Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiecie CO! wszystko jest mało ważne w temacie Eurosport na TVsat na dzień 01.10.20006 dla mnie i mam nadzieję dla większości polaków(kibiców) dzień rozpocznie się od transmisji na TV4 z wyścigu formuły F1 i cała reszta emocji dla abonentów CP związana a rozszerzeniem pakietów rozpocznie się dopiero po tej transmisji. ;ROBERT NIE DA „CIAŁA!!!!!! \ a jeśli nie wyjdzie to – to spoko! Mamy Eurosp…. i następne wyścigi Roberta

(będzie Git!!!)

:lol:

Edycja: bogdan425- wielkie litery i wykrzykniki, to jak na jeden raz, za dużo, tu krzyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam samsunga dsb- s305g-eurosport dobrze odbiera,jak masz problemy to przeszukaj transponder eurosportu jeszcze raz i wybierz z listy wszystkie a pózniej przenieś na ulubione. tp eurosp. 11.242 MHZ ,27500 MS/S 3/4 PIONOWA.to bardzo dobry tuner ,nie wiem dlaczego masz z nim problem.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież od tego jest kanał Dla abonentów, który pewnie od poniedziałku ruszy z nowymi reklamówkami, malo tego CP automatycznie dodaje swoje kanały na listę główną, więc tylko ślepy by tego nie zobaczył
myślę gościu .że nie masz racji-operator powinien powiadomić o tym wcześniej,na ostatnią chwilę można wskoczyć do autobusu.jak wspominałem np samsung dsb-305g ma możliwość odczytu poczty w swoim oprogramowaniu-może mi ktoś odpowie,dlaczego polsat z tego nie korzysta-robi to np; c+.ale cp daleko jeszcze do c+ jakościowo i ilościowo ,jeśli mowa o kanałach......!!!!!!!!@!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz nie kazdy... ja np. nie mam pakietu sport i nie mam esp2 ale to juz sie zmieni i mam nadzieje ze dzis wieczorem, albo jutro rano bede go mial, bo zamowilem pakiecik sport:)

 

A ja miałem nadpłatę :lol: I poprosiłem żeby z tej nadpłaty włączyli mi pakiet FILM trwało to 5 minut tak jak pani powiedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...