Skocz do zawartości


Zdjęcie

Typowanie LM i LE 2017/18


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
121 odpowiedzi w tym temacie

#1 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 24 czerwiec 2017 - 18:19

Typowanie LM i LE 2017/18

 

1.Typowanie obejmuje wybrane spotkania eliminacji, fazy grupowej, a także fazy pucharowej rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy w sezonie 2017/18 oraz spotkanie Superpucharu Europy za sezon 2016/17
2.W typowaniu może wziąć udział każdy zarejestrowany użytkownik forum SAT Kurier.
3.Typowanie trwa od 27.06.2017 r. do 26.05.2018 r.
4.Użytkownik może dołączyć do typowania w dowolnym momencie, ale startuje z zerowym dorobkiem punktów.
5.Typujemy końcowy rezultat spotkania, a także w trzech meczach w kolejce można wytypować dokładny wynik w regulaminowym czasie gry. W spotkaniach półfinałowych i finałowych, możemy wytypować dwóch strzelców bramek, natomiast w wcześniejszych fazach pucharowych i grupowych typujemy jednego strzelca bramki w całej kolejce. W meczach fazy pucharowej LM i LE można wytypować dwie drużyny (jedna z LM i jedna z LE), która awansuje do kolejnej rundy, zaznaczamy to wpisując przy nazwie drużyny A,
6.Typujemy następująco: 1 - zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości, jedno spotkanie typujemy z "podpórką" to znaczy 1X lub 2x.
7.Punktacja:
- za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu w eliminacjach od I-III rundy przyznaję 2 pkt.
- za prawidłowe wytypowanie zwycięzcy meczu w eliminacjach – runda play-off, w fazie grupowej i pucharowej przyznaję 2 pkt.
- za błędny typ w każdej fazie przyznaję 0 pkt., ponieważ nie daję punktów ujemnych.
- za prawidłowe wytypowanie wyniku spotkania w regulaminowym czasie gry przyznaję 2 pkt.

- za prawidłowe wytypowanie strzelca bramki w fazie pucharowej i grupowej przyznaje 3 pkt.

- jedno spotkanie można oznaczyć jako pewniak wpisując przy meczu literę P ,za prawidłowe wytypowanie przyznaje 4 punkty,

- za prawidłowe wytypowanie strzelca bramki w półfinale i finale przyznaję 5 pkt.
- za prawidłowe wytypowanie całej kolejki spotkań przyznaję bonus 10 pkt.
- w meczach półfinałowych i finałowych punkty będą liczone podwójnie.

- za prawidłowe wytypowanie drużyny, która awansuje do kolejnej rundy przyznaje 4 punkty,

8.Typy należy oddać do godziny przed rozpoczęciem pierwszego spotkania kolejki.
9.Jedna kolejka obejmuje typy na przestrzeni jednej rundy eliminacji (dotyczy rund I, II, III), a w przypadku rundy play-off, fazy grupowej i pucharowej jednej kolejki rozgrywek rozgrywanej w jednym tygodniu.
10.Napisanych wcześniej postów nie można edytować.
11.Za łamanie regulaminu będę karał dyskwalifikacją w jednej kolejce, a w przypadku rażącego łamania regulaminu wykluczeniem z całej zabawy.
12.Jeśli dopatrzę się, że użytkownicy przepisują posty z typami od innych, będę również karał dyskwalifikacjami.
13.Wyniki i tabele będą podane przed każdym rozpoczęciem następnej kolejki.
14.Przed rozpoczęciem typowania użytkownik zobowiązany jest przeczytać regulamin.
15.Zwycięzcą typowania zostanie użytkownik, który zgromadzi najwięcej punktów.
16.Terminy i drużyny, które typujemy biorę ze stron 90minut.pl i livesports.pl .
17.Nagrodą w typowaniu jest ranga Król LM/LE Typer 2017/18
18.Tytułu wywalczonego w poprzedniej edycji będzie bronić @Ilja
19.Bardzo proszę o zachowanie czystości wątku, o nie spamowanie i wysłanie wiadomości nie związanych z typowaniem.
20.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie wątku proszę o pisanie na PW.

 

Zapraszam do udziału i życzę powodzenia w typowaniu.

 


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#2 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 25 czerwiec 2017 - 18:55

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora)

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo)

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia)

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar)

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino)

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa)

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria)

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia)

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg)

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein)

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan)

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg)

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia)

 

Typy oddajemy do 27 czerwca do godziny 17.00.


