Skocz do zawartości

Superstacja


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Program "Krzywe Zwierciadlo" po pierwszym i drugim obejzeniu wydawal mi sie lepszym od Szkla Kontaktowego. Niestety ale musze sie przyznac do tego ze pochopnie ocenilem ten program twierdzac ze jest lepszym od Szkla. Moim zdaniem za malo jest tam udzialu widzow (glownie telefonow) a niektore tam SMS-y sa zbyt prymitywne jak dla mnie :P

Ale stacje ogolnie uwazam za dobra pomimo tego ze pracuja w niej chyba sami amatorzy. Moze kiedys koledzy i kolezanki sie rozkreca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

A widzisz, ja tez poczatkowo nie bylem za Superstacja, ale po obejrzeniu Krzywego zwierciadla zmienilem zdanie na temat tego kanalu. Zaleta tego programu jest pelny luz i pelna wolnosc slowa. Ostre i humorystyczne koemtarze nadaja mu bardzo ciekawego smaczku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Będzie naziemna Superstacja?

 

Ciekawie się zapowiada. Kanał tematyczny jakim jest Superstacja chce nadawać naziemnie. Jeszcze mnie to nie zdziwi gdyby chciałaby być obecna w naziemnej telewizji cyfrowej, ale zdziwię się i to bardzo, jeżeli chodzi tutaj o nadawanie analogowe.

 

Cały artykuł znajdziemy tutaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superstacja może przegrać konkurs na częstotliwości naziemne

Już wiadomo w jakich miastach Superstacja będzie chciała nadawać naziemnie. Zdaniem Press’a... więcej na madia2.pl- "Superstacja może przegrać konkurs na częstotliwości naziemne"

media2.pl

 

a w Łodzi nie :( ale co tam dla mnie to nie wielka strata, bo mam przez satke, ale inni posiadacze TV bez TV Sat sa stratni, chyba, że mają kablowkę, ale u mnie nia ma kabla, bo mieszkam w mieście obok Łodzi, które należy do jej aglomeracji.

james_b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Superstacja bez mocnego ogniwa

 

To już pewne. Jeden z najbardziej odważnych programów w polskiej telewizji nie powróci jesienią do Superstacji. Dziennikarze Kuba Wątły i Mariusz Gzyl, którzy nie boją się publicznie mówić tego co myślą, rozstają się ze stacją.

 

Więcej info: http://media2.pl/media/26875-superstacj ... gniwa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że odchodzą.Bo program który miał najwięcej widzów ostatnio zacznya tracić.Ci z "góry" stacji zaczeli manipulować godzinami.Najpierw była to 20 i program miał 2 części.Potem przenieśli na 22 i zrobili 18+ co na 100%

odzwierdziedliło się tym że stracili na oglądalności,bo w tym samy czasie nadawane jest Szkło Kontaktowe.Teraz chyba program był po godzinie 19,ale to i tak bezsensu,bo w tych godzinach lecą wiadomości.Nawet kiedyś był telefon od widza,który prosił aby z godziny 22 przenieść program na 21 bo to ostro koliduje z szkłem.Ale widać zarząd stacji nie wysłuchał zażaleń widzów,i program który miał najwięcej oglądalności na SuperStacji zostanie zdjęty,albo zastąpiony innymi prowadzącymi,ale Ci nowi nie zastąpią Gzyla i Wątłego,których szanuje i darze dużą sympatią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest początek końca stacji. Coś mi się wydaje, że Polsat tutaj trochę maczał swoje paluchy. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Kuba Wątły i Mariusz Gzyl pojawili się w nowym programie nowego TV Biznes od września. A jeszcze, gdyby program miał bardzo zbliżony profil do "Szkła Kontaktowego".

 

Trzeba było SuperStacji zostać niekodowaną na Astrze, co najwyżej, później gdyby wyszli no swoje, to by przeszli na HotBirda dzierżawiąc pojemność na jednym z transponderów (niekoniecznie tp należącego do polskiej platformy).

 

Czasami chciwość ludzka nie zna granic. Efektem chciwości na kasę założycieli Superstacji jest wchłonięcie całego projektu pod skrzydła Polsatu. Teraz będziemy tylko patrzeć, jak Superstacja będzie słabła z miesiąca na miesiąc. A szkoda, gdyby nie wiązali się z żadnym gigantem medialnym w Polsce, to po latach mógłby być niezły interes dla ich założycieli. Ale tak już jest, jak chce się mieć zyski od razu, od samego początku pokazując marny produkt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Z tej dyskusji aż przełączyłem na Superstacje. Zawsze mnie śmieszyła ich "amatorszczyzna". Tak oglądam i nawet nie jest tak źle. TVN24 już prawie [beep]m. W kółko te same informacje, ta sama melodia, reporterzy z terenu nawijają w kółko o tym samym. Non stop reklamy. Jakiś taki sterylny ten kanał. A Superstacja jakaś taka bardziej ludzka, życiowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OŚWIADCZENIE SUPERSTACJI

 

Superstacja stanowczo protestuje przeciwko próbom zmonopolizowania debaty publicznej przez TVN 24 i ograniczaniu przez tę telewizję konstytucyjnego prawa obywateli do informacji oraz zasady równości podmiotów gospodarczych wobec prawa.

 

Wzywamy Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, Państwową Komisję Wyborczą oraz Rzecznika Praw Obywatelskich do podjęcia pilnej interwencji w tej sprawie. Apelujemy także do środowisk dziennikarskich o solidarność w walce przeciwko próbom zmonopolizowania rynku informacji. Siła i pieniądze jednej stacji nie powinny ograniczać prawa innych mediów do wypełniania swoich obowiązków i misji, oraz odbierać obywatelom prawa do wyboru źródła informacji.Superstacji oraz jej widzom odmówiono dziś prawa do transmisji debaty Kaczyński-Tusk. Według naszych informacji, Adam Pieczyński reprezentujący TVN-24 zagroził TVP i TV Biznes wytoczeniem sprawy sądowej, w przypadku udostępnienia telewizji Superstacja sygnału z w.w. debaty. Superstacja była i jest gotowa współfinansować organizację debaty, lecz jej oferty zostały pominięte.

Źródło

 

Hi, hi. Czyżby Pieczyński obawiał się konkurencji? :lol: A tak fajnie się trzepało kasę a tu nagle TVP INFO, TV Biznes, Superstacja która jest coraz bardziej rozpoznawalna. Przez takie działania tylko zyskuje Superstacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...