Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wiecie ale doszło do połączenia spółek TV Spektrum, Polo TV, Music TV i Superstacji. Wynika z tego że od 31 lipca jest więcej Polsatu niż producenta kanału. Dodatkowo są i autopromocje Polsatu i TV4. Wręcz napewno festiwal z Augustowa który jeszcze w lipcu informowano że miał być transmitowany nagle nie będzie pokazany. To pokazuje drastyczne zmiany. I coś mi wydaje że na tym się nie skończy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się jakby Polo TV zaczęło się zwijać razem z Eską TV. Przeciwnicy takiego stanu rzeczy dostaliby argument że przecież to samo jest na kanałach 4Fun Dance, Disco Polo Music czy Vox Music TV choć sensu istnienia tego ostatniego tak jak Eski TV nie widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, dhydg napisał(a):

Nie wiem czy wiecie ale doszło do połączenia spółek TV Spektrum, Polo TV, Music TV i Superstacji. Wynika z tego że od 31 lipca jest więcej Polsatu niż producenta kanału. Dodatkowo są i autopromocje Polsatu i TV4. Wręcz napewno festiwal z Augustowa który jeszcze w lipcu informowano że miał być transmitowany nagle nie będzie pokazany. To pokazuje drastyczne zmiany. I coś mi wydaje że na tym się nie skończy 

Połączenie spółek ma na celu zmniejszenie kosztów nadawania należących do nich kanałów, bo z tych wymienionych tylko Superstacja (Wydarzenia 24) nie zakończyła ubiegłego roku na minusie, a takie Polo TV mino, że wciąż jest najchętniej oglądanym kanałem muzycznym w Polsce, nie jest w stanie na siebie zarobić z powodu wysokich kosztów nadawania w DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2023 o 22:22, Michu_97 napisał(a):

Według Wikipedii to na Nickelodeon leciało "Ranczo" :P Przestałem walczyć z "dziećmi z Wikipedii" już ponad rok. Najlepiej zapytać się oficjalnych źródeł :)

Może Ranczo nie leciało ale Rodzina Zastępcza już tak. W nocnej ramówce do upchania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
26 minut temu, dhydg napisał(a):

Pytanie czy na stałe czy tymczasowo?

To jest wielka tajemnica wiary :D O wszystkim na bieżąco jest w wątku Polsat. Wszystkie kabarety są zawieszone do odwołania na wszystkich antenach Polsatu. Choć tu się zgodzę. Cieszę się, że kabarety zniknęły na Polo TV i kanał muzyczny jest "bardziej" muzyczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...