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#3 Pepek94

Pepek94

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1042 postów
  • Od: 28 lis 2009
  • LokalizacjaTOS/powiat ostrowiecki

Napisano 26 czerwiec 2017 - 19:46

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora) 1

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) 2

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia) 2 [1:3]

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar) 1

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino) 1

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 1X

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) 2

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia) X [1:1]

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok 2

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 2

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) X

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) 1

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 [4:1] (Kownacki) P


Cyfrowy Polsat:
Pakiet Familijny - Echostar DSB-717 (01.2007-30.09.2011)
Pakiet Familijny (Max - od 16.07.2014) HD - CPT HD5000 (od 30.09.2011)
DVB-T: MUX1/2/3 - Święty Krzyż | DAB+: MUX-R3 - Święty Krzyż (kanał 10D)

#4 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 26 czerwiec 2017 - 21:44

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora)  1

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo)  1

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia)  1

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar)  1  A

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino)  1  (2:0)

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa)  1

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria)  1

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia)  X

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok  2

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg)  1

 AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  (4:0)

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein)  1X

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan)  1

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn (Luksemburg)  1

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia)  1  (3:0) (Darko Jevtić) P A


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#5 mingo

mingo

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1248 postów
  • Od: 06 paź 2015

Napisano 26 czerwiec 2017 - 21:55

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora) 1

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) X

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia) 2

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar) 1

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino) 1(2:0)

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 1 (3:1)

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) X

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia) X

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok X2

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 1 (2:0)

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1X

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) X

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 (Kownacki)


Cyfrowy Polsat: Premium Max

Evobox PVR + HD 6000 + HD 5500s

nc+: Comfort + Canal +

WifiPremiumBox +


#6 tyrla

tyrla

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Od: 19 sty 2016

Napisano 27 czerwiec 2017 - 09:39

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (3:0)

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) X

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia) 1

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar) 1

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino) 1 A

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 1

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) 1 (1:0)

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia) 1X

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok 2

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 1

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 2 (0:2)

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) X

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 (Kownacki) A



#7 gigablue

gigablue

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Od: 14 sty 2013

Napisano 27 czerwiec 2017 - 09:51

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora) 1

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) 1

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia) X

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar) 1 A

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino) 1  (4:0)

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 1

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) 2

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia) 1

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok 2 (1:3)

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 1

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) 1

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) 1

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 (4:0) (M.Situm)


Użytkownik gigablue edytował ten post 27 czerwiec 2017 - 09:52

 jxDNf.jpg

Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.


#8 llja

llja

    Król Typer LM/LE 2016/17

  • Przyjaciele
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Od: 09 lis 2011

Napisano 27 czerwiec 2017 - 10:05

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca
Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (1:0)
Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) X
Hibernians FC (Malta) - FC Infonet Tallin (Estonia) 1
The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar) 1
Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino) 1
Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca
Kajrat Ałmaty (Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 1
Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) X2
FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia) 1
Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok X
Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 1
AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1 A
Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 2
NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) 1
Rangers FC ( Szkocja) - FC Progres Niedercorn (Luksemburg) 1 (2:0) (Herrera) P A
Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 (2:1)

Antena 80cm obrotnica Moteck SG-2100; Antena 90cm 52/53E - 56/57E - 60/62E; Prof Revolution 7500; SkyStar USB HD; Ariva Ferguson 200 Combo; TBS 5980

#9 SatExpert

SatExpert

    Edytor wykazów Forum SK

  • Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5520 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 27 czerwiec 2017 - 13:04

Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca
Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora) 1 (3:0)
Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) 2
Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia) 2
The New Saints FC (Walia) (A) - College Europa FC (Gibraltar) 1
Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino) 1
Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca
Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 2
Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) 2
FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia) 2X
Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok 2 (0:1)
Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 1
AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) 1
Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) 1
NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) 1
Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) 1
Lech Poznań (A) - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 (2:0, Kownacki) P


---------------------------------------------

@aro: Czy takie oznaczenie drużyn literą "A" może być? :)

Użytkownik SatExpert edytował ten post 27 czerwiec 2017 - 13:07

Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#10 fan tv

fan tv

    Ekspert

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7251 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 27 czerwiec 2017 - 17:03

