Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eurosport 2 hula we wszystkich wersjach dźwiękowych - tylko polska nie chce zaskoczyc. Co to może oznaczać, czyzby z innego TP miała by isć do CP? :?
ja amam thompsona i widzę ciemność na obu kanałach i ani razu nie udało mi się jeszcze trafić w okienko "jasności" :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne info - Eurosport, żeby wogóle mógł działać, musi zostać wyszukany od nowa - jeśli ktoś miał Eurosporty zaprogramowane jeszcze zanim dodano tam system Nagravision 2, to musi przeszukać 11,240V 27500 jeszcze raz.
Ja instalowałem wszystko od nowa bodajże w ostatni piątek i jest "ciemniść", to w takim razie mam pytanie bo wszyscy podają częstotliwość 11.240 a u mnie na Eurosportach wyświetla się 11.239 choć w parametry wpisuję 11.240 o co tu chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że sa dostepn w Nagrze2 to nie znaczy że abo CP je zobaczy!

Tak samo jak AXN jeśli niema Relax MIX!

 

Trzeba czekac do 1.10.2006

Ja mam MIX i na thompsonie ani razu nie udało mi się złapać przekazu żadnago eurosportu, jedynie na "jedynce" mam fonię po angielsku :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znaleźć Eurosporty na 11242 V na samsungu DSR 7000???

Pozostaje odbiór niekodowany - jeszcze - Eurosportu z Astry w języku niemieckim :lol: .

Hot Brit nic nie da, co prawda są jeszcze czasami wolne okienka (testy), ale i tak kodowane - Nagravision. Potrzebny zatem, byłby dekoder z CP i to z aktualnymi uprawieniami. Od 1 października Eurosporty (dwa kanały) wejdą na stałe do platformy CP.

 

-pozdrawiam-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli należy rozumieć to tak,że Eurosport(albo Eurosporty) na jednych tunerach działa(ją),a na drugich niestety nie,i te osoby,którym nie działa muszą poczekać do 1 pażdziernika,wtedy te kanały zostaną dodane do listy,i wtedy już chyba wszyscy powinni odbierać eurosport,a abo.pakietu sport dodatkowo uzyskają dostęp do Eurosport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli należy rozumieć to tak,że Eurosport(albo Eurosporty) na jednych tunerach działa(ją),a na drugich niestety nie,i te osoby,którym nie działa muszą poczekać do 1 pażdziernika,wtedy te kanały zostaną dodane do listy,i wtedy już chyba wszyscy powinni odbierać eurosport,a abo.pakietu sport dodatkowo uzyskają dostęp do Eurosport 2.

 

 

Chodzą słuchy że Eurosport 2 może być w pakiecie familijnym, choć ja w to nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...