Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no i prosze w sobote torino-inter,jak ps nie bedzie seriea live to bedzie zle-tak puchar wloch live,serie a co prawdaslabsze druzyny aele live(majac 4 druzyny u siebie to wychodzi 4 mecze live romy,interu.milanu coprawda na wyjezdzie ale i tak fajnie a w nastepnym seoznie by doszedl jeszcze juve,a jest jeszcze kilka inncyh druzyn niezlych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W finałowym turnieju MŚ biorą udział 24 drużyny, podzielone w I fazie na 6 grup. Polska znajduje się w grupie europejsko-południowoamerykańskiej z gospodarzami - Niemcami (dwukrotnymi mistrzami świata) i dwiema najlepszymi drużynami obu Ameryk:

 

gr. A - Tunezja, Słowenia, Kuwejt, Grenlandia

gr. B - Francja, Islandia, Ukraina, Australia

gr. C - Niemcy, Polska, Brazylia, Argentyna

gr. D - Hiszpania, Czechy, Egipt, Katar

gr. E - Dania, Norwegia, Węgry, Angola

gr. F - Chorwacja, Rosja, Maroko, Korea Płd.

 

I runda potrwa do 22.01 po dwóch dniach przerwy kolejne mecze grupowe rozgrywane będą od 24.01 do 28.01, a faza pucharowa rozpocznie się 30 stycznia.

zródło:/tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pilki recznej, to ja np bardzo sie ciesze ze PS calkiem nie upadli i wykupuje wszystkie imprezy poza pilkarskie, gdzie jest nasza reprezentacja... wczoraj naprawde mi zaimponowali puszczajac towarzyski mecz Polakow z mistrzami swiata- Hiszpania... W sumie to nawet nie bedzie mi szkoda ligi wloskiej... Jedyny fajny mecz polecial pod koniec grudnia- Derby Rzymu...

Tak trzymac PSport... a juz od czerwca PS HD ;) nie ma sie co zalamywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Dobze ze mam C+ oni chociaz dbają o to zeby tych lig co maja nie wypuscic z garsci

To bardzo miłe, że Twoja platforma cyfrowa spełnia Twoje oczekiwania. Tak trzymać :)

Ja także jestem zadowolony ze swojej, moja ma PLS i LM siatkarzy i siatkarek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Dobze ze mam C+ oni chociaz dbają o to zeby tych lig co maja nie wypuscic z garsci

To bardzo miłe, że Twoja platforma cyfrowa spełnia Twoje oczekiwania. Tak trzymać :)

Ja także jestem zadowolony ze swojej, moja ma PLS i LM siatkarzy i siatkarek :wink:

 

Ja również nie nażekam na ofertę sportową CP, mało tego jestem nawet zadowolony że "powypuszczali" z garści to z czego dumny jest Rychu_PL

cóż są gusta i guściki :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...