Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.N-SPORT nawet się takimi rzeczami nie interesuje-przed startem kanału ich szef powiedził,że chcą stworzyć tv ,który bedzie pokazywac atrakcyjne rzeczy jak lige mistrzow,a nie polski hokej czy lige portugalską(to jego słowa).

Tak wiec liga portugalska skoro jest silniejsza od eredivisie to myslicie ze ja beda pokazywac?

Nic takiego nie mówił. Była mowa tylko o tym, że ma być to kanał sportowy o profilu publicystyczno - informacyjnym wzbogacony o kilka transmisji Live. Albo cena albo oferta. Nic nikt za darmo nie da. Po zatem tak samo jak NSport ma inny profil tak samo PS ma inny profil od C+ Sport. A takie imprezy jak MS czy F! opłaca się kupować bo zyski z reklam w 100% zwracają prawa. Dlatego raz na ileś mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Właściciele CP- dobrze to wiedząc i robią przyzwoity kanał za niska cenę. Mający d bogaty wybór sportów na antenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Lige Rosyjską to można ją ogladać chyba na kanale Planeta Sport, słyszałem, że lecą tam mecze na żywo.

 

A tak apropo, kiedy liga rosyjska rusza?

Ma ruszyc w polowie lutego ale wszystko zalezy od warunkow. Jak do tej pory chyba nikt nie kupil praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Sport nabył prawa do pokazywania rozgrywek o piłkarski Puchar Włoch. Widzowie kanału zobaczą razem 14 spotkań. Mecze komentować będą na antenie Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra m.in. Mateusz Borek, Roman Kołłtoń, Grzegorz Michalewski oraz Mariusz Jankowski.

O Puchar Włoch walczą w tym sezonie m.in. AC Milan, Inter Mediolan, AS Roma i Chievo. Pierwsze spotkanie widzowie Polsatu Sport obejrzą już we wtorek wieczorem. Będzie to mecz Empoli – Inter Mediolan.

 

żródło:medialink.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ ma juz swoja renome ma to co najlepsze i tyle, wiec tak jak napisal ktos wyzej CP odpuszczajac najlepsze ligi musi kupowac to co zostalo,za mala kase, CP jest platforma tania dla ludzi malo wymagajacych takich jest duzo dlatego tez tylu abonentow

 

Kwiatek ty upierasz sie przy tym ze CP jest dobry ja ze slaby, poprostu tobie wystarcza ich oferta i OK nic nie mowie, ale da mnie jest za slaba i mnie nie ciesza kolejne prawa do slabych lig czy pucharow, bo puchary sa dobre jako dodatek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te mecze beda na rai uno , lub due lub tre / wloskie kanaly niekodowane / na kazdej platformie w polsce , a c+ nie wystukal sie z kasy / tylko dogryzac umiecie/ ale polsat znalazl swoje miejsce , szuka dostepnej pilki i chwala mu za to , kazdy lubi co chce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a c+ nie wystukal sie z kasy / tylko dogryzac umiecie/.

......przecież tylko zażartowałem - stale kłótnia o wyższości jednej nad drugą platformą. A ktoś się zastanowił, że może CP nie chce być lepszą platformą od C+ - z kolei C+ nie chce być aż taką dobrą. Ambicjonalnie podchodzicie do tej całej sprawy. Raptem każdy z Was może ogląda pakiet C+ lub HBO, lub nawet to i to, a płacicie za wszystko. Przecież więcej czasu i tak nie ma, na oglądanie pozostałych kanałów. I w tym jest problem, aby płacić za to, co się ogląda - fakt, ale jak to zrobić :idea:

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mówmy o platformach,ale o sporcie w tv a szczególnie Polsacie Sport.

Ja mam kablówkę i mam Polsat Sport a nie kanały fta i cieszę się,że puchar włoch oglądne.Zawsze to można pooglądac wielkie zespoły.

Czy coś jest na przyszły sezon do kupienia przez Polsat Sport,coś się konczy komus,bo po seoznie 07/08 to wiadomo duzo rzeczy c+(puchar angli,liga polska i francuska,euroliga,nba-moze uda sie wygrac puchar angli,pakiet mniejszosciowy ligi polskiej-chociaz skroty lepsze w ps niz w nsport ,eurgolige ktora keidys byla w ps?choc wolalbym nba ale to juz znacnzie mniej prawdopodobne) chco wiaodmo ze to odlegle plany i mozliwe ze nici z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam c+ i n , masz racje trudno znalesc czas na n sport czy nasn /3 - 4 razy w tygodniu /, lepiej miec jedna ale w jednej nie ma wszystkiego co by mnie interesowalo. jupi trzeba startowac w przetargach i zalezec na wygranej , a wpadka z hiszpanska o startowaniu w przetargu , a nie startowali / publicznie oglosili start ze chca kupic/ . zrezygnowalem z cp pol roku temu bo nie widze perspektyw dla polsat sport,/ moje zdanie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...