Skocz do zawartości

CANAL+ Seriale Extra


n3sc19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź ale to nie o to biega :/ Przez 2 cz 3 tygodnie nie pobrał żadnego filmu? zresztą, wcześniej na philipsie też nie miałem voda a na drugim deku (pejsie) działało. Myślałem, że to może wina dekodera, teraz mam dwa pejsy na jednym wszystko gra i trąbi a na drugim nie. W regulaminie nc+ znalazłem coś takiego: "Rozdział II Postanowienia szczegółowe multiroom standard pkt 6 podpunkt 6) brak dostępu do kolekcji VOD+ na sprzętach uzupełniających". Teoretycznie sprawa jasna ale:

- czy dotyczy to multiroomu pocyfrowego?

- przy przedłużaniu umowy i sprawie dekodera (philips się wieszał itd) konsultant stwierdził że włącza mi VOD canal+ (już to miałem więc może mu chodziło o ten właśnie drugi dekoder?)

- stąd moje pytanie czy ma ktoś na multiroomie pocyfrowym (2 karty) VODa na obu dekoderach?

Zanim do nich zadzwonię chcę wiedzieć na czym stoję :/ bo jeśli się nie da (w sumie czemu?) to nie będę czasu tracił ale jeśli można to nie odpuszczę choćby dla samej satysfakcji :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dotyczy każdego multiroomu :idea:

 

"Rozdział II Postanowienia szczegółowe multiroom standard pkt 6 podpunkt 6) brak dostępu do kolekcji VOD+ na sprzętach uzupełniających". Teoretycznie sprawa jasna ale:

- czy dotyczy to multiroomu pocyfrowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wyjaśnienie. Trochę to dziwne bo w multiroomie premium (czy jak mu tam) też chyba widziałem, że VOD nie można mieć na sprzęcie uzupełniającym, czemu z tego takie halo! robią? info o fakturze też w takim razie powinni mi na sprzęt główny wysyłać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie.

Przy przedłużaniu umowy dostałem vod za free na cały okres. Ale nie mogę pobrać żadnego filmu. Wciskam B na pilocie(pobierz uprawnienia) i czasem mi wyskakuje błąd pobierania, innym razem pobiera się w nieskończoność.

Jest jeszcze opcja wsyłania sms za 50g.. gdzie jest bład?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Cześć, na stronie internetowej ncplus.pl w zakładce Seriale+ można zobaczyć, że dostępny jest serial "NCIS" sezon 12. Nie ma żadnych dat, ale jest on w aktualnej ofercie, nie we "wkrótce". Tymczasem u mnie nie ma go w Serialach+ - stąd moje pytanie: czy wiecie kiedy się pojawi? Czy to się pojawia indywidualnie u każdego w innym terminie, czy po prostu na stronie się pospieszyli?

 

Pytam bo w Internecie można znaleźć 12 sezon z polskim lektorem, a skądś się ten lektor musiał wziąć. Wolę jednak oglądać w dobrej jakości niż na jakichś plejerach.

 

Jak to jest z tymi serialami plus? :) Inne pojawiają się regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam, w grudniu podpisałem umowę na Comfort+ z Extra+ za 59,90 i na tej umowie jest, że mam na jeden miesiąc seriale+ za darmo. Ale grudzień się do tego nie liczy prawda? Ten miesiąc miał być za darmo a dopiero od stycznia naliczane będą płatności. Stąd moje pytanie czy seriale+ będą płatne od stycznia czy od lutego? A tak w ogóle na czym polega ta usługa? Wydaje mi się, że u mnie jest ona zablokowana bo przy wszystkich serialach mam kłódki, nie kontaktowałem się w tej sprawie z nikim bo na seriale+ nie bardzo mi zależy. Może jest tak dlatego, że nie podpiąłem mediaboxa do internetu? I jeszcze chciałem zapytać pod jakim numerem wyłączyć te seriale? Nie zamierzam z tego korzystać a nie chce żeby mi naliczali jakieś opłaty w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upewnij się czy masz tą opcję aktywowaną, np. logując się do swojego konta na ICA. Seriale+ (seriale z wytwórni Universal Pictures) w twoim przypadku byłyby płatne od lutego 2015, cały styczeń gratis. Jeśli wiesz, że S+ są aktywne, a kłódki masz cały czas, to jest to kwestia odebrania uprawnień przez kartę na kolekcje. W ICA możesz wysłać takie uprawnienia, potem przełączasz dekoder na TVP1HD, kanał 11 i czekasz ok 2-3 godzin (max. do 24) i potem odpalasz Seriale+ i już powinny być aktywne. Link do ICA: ica.cyfraplus.pl i tam się logujesz, jak nie masz konta z lewej strony masz opcję do utworzenia konta (hasło min. 8 znaków w tym co najmniej 1 cyfra). Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale u mnie w ICA nie ma czegoś takiego jak Seriale+ w opcjach dodatkowych. Mam tam pakiet podstawowy Comfort+ i w opcjach dodatkowych: aktywacja mediaboxa, najem mediaboxa, extra+ oraz multi+. Przejrzałem umowe i z niej wynika, że jeszcze w styczniu seriale+ będą darmowe. Próbowałem skontaktować się z Biurem obsługi żeby dowiedzieć się czy mam to aktywne i ewentualnie to wyłączyć bo jest to raczej zbędna usługa. Ale straciłem kilka zł na oczekiwanie połączenia i się nie doczekałem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...