Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciągle zastanawiamnie sprawa Serie A.Widać komunikat,że większość meczy a nie wszystkie zostaą pokazane w C+.To chyba coś znaczy.

Pozatym po sezonie 07/08 konczy sie umowadla c+ o prawa do euroligi,nba,ligi francuskieji polskiej i pucharu angli wiec jakby Polsat przejął jakos rzecz z wymienionych byłoby fajnie(puchar angli,pakiet mniejszosciowy ligi polskiej,bylloby fajnie a jakby cos do tego dolaczylo by to by bylo cudownie)

Tez mnie to zastanawia napewno zyskali prawa do meczy Lazio ktore byly na PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oferta sportowa pod względem piłki nożnej jest bardzo słaba.

I nie można tego tłumaczyć tego tylko w ten sposób że nie samą piłką kibic żyje, zgadzam się z tym jak najbardziej bo sam jestem jeszcze większym fanem żużla, ale dobrą piłkę też bym chciał pooglądać na PS.

Zresztą popatrzmy jakie prawa ma Polsat :

polska liga kosza, siaty i żużla właśnie. Więc pasuje tu też dodać polską piłkę, moim zdaniem wtedy mogliby pozyskać też wielu nowych abonentów, może nie jest to "dobra piłka" w pojęciu obiektywnym , jednak polski kibic chyba woli emocjonować się takimi spotkaniami , niż np pojedynkami gwiazd 2 ligi angielskiej czy przeciętnych drużyn z holenderskiej.

Mam nadzieje że ktoś mnie poprze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety oferta sportowa pod względem piłki nożnej jest bardzo słaba.

I nie można tego tłumaczyć tego tylko w ten sposób że nie samą piłką kibic żyje, zgadzam się z tym jak najbardziej bo sam jestem jeszcze większym fanem żużla, ale dobrą piłkę też bym chciał pooglądać na PS.

Zresztą popatrzmy jakie prawa ma Polsat :

polska liga kosza, siaty i żużla właśnie. Więc pasuje tu też dodać polską piłkę, moim zdaniem wtedy mogliby pozyskać też wielu nowych abonentów, może nie jest to "dobra piłka" w pojęciu obiektywnym , jednak polski kibic chyba woli emocjonować się takimi spotkaniami , niż np pojedynkami gwiazd 2 ligi angielskiej czy przeciętnych drużyn z holenderskiej.

Mam nadzieje że ktoś mnie poprze :wink:

Miło się czyta :D:lol::lol:.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może zna ktoś odpowiedź na pytanie: Dlaczego dzisiaj na TV4 i Polsat Sport leciał mecz PLS a nigdzie ( nawet na PS Extra ) nie było drugiego przejazdu slalomu Semmering? Czysta głupota, co by im szkodziło puścić go na PS ?!

Pozdrawiam.

 

PS. Gratulacje dla Pana, który dopuścił p.Tomaszewskiego do "komentowania" PŚ w narciarstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale tak nie było tylko odstąpili od przetargu jak się dowiedzieli ile trzeba zabulić za prawa do pokazywania Bundezligi. Podobno Sport Klub podbił cenę. CP musiał wybierać podnieść abonament i stracić potencjalnych nowych abonentów, albo zrezygnować z przetargu.Co wybrał to wiecie,to samo było z LM.Szefostwo CP wie że ma dużo chętnych , ale bez jakikolwiek wymagań tylko niska cena i byle dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak zrobili to postawili zdecydowanie na ilość abonentów skuszonych niską ceną, ale starych abonentów potraktowali niezbyt fajnie :evil:

Ja naprzykład kupiłem CP aby oglądać Bundesligę i Ligę Mistrzów, na C+ mnie nie stać a tu za jakiś czas nie ma ani Bundesligi, ani Ligi Mistrzów :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za lige mistrzow oferowali podobno 7, 5 mln euro / tyle dali 3 lata wczesniej , oferta n 15 / a prawa do bundesligi uwazali ze maja jeszcze przez rok / jak sie pytalem jak bylem abonamentem , ale jak sie dowiedzialem ze nie to akurat umowy byl koniec i nie przedluzylem ./ a sportklub przeciesz c+ i cp oglosilo ze ten kanal ich nie interesuje jak np. nasn , tylko n nie podalo swojego zdania dlatego sa domysly , ale jak dolaczyli nasn to bym sie nie dziwil.a za bundeslige w cp to bym nie zalowal jakby byla w pakiecie sport , przezylbym podwyzke i zostal .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LM jeszcze można oglądać na TVN TURBO czy TVP, ale to już nie to samo co na PS lub PSE.

Na TVN Turbo podobno tylko faza grupowa, a na wiosnę już nie pooglądamy. Na TVP jeden mecz w tygodniu to trochę mało.

CP nikt nie bierze dla sportu tylko śmiesznie niskiej ceny 9.90 zł

Za 9,90 to jest tylko pakiet mini, a większość ludzi bierze familijny, relax mix też sporo. Uwierz, że na sporcie też im zależy.

 

Edycja pitter: połączyłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...