Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pincet ani tam Full Extra ani umowa do końca marca ani 3 m-ce. Regulamin jasno kwestię rezygnacji z usług precyzuje-pismo musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego.

Wydawało mi się, że ktoś pisał, że w Full Extra są 3 miesiące, w takim razie przepraszam za zamieszanie. Poza tym widzę, że to ja mam problem z matematyką, bo jak umowa od 1 marca to kończy się 28 lutego :) Biję się w pierś, możecie usunąć ten i tamten post, żeby nie siać zamieszania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to napiszę co utargował mój znajomy.

Posiadał pakiet Platinum 99 zeta do tego HBO które wyłączył po jakimś czasie ( z HBO 119 )

Jakiś czas temu za namową konsula przedłużył ( sam nie wie dokładnie na jaki pakiet ) w każdym bądź razie płaci teraz 119 zeta (myślę że to universe) 6xC+ (HBO i Filmboxy) na 6 miechów plus multiroom (99 aktywacja) w umowie na 18 miesięcy oczywiście nie wysłał wypowiedzenia mimo moich podpowiedzi. :idea: brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, zaczynają dzwonić.

 

Obecny pakiet: Uni+, Canal+ - 6 kanałów, MR, Pace500 - 79zł

Propozycja po pierwszej rozmowie: + HBO - za 84zł

 

Proszę o pomoc. Jakieś skuteczne argumenty, w celu obniżenia abonamentu, nie zależy mi na HBO.

Ile Wy płacicie za taki pakiet ?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, czekam co mi zaproponują. Zastanawia mnie tylko, dlaczego to tyle trwa. Jutro minie 2 tyg odkad wyslalem pismo (polecony)...

 

Nie martw się. Na pewno rozpatrują do kiedy masz umowę i czy już opłaca im się zmieniać ewentualne warunki. Ja wysłałem za potwierdzeniem - priorytetem dnia 11.02.2014r. Nową umowę podpisałem wczoraj - starą miałem do końca maja 2014.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, czekam co mi zaproponują. Zastanawia mnie tylko, dlaczego to tyle trwa. Jutro minie 2 tyg odkad wyslalem pismo (polecony)...

 

Nie martw się. Na pewno rozpatrują do kiedy masz umowę i czy już opłaca im się zmieniać ewentualne warunki. Ja wysłałem za potwierdzeniem - priorytetem dnia 11.02.2014r. Nową umowę podpisałem wczoraj - starą miałem do końca maja 2014.

 

No to widzisz :) ja wysłałem 5.02 dotarła 10.02 i umowa do końca kwietnia... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Turbo.Obyś nie żałował wymiany ;)

 

Od razu Media prezentuje się inaczej na półce. Poza tym zużywa mniej prądu co jest istotne. Po prawie roku opinie odnośnie Mediaboxa są dobre. Nigdy nie wiadomo na jaki egzemplarz się trafi. Ja na Turbo generalnie nie narzekałem poza czasami znikającym EPG i muleniem pilota (wina baterii to nie była). Zobaczymy jak będzie mam nadzieję że dobrze :) Nic nie trwa wiecznie i kiedyś ta wymiana by nastąpiła.

 

Zastanawiam się w jakim celu umieszczone jest z boku dekodera wejście USB? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...