1 Kolejka

I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora)  1

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) X

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia)  2X

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar) 1

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino) 1

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 1P

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) X

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia)  1 (1:0)

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok  1

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 1

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  1

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) X (0:0)

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) 2

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg)  1

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 A (Kownacki) (4:1)

 

P.S. @aro, może uznasz moje typy, choć spóźniłem się 3 minuty?  :wink:


Użytkownik fan tv edytował ten post 27 czerwiec 2017 - 17:05

MISTRZ KIEROWNICY UCIEKA   Piątek 20:00    SK_METRO.png                TOP 10 PET SHOP BOYS   Wtorek 19:55  SK_STARS.png

TO NIE JEST KRAJ DLA STARYCH LUDZI   Piątek  21:00 SK_TVNFAB.png              FUNNY GAMES  Piątek  00:05  SK_ALEKPLUSHD.png


#11 ezequiel93

ezequiel93

    Zżyty z forum

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3475 postów
  • Od: 05 kwi 2012

Napisano 29 czerwiec 2017 - 16:16

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa) 1

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria) 2

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia)  X

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok  2 (1:2)

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg) 1 (4:0)

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  1

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein) X2

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan) 2

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg)  1 P

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia) 1 (3:0) (Robak)



Udało mi się wytypować tylko Ligę Europy. ;) Mam nadzieję, że prowadzący przyjmie te typy. :)



#12 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 30 czerwiec 2017 - 08:34

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze)

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata)

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia)

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia)

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna)

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja)

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina)

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan)

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania)

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia)

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan)

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja)
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa)

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr)

 

Typy oddajemy do 4 lipca do godziny 17.00.


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#13 mingo

mingo

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1248 postów
  • Od: 06 paź 2015

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:31

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) X

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) X

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 1

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2 (1:3)

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) X

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 2

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 (0:2)

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 1

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 2

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1 (3:0)(Sheridan)
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) 1

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr)  2


Cyfrowy Polsat: Premium Max

Evobox PVR + HD 6000 + HD 5500s

nc+: Comfort + Canal +

WifiPremiumBox +


#14 Pepek94

Pepek94

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1042 postów
  • Od: 28 lis 2009
  • LokalizacjaTOS/powiat ostrowiecki

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:24

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) 2

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) 1 A [2:0]

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 2

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 2

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 2

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 A [0:2] (L. Nielsen) P

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 1

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 1

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) 1

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2 [0:2]


Cyfrowy Polsat:
Pakiet Familijny - Echostar DSB-717 (01.2007-30.09.2011)
Pakiet Familijny (Max - od 16.07.2014) HD - CPT HD5000 (od 30.09.2011)
DVB-T: MUX1/2/3 - Święty Krzyż | DAB+: MUX-R3 - Święty Krzyż (kanał 10D)

#15 gigablue

gigablue

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Od: 14 sty 2013

Napisano 30 czerwiec 2017 - 11:39

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) X

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) 1

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 2

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 2

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 1

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 (0:3) (M.Situm)

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 2

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 1

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) 2

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2


 jxDNf.jpg

Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić.


#16 kamil32145

kamil32145

    Połowa mocy ;)

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 1083 postów
  • Od: 28 lis 2013

Napisano 30 czerwiec 2017 - 14:48

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) X

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) X

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 2

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2 A

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) X

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 2 A

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 2

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 2

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1x 4:0 Sheridan
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) X

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2



#17 fan tv

fan tv

    Ekspert

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7251 postów
  • Od: 11 lis 2013
  • LokalizacjaOkolice Konina

Napisano 01 lipiec 2017 - 16:59

2 Kolejka

 

I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) 1

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 2

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) X

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2P

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) X

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 1 (1:1)

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 A (0:1) (Pawłowski)

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 2

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) X

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1 (2:1)
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) 1

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2


MISTRZ KIEROWNICY UCIEKA   Piątek 20:00    SK_METRO.png                TOP 10 PET SHOP BOYS   Wtorek 19:55  SK_STARS.png

TO NIE JEST KRAJ DLA STARYCH LUDZI   Piątek  21:00 SK_TVNFAB.png              FUNNY GAMES  Piątek  00:05  SK_ALEKPLUSHD.png


#18 andi12

andi12

    Sport Typer Arbiter

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12777 postów
  • Od: 29 gru 2008
  • LokalizacjaJasionka koło Rzeszowa

Napisano 02 lipiec 2017 - 17:24

2 Kolejka

 

I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) - Víkingur (Wyspy Owcze) 1

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) 1

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) 2

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2 P (0:2)

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2 (0:3)

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 2

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 1 

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 (Pawłowski)

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 2 (0:2)

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 2

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1 
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) 1

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2


Jest tylko jedna rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenną. Tą rzeczą jest honor.

