Dzisiaj rozpoczyna się trzecia już edycja plebiscytu - tym razem pod nową nazwą - Medialni '18, który jest organizowany przez redakcje programu ''Medialni''. Podobnie jak w zeszłym roku pojawiło się 30 kategorii, z czego 1 kategoria musiała wypaść (''Serial zagraniczny'' został zastąpiony kategorią ''Film'').   Głosowanie trwa do poniedziałku, 31 grudnia 2018 roku, do godz. 23:59. Wyniki pojawią się we wtorek, 1 stycznia 2019 roku (czyli w Nowy Rok).   A oto kategorie:   PROGRAM INFORMACYJNY
Wiadomości (TVP1)
Panorama (TVP2)
Wydarzenia (Polsat)
Fakty (TVN)
24 Godziny (Nowa TV)   CODZIENNY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Minęła 20 (TVP Info)
Gość Wiadomości (TVP Info)
Fakty po Faktach (TVN 24)
Kropka nad i (TVN 24)
Wydarzenia i Opinie (Polsat News)   COTYGODNIOWY PROGRAM PUBLICYSTYCZNY
Warto Rozmawiać (TVP Info)
Woronicza 17 (TVP Info)
Kawa na Ławę (TVN 24)
Loża Prasowa (TVN 24)
Prezydenci i Premierzy (Polsat News)   PROGRAM INTERWENCYJNY
Alarm! (TVP1)
Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)
Interwencja (Polsat)
Uwaga! (TVN)
Państwo w Państwie (Polsat/Polsat News)   PROGRAM SPORTOWY
4-4-2 (TVP Sport)
Stan Futbolu (TVP Sport/Weszło)
Cafe Futbol (Polsat Sport)
Liga+ Extra (CANAL+ Sport)
Misja Futbol (Onet)   TYGODNIK OPINII
Do Rzeczy
Newsweek
Polityka
Sieci
Wprost   REDAKTOR NACZELNY
Jerzy Baczyński (Polityka)
Bogusław Chrabota (Rzeczpospolita)
Tomasz Lis (Newsweek)
Jacek Karnowski (Sieci)
Paweł Lisicki (Do Rzeczy)   DZIENNIKARZ/PUBLICYSTA
Michał Kolanko (Rzeczpospolita)
Andrzej Stankiewicz (Onet)
Łukasz Warzecha (Do Rzeczy)
Piotr Zaremba (Dziennik Gazeta Prawna/Polska The Times/Rzeczpospolita/Sieci)
Jacek Żakowski (Polityka)   PREZENTER
Krzysztof Ziemiec (''Wiadomości'' TVP1)
Tomasz Wolny (''Panorama'' TVP2)
Bogdan Rymanowski (''Wydarzenia'' Polsat)
Grzegorz Kajdanowicz (''Fakty'' TVN)
Jarosław Kulczycki (''24 Godziny'' Nowa TV)   PREZENTERKA
Danuta Holecka (''Wiadomości TVP1)
Marta Kielczyk (''Panorama'' TVP2)
Dorota Gawryluk (''Wydarzenia'' Polsat)
Justyna Pochanke (''Fakty'' TVN)
Beata Tadla (''24 Godziny'' Nowa TV)   REPORTER
Marcin Tulicki (''Wiadomości'' TVP1)
Tomasz Marciniuk (''Panorama'' TVP2)
Grzegorz Kępka (''Wydarzenia'' Polsat)
Paweł Płuska (''Fakty'' TVN)
Radosław Masłowski (''24 Godziny'' Nowa TV)   REPORTERKA
Maria Stepan (''Wiadomości'' TVP1)
Elżbieta Byszewska (''Panorama'' TVP2)
Małgorzata Ziętkiewicz (''Wydarzenia'' Polsat)
Katarzyna Kolenda-Zaleska (''Fakty'' TVN)
Magdalena Karpińska (''24 Godziny'' Nowa TV)   PREZENTER POGODY
Waldemar Dolecki (TVP1)
Ziemowit Pędziwiatr (TVP2)
Marek Horczyczak (Polsat)
Tomasz Zubilewicz (TVN)
Jarosław Kret (Nowa TV)   PREZENTERKA POGODY
Marzena Słupkowska (TVP1)
Aleksandra Kostka (TVP2)
Milena Rostkowska-Galant (Polsat)
Agnieszka Cegielska (TVN)
Aleksandra Kot (Nowa TV)   PREZENTER PROGRAMU PUBLICYSTYCZNEGO
Michał Rachoń (TVP Info)
Konrad Piasecki (TVN 24)
Monika Olejnik (TVN 24)
Agnieszka Gozdyra (Polsat News)
Jarosław Gugała (Polsat News)   PREZENTER PROGRAMU INTERWENCYJNEGO
Jacek Łęski (TVP1)
Michał Olszański (TVP2)
Michał Bebło (Polsat)
Ryszard Cebula (TVN)
Przemysław Talkowski (Polsat/Polsat News)   PREZENTER RADIOWY
Daniel Wydrych (Polskie Radio ''Jedynka'')
Kuba Strzyczkowski (Polskie Radio ''Trójka'')
Przemysław Skowron (RMF FM)
Kamil Nosel (Radio ZET)
Kamil Baleja (Radio Złote Przeboje)   KOMENTATOR SPORTOWY
Jacek Laskowski (TVP Sport)
Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga (Polsat Sport)
Przemysław Pełka (CANAL+ Sport)
Marek Rudziński (Eurosport)
Mateusz Święcicki (Eleven)   SERIAL
Korona Królów (TVP1)
Drogi Wolności (TVP1)
Ślad (Polsat)
Pułapka (TVN)
Ślepnąc od świateł (HBO)   FILM
7 uczuć
Kler
Kobiety Mafii
Pitbull. Ostatni pies
Zimna Wojna   PROGRAM ROZRYWKOWY
Big Music Quiz (TVP1)
The Voice of Poland (TVP2)
Kocham Cię, Polsko! (TVP2)
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)
Mam Talent! (TVN)   TELETURNIEJ
Jeden z Dziesięciu (TVP1)
The Wall. Wygraj Marzenia (TVP1)
Familiada (TVP2)
Koło Fortuny (TVP2)
Milionerzy (TVN)   DEBIUT
Big Music Quiz (TVP1)
Korona Królów (TVP1)
The Voice Kids (TVP2)
Śpiewajmy Razem. All Together Now (Polsat)
World of Dance (Polsat)   AKTOR
Arkadiusz Jakubik
Mariusz Jakus
Michał Koterski
Mateusz Król
Rafał Zawierucha   AKTORKA
Marta Bryła
Paulina Gałązka
Agata Kulesza
Joanna Kulig
Julia Wieniawa   SPORTOWIEC
Adam Kszczot
Bartosz Kurek
Kamil Stoch
Justyna Święty-Ersetic
Anita Włodarczyk   MUZYK
Paweł Domagała
Andrzej ''Gromee'' Gromała
Dawid Podsiadło
Taconafide
Tulia   KABARET/SATYRYK Artur Andrus
Fifa Rafa
Kabaret Neo-Nówka Kabaret Smile Marcin Daniec   JUROR
Agnieszka Chylińska
Ewa Farna
Edyta Herbuś
Michał Szpak
Małgorzata Walewska   ODKRYCIE
Jan Bednarek
Jerzy Brzęczek
Mateusz Król
Roksana Węgiel
Julia Wieniawa   Zapraszam do głosowania