Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam... Dodatkowo zabulisz.. :wink:
Nie wierz nigdy konsultantowi, dobrą radę ci dam.

Do tej pory pozytywnie przyglądałem się Netii i jej pakietyzacji. Po takiej zagrywce zostaje już tylko UPC. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak moja wersja była prawdziwa, że będzie trzeba dopłacić do pakietu... Ale twoja lepiej mi się podobała. ;) A co do otwartego okna na NatGeo to u mnie go nie ma, mimo łączenia z usługami w ustawieniach.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się u was Eleveny? U mnie wpadł dzisiaj Nat Geo Wild oraz 3x Eleven. Niby okna otwarte w związku z rozpoczęciem Bundesligi są w dniach 18-28( Vectra, CP,nc+, UPC), ale u mnie już 17.08. I oczywiście żadnego info ze strony Netii na Facebooku.

Edytowane przez demonik7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drugim miesiącu rozliczeniowym można podmienić. Jednocześnie warto dodawać nowe pakiety na początku miesiąca rozliczeniowego, bo wtedy do końca miesiąca rozliczeniowego jest on free, a opłata wchodzi dopiero od nowego miesiąca.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem, więc jeżeli mam pakiety za 20 zł i np. włączę pakiet sport 2-go dnia miesiąca wyłączając stare pakiety, opłaca się tak pakiety wymieniać, ponieważ inne pakiety do 20 zł mam free, poza przerwą, powiedzmy, 2-dniową w miesiącu? :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się wyłączać w trakcie trwania umowy pakietów. Tylko dodawanie. Na początku umowy możesz kombinować, ale potem już tylko dodawać można.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. wyłączyłem pakiet Seriale 03.08 i włączyłem pakiet Kino. Pakiet Seriale został, a pakiet Kino został włączony po 1 dniu. Cena do zapłaty pozostała ta sama. Raz na miesiąc mogę zmieniać pakiety, więc myślę, że jeśli np. mam obecnie pakiety Kino, Muzyka, TVN włączone to jak dnia 02.09 włączę pakiet Sport to będzie podobna cena pakietów i wynosić będzie dalej 20 zł. W październiku zrobię odwrotnie. Wyłączę Sport i włączę 3 inne pakiety. ;) Zobaczymy. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Poza tym, tragiczna wręcz pisownia w poście! Post napisany chaotycznie, bez ładu i składu. Wyjątkowo poprawiono post. Następnym razem będzie od razu Kosz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez pakiety można zmieniac raz na miesiąc ? Nie rozumiem czemu miało by się nie dać 

Proponuję zadzwonić na infolinię i tam wszystko Ci wytłumaczą . Jak by można było co miesiąc zmieniać pakiety to by było za dobrze i za dużo by było kombinowania :)) Od teraz już możesz tylko wzbogacać swoją ramówkę pakietową ...ale juz jej nie odchudzisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zadzwonić na infolinię i tam wszystko Ci wytłumaczą . Jak by można było co miesiąc zmieniać pakiety to by było za dobrze i za dużo by było kombinowania :)) Od teraz już możesz tylko wzbogacać swoją ramówkę pakietową ...ale juz jej nie odchudzisz ;)

no to załóżmy że mam pakiet tvn oraz muzyka, jednak po 2 miesiącach stwierdze że nie chce ich oglądać i wyłącze te pakiety i włącze seriale to co , nie mogę wyłączyć ? musze dalej płacic za kanały które nie ogladam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to załóżmy że mam pakiet tvn oraz muzyka, jednak po 2 miesiącach stwierdze że nie chce ich oglądać i wyłącze te pakiety i włącze seriale to co , nie mogę wyłączyć ? musze dalej płacic za kanały które nie ogladam 

Następnym razem proponuję pierw przeczytać umowę , a pózniej bawić się w układanie oferty. Teraz te pakiety które masz obecnie wybrane będziesz miał do końca trwania umowy , możesz jedynie coś do nich dokupić . Na tym polega ta cała usługa w Netii, i po to masz pełen pakiet w pierwszym miesiącu by wybrać sobie to co Ci odpowiada najbardziej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...