2006 r. Marma Rzeszów - Unia Tarnów 71:18
Derby są nasze.
Marma Rzeszów THE BEST

#19 aro

aro

    Król Typer EuroBasket & Speedway 2015

  • Przyjaciele
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4059 postów
  • Od: 30 maj 2010

Napisano 03 lipiec 2017 - 10:57

1 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Pierwsze mecze 27 - 28 czerwca

Alaszkert Erewań (Armenia) - FC Santa Coloma (Andora)  1:0

Víkingur (Wyspy Owcze) - Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo)  2:1

Hibernians FC (Mata) - FC Infonet Tallin (Estonia)  2:0

The New Saints FC (Walia) - College Europa FC (Gibraltar)  1:2

Linfield FC (Irandia Północna) - SP La Fiorita (San Marino)  1:0

Liga Europy
Pierwsze mecze 29 czerwca

Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) - Atlantas Kłajpeda (Litwa)  6:0

Partizani Tirana (Albania) - Botew Płowdiw (Bułgaria)  1:3

FK Ventspils (Łotwa) - Valur Reykjavík (Islandia)  0:0

Dinamo Batumi (Gruzja) - Jagiellonia Białystok  0:1

Zirə FK (Azerbejdżan) - FC Differdange (Luksemburg)  2:0

AÉK Larnaka (Cypr) - Lincoln Red Imps FC (Gibraltar)  5:0

Bala Town FC (Walia) - FC Vaduz (Liechtenstein)  1:2

NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) - Ordabasy Szymkent (Kazachstan)  2:0

Rangers FC ( Szkocja) - FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg)  1:0

Lech Poznań - FK Pelister Bitola (Macedonia)  4:0

 

Wyniki i klasyfikacja po 1 kolejce:

 

1.aro (1) - 28 pkt

...Ilja (1) - 28 pkt

3.gigablue - 27 pkt

4.SatExpert - 26 pkt

5.Pepek94 - 24 pkt

6.ezequiel93 - 22 pkt
7.tyrla - 22 pkt
8.mingo - 20 pkt
9.fan tv - 18 pkt


Openbox SX9 Combo (500GB)
nc+: Superpremium+ , IPTV

CP: Rodzinny HD, Sport HD,
Antena 90 cm, Obrotnica: 53.0E-30.0W


#20 tyrla

tyrla

    Rozpisany

  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 378 postów
  • Od: 19 sty 2016

Napisano 04 lipiec 2017 - 09:14

2 Kolejka
I runda eliminacyjna
Liga Mistrzów
Rewanże 4 lipca

Trepça'89 Mitrovicë (Kosowo) A - Víkingur (Wyspy Owcze) 1 (2:0)

FC Infonet Tallin (Estonia) - Hibernians FC (Mata) 1

College Europa FC (Gibraltar) - The New Saints FC (Walia) X

FC Santa Coloma (Andora) - Alaszkert Erewań (Armenia) 2

SP La Fiorita (San Marino) - Linfield FC (Irandia Północna) 2

Liga Europy
Rewanże 4-6 lipca

FC Progrès Niedercorn ( Luksemburg) - Rangers FC ( Szkocja) 2

Ordabasy Szymkent (Kazachstan) - NK Široki Brijeg (Bośnia i Hercegowina) 1

Atlantas Kłajpeda (Litwa) - Kajrat Ałmaty ( Kazachstan) 2

FK Pelister Bitola (Macedonia) - Lech Poznań 2 A (Majewski) (0:2)

Botew Płowdiw (Bułgaria) - Partizani Tirana (Albania) 1

FC Vaduz (Liechtenstein) - Bala Town FC (Walia) 1

FC Differdange (Luksemburg) - Zirə FK (Azerbejdżan) 1X

Jagiellonia Białystok - Dinamo Batumi (Gruzja) 1
Valur Reykjavík (Islandia) - FK Ventspils (Łotwa) 1 (2:1)

Lincoln Red Imps FC (Gibraltar) - AÉK Larnaka (Cypr) 2