Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@jacek70 "podobno" -nawet nie pytam wg. kogo, bo mi ciśnienie skoczy :mrgreen: oferta dobra a za rok powalczysz o lepszą.

 

@Raver jako, że płaciłeś ok. 52zł/m-c ciężko będzie z tej świetnej oferty zrobić lepszą ;-) za 39zł też są szanse, iż dostaniesz 6xCanal+, ale to wymagać będzie nie lada szczęścia i cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biorę pod uwagę opcji Start+, bo nie spotkałem się z możliwością aneksu na tą ofertę.

 

Gdzieś widziałem że ktoś przedłużył Comfort+x6C+ w cenie 29 zł to jest możliwe?

 

Tak wogóle czy istnieje dobór samej opcji Canal+ tak jak to dawniej było za Cyfry+, że była opcja samych Canal+ w cenie 35 zł lub Canal+HBO w cenie 65 zł z tego co pamiętam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że ktoś teraz płaci mało wcale jeszcze nie oznacza, że za odpowiednią ofertę nie zapłaci więcej. Bardziej naturalne z punktu widzenia firmy jest proponować ofertę droższą, ale i bogatszą niż od razu ofertę tańszą i to dopiero jest logiczne :mrgreen:

 

Tyle, że proponować to nie znaczy wciskać na chama, kłamać i manipulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gursonek

nie wiem jak w orange ale np na internet w netii mają oferty przedłużeniowe, i pewnie u większości operatorów..

@ircios

Właśnie się zastanawiam czy typ multiroomu i dekodery mają wpływ na te oferty, bo zauważyłem, że Cyfrowicze coś lepsze warunki dostają!

a z MP słabe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gursonek

Tak w zasadzie u każdego dużego operatora komórkowego wypowiedzenie umowy o abonament powoduje, że kontaktuje się z tobą Dział Utrzymania Klienta, a ten proponuje lepszą ofertę niż standardowo w salonie, na stronie czy tę oferowaną przez normalny BOK. Oczywiście zniżki różnią się w zależności od operatora i rodzaju oferty [na firmę/dla klienta indywidualnego, oferta z telefonem / bez telefonu itp] i czasem są bardzo korzystne a czasem niewielkie. Gdybyś chciał jakieś wskazówki [albo ktokolwiek inny] co można ugrać u poszczególnego operatora komórkowego wyślijcie prywatną wiadomość, żeby tutaj nie śmiecić. Mogę pomóc, bo akurat się tym interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużyłem umowę. Warunki nie rewelacyjne (w porównaniu z tym co jest na forum), ale nie jestem zbyt dobry w negocjacjach i przynajmniej utrzymałem poprzednią cenę 69zł (zwłaszcza, że miesiąc temu proponowali to samo za 99zł). Do tej pory miałem Universe+, 6xC+, Multiroom Standard, Sagemcom.

Z tego co zrozumiałem konsultanta miałem mieć to samo w tej samej cenie (+ 6 m-cy Filmbox gratis) z umową na 12 m-cy, ale po zalogowaniu do ICA widzę coś takiego:

PAKIET:

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

MULTIROOM STANDARD

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

FILMBOX

 

Niby jeżeli chodzi o zawartość programową to wychodzi na to samo, ale nazwy pakietów inne. Czy to jest OK., czy też jest jakaś podstawa do reklamacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

temat obserwuję od blisko 90 stron.

Klient n.pl od 4 lat (specjalnie brana na poprzednie Igrzyska). Umowa do 23.04.2014

Aktualna oferta otrzymana po migracji do nc+: Pakiet CANAL+ Gold + Opcje dodatkowe: Filmbox, HBO. Dodatkowo Seriale+.

Od samego początku Dekoder 5720SX 500GB (rozszerzony z 250GB, po którymś z przedłużeń oraz kilku odwołaniach o niespełnionych warunkach).

W okolicach połowy stycznia zadzwoniła do mnie pani z nc+ z informacją, że już niedługo, już wkrótce kończy mi się umowa i mam 3 miesiące na wypowiedzenie (bujdy!). Przeprowadziła ze mną 'wywiad' co oglądam, czy ewentualnie pozbyłbym się czegoś, by mieć taką samą cenę. Odpowiedziałem: nie.

Po tym, skontaktowałem się na własną rękę z konsultantami. Zaproponowałem Comfort+ z HBO i C+ 6. Wyklikane na stronie pokazuje teraz 119PLN (wydaje mi się, że wtedy to było jakieś 139). Oficjalnie, poprzez rozmowę nic więcej nie uzyskałem.

 

Wypowiedzenie złożone 10.02.2014 w APS. Zaniosłem własne pismo. Dostałem potwierdzenie na piśmie wydrukowanym z systemu. Od razu zarejestrowane.

Kontakt z DUK, dziś 9.38 z tel 12 294 78 79.

Krótki opis rozmowy:

- Pan powiedział, że wypowiedzenie wisi w systemie, a że jestem dobrym klientem, to się do mnie zwraca z propozycją. To samo co mam, w tej samej cenie, od początku lutego na 12 miesięcy.

- Powiedziałem, że wolałbym coś mniejszego, bo interesuje mnie C+6 + HBO, bez seriali i Filmboksa, bo i tak nie mam czasu oglądać wszystkiego. Zrobiłem rozeznanie na rynku i w Netii mogę mieć takie coś za 64 PLN. Dodatkowo, sama telewizja naziemna w przypadku braku czasu, może wystarczyć.

- Pan powiedział, że przecież 89 to super oferta i powinienem brać.

- Odpowiedziałem, że w ten sposób licząc to rocznie wychodzi ~1000 PLN.

- Pan się zjeżył i powiedział, że tak to możemy przeliczać na dni, czy na minuty.

- Wkurzył mnie, zacząłem dyskutować, że w przypadku szukania oszczędności rezygnuje się z rzeczy, które są niepotrzebne, jak telewizja.

- Pan powiedział, że nie ma innej opcji, jak 89 PLN.

- Pożegnałem go uprzejmie.

 

Czytając forum zauważyłem, że pakiet na którym mi zależy krąży w okolicach 69 PLN, a zdarza się nawet 59 PLN. W związku z tym, wstrzymuję się z jakimikolwiek decyzjami, bo oferta na kolana mnie nie powaliła.

 

Nie potrzebuję kanałów dla dorosłych. Nie potrzebuję żadnych VOD (często i tak są to powtórki z C+ czy HBO). Nie potrzebuję dostępu do wszelkiego VOD przez net (może, gdyby net był szybszy ;P). Nie potrzebuję MR.

Czy mam nazbyt wygórowane wymagania, czy to może tak nc+ 'zależy' na klientach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...