Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie karta jest w module CI wsadzonym do TV i cięło na jednych kanałach co chwilę na innych szło oglądać bo cięło się co około minutę

potem poszedłem do kolegi w jego sprzęcie (to jakiś linxowy box) po przeskoczeniu kilku kanałów na zasadzie patrzę co leci i następny zatrzymywało się co chwilę, na oryginalnym pioneer który od nich mam cieło tak samo jak przeskoczyłem kilka kanałów.

Tak się nie da oglądać, na infolini oczywiście "mamy cię w [beep]ie, bo testujemy" reklamacja przyjęta ale oczywiście przerwa nie jest dramatyczna a w ogóle to proszę dla pana mamy nasz szrocik.

Ale ok niech się śmieją pod nosem, jak to mnie teraz "bujają" że dzieciak bajki nie może oglądać ale umowa się kończy i mojego AllInclusive + dodatki za prawie 180zł już nie zobaczą.

TV będzie z Polsatu za 30% ich ceny a na te parę meczów ligi mistrzów pójdę dobie do Pub'u (przynajmniej będzie pretekst żeby się wyrwać). Pies was ....ał, jestem cierpliwy i moje będzie na wierzchu. Glosujcie portfelami to najlepiej działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie karta jest w module CI wsadzonym do TV i cięło na jednych kanałach co chwilę na innych szło oglądać bo cięło się co około minutę

potem poszedłem do kolegi w jego sprzęcie (to jakiś linxowy box) po przeskoczeniu kilku kanałów na zasadzie patrzę co leci i następny zatrzymywało się co chwilę, na oryginalnym pioneer który od nich mam cieło tak samo jak przeskoczyłem kilka kanałów.

Tak się nie da oglądać, na infolini oczywiście "mamy cię w [beep], bo testujemy" reklamacja przyjęta ale oczywiście przerwa nie jest dramatyczna a w ogóle to proszę dla pana mamy nasz szrocik.

Ale ok niech się śmieją pod nosem, jak to mnie teraz "bujają" że dzieciak bajki nie może oglądać ale umowa się kończy i mojego AllInclusive + dodatki za prawie 180zł już nie zobaczą.

TV będzie z Polsatu za 30% ich ceny a na te parę meczów ligi mistrzów pójdę dobie do Pub'u (przynajmniej będzie pretekst żeby się wyrwać). Pies was ....ał, jestem cierpliwy i moje będzie na wierzchu. Glosujcie portfelami to najlepiej działa.

 

Mój ojciec ma Pace i u niego wszystko działało OK (u mnie na wifibox również). Także nie wszędzie się zacina. Ciekawe od czego to zależy.

Pozdrawiam

Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, myślałem że do czasu kolejnej walki o przedłużenie oferty nie pojawię się... niestety :(

Mam Spliter DivISO i niestety przestał współpracować z dekoderem "karta włożona niepoprawnie". Oczywiście wpięcie cameleona bezpośrednio do tunera Pace pokazało obraz, powrót do splitera i koniec.

Powoli można podsumowywać, że era spliterów w C+ czy nC+ dobiega końca i poważne plusy na rzecz tej firmy odchodzą do lamusa? Oczywiście poszło zgłoszenie na obsługę, że coś szwankuję ale wolałbym wiedzieć co w niedalekiej (a dla innych już dziś) przyszłości nas czeka.

Zerknąłem na alle.... tam splitery sprzedają się dobrze... łowią ostatnich czy raczej liczą na dalsze ich działanie.

 

Potwierdzi ktoś z Was jakieś info czy faktycznie system spliter odchodzi?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam tuner PACE PVR HD oraz Pionier BCT 1330 połączone spliterem GreenEightSystem. W związku z planowanymi zmianami od czerwca chciałem zmienić Pioniera na inny tuner. Kupiłem tuner CryptoBox AB CR600 HD. Niestety z tym spliterem nie działa. Zmieniałem oprogramowanie splitera, tunera zgodnie z sugestią sprzedawcy bez efektu. Kontaktowałem się telefonicznie z innymi sprzedawcami tego sprzętu i twierdzą, że z takim spliterem nie mają rozeznania. Mówią, że na innych działa. Jaki polecacie tuner aby działał z GreenEightSystem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nformuję, że problemy z brakiem uprawnień na kartach może także wynikać ze zwiększonych zabezpieczeń kart cameleon. Proszę o informację czy używa Pani urządzeń typu spliter, które powodują przerwy w dostarczeniu uprawnień, bądź dzieli Pani uprawnienia z tych kart na inne odbiorniki?

 

No i tyle na temat rozmowy z nimi.Napisałemże splitter na 8tv:D na drugiej umowie opisałem że bez splittera ich sprzęt....i rwało i tu i tu.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...