Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niszowy kanał z największą oglądalnością spośród wszystkich kanałów muzycznych w PL. No tak, to logiczne :facepalm:

 

2 godziny temu, SatExpert napisał:

Szkoda, że tylko zakodowali, bo powinni to coś OFF na amen! ?

Niestety działa w TNK HD... ?

Jak mi coś nie pasuje, to po prostu tego nie oglądam :) I się tym nie chwalę na forum bo to bez sensu. O gustach się nie dyskutuje. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle polsat kupował kanały ZPR, zauważyliście że już ma ponad 10 kanałów w NTC? Już nawet nie liczę tych kodowanych. Taki tvn ma 4 kanały puls ma 2 jakoś im wystarczy nie to co Polsatowi który jakby chciał to przejąłby cała telewizję, w dodatku nie ma już ich muzycznych w necie, kodują nawet POLO TV i puszczają wszędzie te swoje serialiki już mnie zaczyna to wkurzać serio połowa kanałów w naziemnej jest zapchana P O L S A T E M

 

odkryłem że jak się napisze polzsmat to wychodzi cyfrowy polsat moja ulubiona platforma XD dobry easter egg

 

 

 

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Aktualnie Polo TV gra... zagraniczne utwory - i to bynajmniej nie z pasma Marka Sierockiego. Aczkolwiek playlista jest uboga, bo drugi raz w ciągu godziny leci "Despacito" :P

 

EDIT: Ten hurraoptymizm był pośpieszny, bo widzę, że na Facebooku Polo TV jest rozpiska według której aktualnie nadawane jest pasmo "Latino mix" - i to się chyba w sumie zgadza, bo są same nutki pokroju "Despacito", Enrique Iglesiasa i ich pochodne.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Drugi tydzień i znowu powtórki z 2019 r. zamiast premierowych odcinków Disco Relax na Polo TV. Strona programu (tylko do głosowania na TnT) także padła... Wie ktoś coś, cokolwiek, o co tu chodzi? Był jakiś komunikat oficjalny, że kończymy czy przenosimy program? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Zauważyłem że Polo TV w złej kolejności emituje odc "Wesela z Piekła rodem" sezon 1 np dziś w EPG i strony Polo TV są odc 6 i 7 a w praktyce to 7 i 8 tak jest od kilku tygodni.

Polo TV rozpoczęło emisje dwóch programów od Disco Polo Music "Nie ma  cwaniaka na discopolaka" oraz "Czym chata bogata - tak mieszkają gwiazdy Disco Polo" oba dostępne w Ipli.

To nie pierwszy program DPM na antenie Polo TV w 2020 roku emitowano kolędy z tej stacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanie bo Polo TV 24 grudnia wyemituje "Kolędy i Pastorałki" z roku 2002 chyba to TVP produkcja?

Spoiler

Kolędy i pastorałki w wykonaniu rodziny Steczkowskich oraz Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk".

https://szczecin.tvp.pl/13409757/program-tvp-szczecin-wtorek-241213

https://www.polotv.pl/program-tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...