Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Zadzwoniłem pod numer utrzymania. Trafiłem na chyba rzeczowego konsultanta...

 

Obecnie:

 

6 razy Canal+ w cenie 49 zł

 

Od teraz:

 

6 razy Canal+ oraz wymiana recordera na Mediaboxa

 

Abo 49 zł + 5 zł dzierżawa dekodera ----> 54 zł

 

Wydaje mi się że jest OK z uwagi na priorytet zachowania C+ oraz wymianę dekodera. Mógłbym podziękować i walczyć o tą "piątkę" za dekoder do ostatniego dnia ale myślę że nie miałoby to sensu. Najważniejsza wymiana + "Kanały"... Jak dawał to wziąłem...

 

Dla mnie na rok temat off... :brawo:

 

 

a wymiana dekodera to w jaki sposób następuje? wymieniasz dekoder w punkcie czy wysyłaja Ci kurierem do domu a swój stary odnosisz do punktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zadzwoniłem pod numer utrzymania. Trafiłem na chyba rzeczowego konsultanta...

 

Obecnie:

 

6 razy Canal+ w cenie 49 zł

 

Od teraz:

 

6 razy Canal+ oraz wymiana recordera na Mediaboxa

 

Abo 49 zł + 5 zł dzierżawa dekodera ----> 54 zł

 

Wydaje mi się że jest OK z uwagi na priorytet zachowania C+ oraz wymianę dekodera. Mógłbym podziękować i walczyć o tą "piątkę" za dekoder do ostatniego dnia ale myślę że nie miałoby to sensu. Najważniejsza wymiana + "Kanały"... Jak dawał to wziąłem...

 

Dla mnie na rok temat off... :brawo:

 

 

a wymiana dekodera to w jaki sposób następuje? wymieniasz dekoder w punkcie czy wysyłaja Ci kurierem do domu a swój stary odnosisz do punktu?

 

Mówił że wyślą dekoder kurierem. Stary mam oddać kurierowi spakowany, niekoniecznie w oryginalny karton tylko jakoś zabezpieczony (karta, pilot, dekoder) Podpisuję przy kurierze pismo (aneks) i pismo wymiany dekodera.

 

NIE MA MOŻLIWOŚCI WYMIANY W APS BO PYTAŁEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i kolega Kibo byliśmy w N. Nie możesz poczekać na lepszą ofertę?

 

Byliście w N, stąd moje pytanie: co mieliście w Nce? jakie pakiety? no i ile płaciliście miesięcznie? no i na czym stanęło teraz? tzn co macie i za ile? też chciałbym mieć jak najwiecej za jak najmniejszą cenę-PROSTE :/ moge się wstrzymać jeszcze, nie widzę problemu, tylko muszę wypowiedzieć umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówicie że ta oferta jaką mi przedłożono jest zła, napiszcie czego wymagać? wydaje mi się, że jest to dobry temat, ale zawsze można na czymś zaoszczędzić, poradźcie proszę co robić?

 

49 ZŁ + 6 RAZY CANAL i 5 zł za dzierżawę Media to realna sprawa!

 

Miałem w N wszystko oprócz premium za 48 zł

 

Rok temu zmigrowałem do nc+ i dostałem za 49 zł wszystko oprócz premium (tylko HBO na pół roku) wraz z 6 razy Canal+

 

Dziś dostałem wszystko oprócz premium wraz z Canal+ za 49 zł oraz 5 zł za dekoder Mediabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mówicie że ta oferta jaką mi przedłożono jest zła, napiszcie czego wymagać? wydaje mi się, że jest to dobry temat, ale zawsze można na czymś zaoszczędzić, poradźcie proszę co robić?

 

49 ZŁ + 6 RAZY CANAL i 5 zł za dzierżawę Media to realna sprawa!

 

No właśnie ja miałem wykupione N Premium i za całość płaciłem 59zł/mc póżniej wykupiłem History HD i doszło 1,99 i abonament wychodził 60,99zł/mc i tak jest do chwili obecnej. A jak mówią magiczni konsultanci "z abonamentem nie można iść w dół" już sam nie wiem ale się dowiem po prostu trzeba jutro zadzwonić i się dowiedzieć :) proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ustaliłem warunki nowej umowy. Poprzednią miałem do maja ale już od jakiegoś czasu nękali mnie telefonami. Wypowiedzenie złożyłem w centrum obsługi w grudniu jeszcze.

Miałem: Universe, 6xC+, multiroom standard za 59zł/m-c

Teraz: Universe, 6xC+, multiroom standard, mezzo, HBO za 64zł/m-c i box+ za 0zł wszystko przez cały okres trwania umowy - zaproponowałem umowę na 18m-cy i się zgodzili bez problemu.

Za to mezzo płacę chyba 5zł (i jeśli dobrze zrozumiałem mogę to wyłączyć w trakcie trwania umowy) i płacić 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już drugi SMS od nc+ w przeciągu kilku dni:

- "Limitowana promocja na karnawał! Dodatkowe kanały filmowe i erotyczne w prezencie za 0 zł! Liczba ofert ograniczona. Zadzwoń już teraz 122947879."

Poprzedni też był o jakiś prezentach i upominku za przedłużenie umowy. Na razie po wypowiedzeniu umowy w styczniu dostałem jeden telefon z propozycją, ale odrzuciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...