Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dzis wielki mecz seriea w polsat sport,szkoda by bylo stracic tą czesciowo lige w nastepnym sezonie,i nie zostaloby tam prawie nic wartosciowego z lig poza kilkoma meczami z ligi portugalskiej,szkockiej absolutnie nic a seriea mecze interu,milanu,romy mozna ogladac smialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzis wielki mecz seriea w polsat sport,szkoda by bylo stracic tą czesciowo lige w nastepnym sezonie,i nie zostaloby tam prawie nic wartosciowego z lig poza kilkoma meczami z ligi portugalskiej,szkockiej absolutnie nic a seriea mecze interu,milanu,romy mozna ogladac smialo

Napewno mogli postarac sie o pare slabszych druzyn wiadomo ze w meczech u siebie z faworytami Serie A byloby co ogladac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos może potwierdzić ze Sportklub i Sportklub Plus nie posiadają juz prawa do pokazywania (od nowego sezonu) Brazilian League Football

 

może PC otworzy sie na sugestie abonentów i coś wreszcie zrobi dla kibiców piłki nożnej

Zrobili kupujac Puchar Francji i Niemiec oraz Puchar Ligi Polskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki, ale mam pytanie. czy wy jestescie na prawde az tak nie ogarnieci? ramówka PS nie jest zalezna od CP tylko od TV polsat...petycje? to do polsatu, nie do CP. bo widze, ze niektorzy maja problemy z odroznieniem tych dwoch spolek...jesli wyslecie cokolwiek w sprawie ramowki do CP, moim zdaniem to po prostu wyladuje w koszu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najistotniejszym sportem na Polsacie Sport to żużel i to mi sie podoba i nie mysle zmieniać a oprócz tego jest dużo boksu na najwyższym poziomie i uważam Polsat Sport i Polsat Sport Ekstra za najlepsze kanały sportowe w Polsce . Każdy wybiera to co lubi :]

 

PS.To co tu napisałem to moja prywatna opinia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z 3 na 4 lutego 2007 roku Polsat pokaże walkę Tomasza Adamka z Chadem Dawsonem. Całą galę, która odbędzie się w Kissimee na Florydzie, zobaczą z kolei widzowie Polsatu Sport Extra.

Polsat Sport Extra przygotował także specjalny magazyn, w którym pojawiać się będą relacje z przygotowań Tomasza Adamka. Program nadawany będzie na antenie stacji od 30 stycznia o godz. 22.30.

 

żródło:medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...