Skocz do zawartości

Zdjęcie

Medialni - audycja o mediach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
582 odpowiedzi w tym temacie

#581 Frontowiec

Frontowiec

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5465 postów
  • Od: 20 maj 2011
  • LokalizacjaZKA Kamień Pomorski/ZPL Police

Napisano 18 wrzesień 2017 - 15:37

Też to zauważyłem, że wersja na YT jest za cicho.

#582 Kirk

Kirk

Ekspert

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5083 postów
  • Od: 07 cze 2014

Napisano 18 wrzesień 2017 - 18:03

Coś się musiało zadziać przy wstawianiu na YT, bo ja to już przy publikacji zauważyłem. Za tydzień powinno być dobrze.

Słuchajcie "Medialnych" ;) https://www.youtube....iPjQXaA--aQm8sA

A tu nasz program na Facebooku: https://www.facebook...alni.SATKurier/

#583 rafpolsat

rafpolsat

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1686 postów
  • Od: 31 sty 2010
  • LokalizacjaWrocław

Napisano wczoraj, 22:24

M61 - pomysł ograniczenia reklam w TVP fajny, mogliby go zrobić w godzinach trwania daytime, a pulę reklam wykorzystywać w trakcie prime time. Raczej to byłoby najodpowiedniejsze rozwiązanie, ale pewnie to tylko byłoby wprowadzone w głównych antenach, bo TVP ABC dalej miałoby reklamy.

Liga Mistrzów w TVP -  głosowanie na stronie, które zostało przejęte przez fanów Realu Madryt i Tottenhamu, ale wygrał ten pierwszy :mrgreen:  No i głosowania po kilkaset razy. A można było to robić z trybu incognito.  Na szczęście TVP poszła po rozum do głowy i nie będzie głosowania w 2 kolejce. Bo będzie fajny mecz PSG z Bayernem ;) Ja tylko przypomnę, że jeszcze sublicencji na mecz w otwartej antenie Bundesligi nikt nie kupił od Eleven, więc to jeszcze może wziąć pan Kurski, nie tylko człowiek żyje Ekstraklasą ;)

Anglojęzyczny kanał TVP -  zobaczymy, czy  ten projekt się uda pod kierownictwem pani Paczuskiej, takie nawiązanie może nawet do Russia Today, czyli rosyjskiej propagandówki w wielu językach. Mnie złapało takie porównanie do tego, ale swoją drogą, kiedyś był kanał Ukraine Today, który dość długo nie pociągnął. Jeżeli projekt TVP będzie podobnie skonstruowany, to może szybko padnąć. Może najpierw faktycznie spróbowaliby w TVP Polonia z anglojęzycznym serwisem, bo raczej osoby w krajach anglojęzycznych też stykają się z tym kanałem. I współpraca z nadawcami światowymi - to byłoby fajne, ale mam jednak wrazenie i się boję, że skończy się na zamknięciu się na przekazywanie propagandy i punktu widzenia polskiego rządu widzom światowym ;) Też racja z tą funkcją turystyczną, edukacyjną, na pewno widzowie zagraniczni byliby tego ciekawi. TVP ma potencjał sprzętowy, mają drony, mogliby sklecić z tego ładne dokumenty o polskich zabytkach, miastach ;)

"Wyspa Przetrwania" - Michałowski, komentator wydarzeń na wyspie, nie sprawdza się dobrze, nie sprawdza się źle, ale komentować nie musiałby.  Dobrze, że w lektorce zastąpił go Popłonikowski. Konkurs SMS był dwa razy, bo przed pierwszą przerwą i czwartą nie było konkursu SMS, ale w drugim epizodzie nie było, jakiś sukces :mrgreen:

Noc w radiu - nie słucham, natomiast fajnie od Was posłuchać o tym co się dzieje :mrgreen:  Fajnie, że była audycja o Księżycu w pełni w PR3, nawet szkoda, że zniknęła, oby wróciła, bo więcej takich w radiu nie ma. U mnie nie wiem, jak jest w PRW, ale myślę, że są powtórki audycji i polska muzyka. W stacjach komercyjnych na pewno emitują dużo polskiej muzyki ze względu na wypełnienie tych 30% muzyki polskiej.  W Radiu Maryja nadają program dla USA i Kanady, nawet dla samego Chicago, są nieźle rozbudowani to robią to od wielu lat ;) Nie ukrywajmy, że też to są powtórki nocne.

Austria i Szwajcaria - w Austrii pierwsi z radiem, telewizja w 55 roku, ciekawe jest to, że neutralność była w radiu w latach 30 jeżeli chodzi o informacje ;) Mają nawet swojego "Rolnika" :mrgreen: Szwajcarskie sobie przeglądałem i te ich mutacje włoskie, francuskie i niemieckie, naprawdę, muszą każdemu mieszkańcowi każdego regionu swojej konfederacji dogodzić ;) 

Co w następnym? Może o metodach telemetrii, można nawet poprosić o nagranie swojej wypowiedzi pana ze Starsa, który chyba by to najlepiej objaśnił ;) TVP obwinia Nielsena o zaniżanie widowni, tym razem w kontekście Ligi Mistrzów i Opola. Myślę, że to bardzo ciekawy temat do omówienia w programie ;) 

Entliczek-pentliczek,co zrobi CP? Tego nie wie nikt!

nc pnc w której rnc jest nc+ :D