba nie mają nSport+?). Tu akurat wad nie widzę i oferta jest kompletna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mixiorek:

Pewnie chodzi o większy koszt serwerów i łącza. Zysk gorszy od kosztów. Nie wszyscy klienci z VoD korzystają. Szczególnie teraz gdy są moduły CAM.

 

Ja też bym częściej coś wykupił, gdyby biblioteka była w HD. A tak, to ograniczam się tylko do kodów promocyjnych, które albo dostanę albo wygram. Nie zamierzam płacić za jakość SD. Np. Sin City 2 niedługo będzie na HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty? To jest chyba tylko miejsce na serwerze.

 

Gdyby filmy były nowsze, w jakości HD i w paczkach np: normalnie nowość HD kosztuje 13,99zł ale w paczce nowość HD x4 w miesiącu za 40zł to bym może i się pisał.

 

P.s.

Kody promocyjne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy HD więcej zajmują miejsca. Wymagają też lepszego łącza.

 

Przecież są nowe. Tylko nie wszystkich wytwórni dostępnych na rynku, bo nie ze wszystkimi mają umowy.

 

Sorry, ode mnie ich nie dostaniesz. Mam tylko tyle na swoje potrzeby. ;) Można wygrać je w konkursach na FB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Na początku chciałbym powiedzieć iż cieszę się że istnieje ten wątek na forum satkuriera i pomimo że nie udzielam się tu za często to na bieżąco śledzę Wasze wpisy i czerpię z nich informacje o nowościach których w tym roku jak narazie nie brakuje. Ale do rzeczy - zwracam się do Was z pytaniem: czy posiada ktoś z Was telewizor Samsung UE48H6400? Jeżeli tak to niech skrobnie parę słów o jego współpracy z modułem CAM jak i ogólnych odczuciach względem jego działania gdyż zastanawiam się nad jego nabyciem. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asdfg

No ja właśnie zakupiłem do drugiego pokoju 40H6400. Mniejszy model, ale chyba niewiele się różni. Jako wieloletni użytkownik i zwolennik plazmy muszę stwierdzić, że ten Samsung daje radę. Powyłączałem wszelkie ulepszacze i obraz całkiem przyjemny. Moduł CAM mam dopiero od wczoraj w tym TV, ale jak na razie wszystko działa OK. Instalacja przebiegła bardzo szybko. Kanały przełączają się szybko. Te w HD prezentują się dobrze, żadnych artefaktów czy innych zakłóceń. TVN24 HD - jakość bardzo dobra. Podobnie Canal plus i oczywiście inne kanały też. Niektóre SD bardzo kiepsko. O dziwo analog zaskoczył mnie na plus. Spoodziewaĺem się tragedii a jest kiepsko, ale nie tragicznie. Generalnie TV współpracuje dobrze z Modułem i jestem zadowolony zarówno z TV jak i CAM. Jedno co mi się do tej pory nie udało to odpalenie HbbTV, ale chyba MM tego nie nadaje. W mojej lokalizacji w kablu nie ma kanałów z DVB-T. Także mogę spokojnie polecić zarówno Moduł CAM (multi room ) jak i ten TV. To tak w wielkim skrócie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja inwestuje w światłowody do klienta końcowego:

"Od 1 czerwca mieszkańcy trzech kolejnych wrocławskich osiedli będą mogli przetestować łącze o przepustowości 1 Gb/s."

 

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/moico-rozszerza-testy-superszybkiego-internetu,2,3,33477.html

 

Ciekawą ofertę internetu w porównaniu do MM ma Moico, dostępne łącza - 100Mb/s, 333Mb/s i 1Gb/s. A tym już w ogólne rozłożyli mnie na łopatki - "prędkość wysyłania = ściągania" :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...