Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak od Platinum dostępny jest ten VOD,ale możesz spróbować załatwić go sobie extra do promocji tańszej np.Universe. Ciekawe czy się da? Może wtedy całość oferty wyjdzie taniej niż to ile będzie kosztować Cię oryginalne Platinum.

A czy oprócz tego Platinum jeszcze się czymś różni od pozostałych pakietów czy to jest Universe i 6xC+ oraz canal+ na życzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w każdym pakiecie będę musiał dopłacić 20 złotych za dekoder czy w niektórych pakietach jest to bezpłatne czy też w dowolnym można wytargować to gratis

Aaaa widzę, że Ty umowę masz jeszcze dość długo i aktualnie płacisz prawie 100zł, prawda? Za co konkretnie?

Ale wysłałem wypowiedzenie bo wyłączyli mi kilka kanałów takich jak TVP Historia, Discavery Historia, Animal Planet HD, Discovery HD i BBC Knovledge i po rozmowie z konsultantem dowiedziałem się że w moim przypadku mogę wypowiedzieć umowę z 3 miesięcznym okresem

 

obecnie mam kanały z cyfry

CANAL+ OPTIMUM HD

opcje dodatkowe:

Twoja umowa obejmuje również opcję Multiroom.

Twoja umowa obejmuje również najem terminalu.

Twoja umowa obejmuje również najem terminalu.

HBO HD

HD - Optimum promo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas migracji możesz wynegocjować dwa dekodery za 0zł i to właśnie w wyższym abonamencie.

 

Kolego nie dodawaj nowych postów tylko edytuj.

 

Ty coś chyba namieszałeś...jeżeli zniknęły Ci jakieś programy to zrób reaktywację w ICA,a nie wypowiadaj umowy,bo zapłacisz karę za wcześniejsze rozwiązanie umowy bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym kanałem który przekonuje mnie do migracji do ''nc+'' jest MGM HD bo reszta to [beep] i nic nie warte dodatki do oferty ;-)

 

Ten kanał też nie zachwyca, miałem go przez ponad 2 lata w TNK HD i przez ten czas obejrzałem na nim może ze dwa filmy.

Oczywiście to kwestia gustu, ale faktem jest, że na tym kanale lecą w kółko te same filmy (a jest ich z kilkanaście) zmieniane co kwartał do tego najnowszy chyba był z 1998 roku.

Ale Kino+ jest o niebo lepszym kanałem, choć za czasów Cyfry+ mam wrażenie chyba było lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po roku, znów nadchodzi czas przedłużania umowy, a raczej chyba przejścia do nc+. Jak wygląda teraz sytuacja? Trzeba wysyłać wymówienie czy można coś ciekawego wynegocjować? W tym momencie za Canal + Optimum HD i HD Optimum Promo płacę 71 PLN.

Z tego co już przeczytałem pakiet Univerce + 6C + HBO można wyrwać już za 49 PLN. Choć rozumie, że nie każdemu może się taka oferta trafić. Czy oprócz Paca można dostać jakiś lepszy dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojna i Pokój zostało zastąpione raczej Ale Kino......

Wojna i Pokój ( byłem kiedyś w Nce to był naprawdę dobry kanał.. Zamiast kina rodem z USA Dobre rosyjskie kino ba nawet radzieckie..)

Ja należę do pokolenia które uważa ,że nie wszystko co z za wschodniej granicy Polski nalewy zniszczyć i wyrzucić....

A stacja "Ale Kino " idzie moim zdaniem niebezpiecznym kierunku.. Ku samozagładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...