Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co można im zrobić? Wg regulaminu mają prawo wyłączyć sygnał kanałów na 24 godziny bez podania przyczyny tzn. np. prace konserwatorskie itp. Jednak obecna sytuacja jest ujęta w regulaminie nie na korzyść Paltformy lecz klienta. Trzeba pisać reklamację pod rygorem wymiany sprzętu na nowszy badź zerwania umowy z winy Operatora jakim jest CP.

Problem ten zgłosiłem też do redakcji SAtKuriera może opisanie tego na jego łamach i przedstawienie problemu globalnie doprowadzi ten problem do końca. CP bezdie się bał w ten sposób antyreklamy gdyż są jeszcze 2 platformy do których klienci mogą przejść.

PPan redaktor powiedział mi, że to sprawdzi i opisze to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis na infolinii usłyszalem wielkie zdziwienie ze esp nie ma jeszcze na dekoderach Thompson. A tak naprawde wydaję mi się że oni wykorzystali to okno FTA aby wciskac abonentom ze zrobili tylko cos nawalilo. A swoja droga to juz oplacalniejszym dla nich rozwiazaniem byloby umieszczenie esp i esp2 na swoich tp. niz wymiana dekoderow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się zmieniło bo teraz na kanale eurosport i eurosport2 jest inna częstotliwość 11.237 v a przedtem było 11.240 v wiem że to prawie to samo ale jak około 16 było okienko odkodowane to była obecna częstotliwość a jak zakodowali to było znowu 11.240 morze to przypadek ale niestety cały czas ciemność i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z konsultantem w sprawie Eurosportu i niby trwaja juz tylko prace konserwujace i za chwile maja dzialac kanaly ciekawa sciema :(
A nie mówił Ci przypadkiem jakich oni używają jednostek czasowych? chwila w/g CP= 1 dzień, ewent.3 dni a może tydzień jak jest w wypadku eurosportów? bo normalna chwila to już minęła (z okładem) i dalej nic:evil: :evil::evil::evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie jak nie rozwiążą tego problemu w najbliższym czasie zostanie tylko możliwość wymiany dekoderów za darmo,albo za naprawdę drobną opłatą dla tych co mają starszego Samsunga i Thompsony.

Chyba,że dadzą Eurosporty na własny transponder,ale to wtedy już by chyba oznaczało koniec miejsca na tp.CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjnie to jest dla nich najlepsze wyjście. Dodatkowo Eurosport2 mogiliby brać z tp. Cyfry

 

Właśnie! Eurosport 2 z transpordera Cyfry za AXN z 12188 Polsatu.

Mogą tez wymieniać dekodery. Ostatnio w sklepie widziałem pełno sagemów z odzysku po renowacji za 99 zł. Skoro te nowsze też są po tyle samo to kto kupi te starocie. Za drobna kwotę mogą wymienić i po kłopocie. :wink: Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...