Skocz do zawartości

Echostar DSB-7100HD NagraVision


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem wieloletnim abonentem CP, jednak kilka miesięcy temu wymówiłem umowę w oczekiwaniu na nowe promocje z okazji EURO 2008 (których do dzisiaj się nie doczekałem). Kilka tygodni temu wyczytałem w SAT KURIERZE, przy okazji wątku wymiany dekoderów PC na HD, o wprowadzaniu do oferty nowego dekodera Echostar obsługującego HD (do obecnego Samsunga nie mam przekonania).

https://satkurier.pl/news/40818/cyfrowy-polsat-wymieni-dekodery-sd-na-hd.html

Wiedziony ciekawością zadzwoniłem więc na infolinię, gdzie miła pani poinformowała mnie, że owszem taki dekoder jest już dostępny w cenie 299 PLN - nie potrafiła jednak podać jego parametrów technicznych ani opisać jego funkcjonalności. Ponieważ wówczas (a i niestety również obecnie brak było nowych promocji pakietowych) wstrzymałem się z zakupem. Gdy aktualnie ponowiłem temat ze zdziwieniem stwierdziłem że rzeczonego dekodera cały czas nie ma w ofercie. Zadzwoniłem więc na infolinię, gdzie kolejna miła pani tym razem zdecydowanie zaprzeczyła by dekoder HD miał być dostępny w ofercie. Przekopałem trochę sieć i tu niespodzianka - na chorwackiej stronie znalazłem.....

dekoder Echostar DSB-7100HD NagraVision oklejony już nalepkami CP:

http://www.topreceivers.nl/en/content/blogcategory/91/258/lang,bs_BA/

Co tu się dzieje - czy ktoś z forumowiczów mógłby mnie oświecić. Czekam na nowe promocje CP, zarówno w sprzęcie jak i pakietach, przez EURO a tu nic - nie wiem czy brać to co jest czy jeszcze poczekać. Pozdrawiam. Sean

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dla zainsteresowanych.

echostar7100hdhg0.jpg

Ciekawe, czy to PVR HD - wyglądem przypomina DVR-747, ale pilot ten sam, co w DSB-717.

Według mnie, słowo "NagraVision" w nazwie tematu jest niepotrzebne. Poczekamy na więcej informacji o tym tunerze. Jeśli rzeczywiście znajdzie się on w ofercie Cyfrowego Polsatu, to zostanie dopisany do listy znajdującej się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Do założyciela tematu - zajrzyj do tematu "dla stałych abonentów"

 

Nowy Echostar DSB 7100 HD - wygląda jak wygląda - BRAK DYSKU TWARDEGO, cena dokładnie taka sama jak Samsung H370G

 

 

Zatowarowanie soon :smile:

 

Witam tu założyciel tematu:) - ale na co mam zerknąć? Jestem żywotnie zainteresowany nowym sprzętem ,bo już dobre pół roku temu zrezygnowałem z CP (po 6 latach) - i szukam ciekawej oferty (nie wykluczam więc powrotu do CP:) - ale na dobrych warunkach (ciekawy pakiet, niezły sprzęt).

Cea'd mille failte. Sean

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak kogoś interesuje, to parametry techniczne oraz link prowadący do instrukcji obsługi w formacie pdf. tego Echostara dostępne są pod tym adresem :arrow:

http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelitarna/tv-sat_parametry_techniczne_dekodera_HD_Echostar_DSB_7100.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zapoznaniu się z instrukcją obsługi tego Echostara widzę że to jest szajs do potęgi.

Nie chciałbym go za darmo.

Brak własnych list programów. Brak timera ( bardzo ważny i niezbędny ), brak stop klatki.

W porównaniu z pilotem Samsunga , pilot Echostara jest mało operatywny.

Nie ma żadnych szans w pojedynku z Samsungiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cp wychodzi z innego założenia. Chce by w każdym przedziale cenowym i każdej niszy była mozliwosc wyboru dekodera.

kiedy na początku roku trudno bylo dostac samsunga 305g, to był dramat, bo pozostawal tylko e717. w polowie roku wprowadzono dekoder mini juz bylo inaczej i klient mogl sobie wybrać z 2 modeli. nagle rowniez pojawily sie samsungi305g. Mini okazal sie slabym szitem, w miedzyczasie echostar mial problemy z softem i tez sie wieszal, samsungi po staremu - dzialaly w miarę niezle choc bylo ich malo. Samsungi hd do tej pory uwazam za najlepszy produkt "from CP". W sumie moze z 1 sztukę mielismy wadliwą, ale na szczescie klient nie mial go jeszcze na wlasnosc wiec dostal nowy model.

Echostar HD z gory skazuję na porażkę, bo wiem co przedstawiaja sobą pozostałe echostary. Powstał jedynie po to, aby polsat mógł zaproponować 2 modele w tej samej cenie. Obawiam się również, że wkrótce samsungi hd znikną z rynku i polsat skoncentruje się na sprzedaży produktów swoich oraz echostara (na 100% tańsze i łatwiej dostępne).

Dopiero po wprowadzeniu E-HD polsat pomyśli może o wprowadzeniu dekodera HD+HDD i na 99% będzie to produkt echostara.

Taka zajefajna polityka tej zajefajnej firmy

 

morał dla ludzi z dylematem. wybierzcie samsunga hd. macie po prostu lepszy i bardziej funkcjonalny dekoder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...