Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie, wracam po wysłanym wypowiedzeniu.

Dzisiaj dzwoniłem do nc+ z prośbą o potwierdzenie otrzymania i zarejestrowania wypowiedzenia i automatycznie otrzymałem zaktualizowane oferty na przedłużenie:

 

1. Universe+, 6xC+ za 84 zł i dodatkowo 5 zł za mediaBOX+ (czyli taka oferta jak przed wypowiedzeniem)

oczywiście oferta nie przyjęta - po 'rozmowie z przełożonym' druga propozycja:

2. Silver, 4xC+ (czyli Universe+/6xCanal+) + wymiana dekodera na Pace za 64 zł / mies. - wstrzymałem się z decyzją do jutra ...

 

Jestem świadomy, że inni za taką ofertę spokojnie dostawali 59 zł tylko nie chcę 'przejechać się' o te 5 zł dodatkowe ... ;)

jak myślicie - brać ???

MI proponowali Univer+ 6 x C+ + MR ya 54 zl ale podziekowalem :P chce to za 59-64 z 3x HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam canal Plus OPtimum z multiroom i 2 dekoderami : jeden zwykły SD a drugi pace PVR HD - płacę za to 94 złote. Umowa do końca marca.

 

Od paru dni ta sama propozycja Universe+6 Canal Plus + Multiroom tak jak teraz + dekodery tak jak teraz = 84 złote, umowa na 18 miesięcy.

Oczywiście się nie zgodziłem, chcę to za 79.

Wczoraj zeszli z umową do 12 miesięcy ale cena ta sama, ewentualnie zmniejszenie z 6 do 3 canal plus (2 family i jeden Sport) i cena 79.

Nie wysyłałem wypowiedzenia.

Chce to wszystko za 79 i już - może jeszcze HBO wytarguje. Mam juz u nich jedną umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tiesto12 ja tez mam canal Plus OPtimum z multiroom pace PVR HD - płacę za to 71 złote. Umowa do końca marca.

Propozycje były ciągle te same Universe+6 Canal Plus+mr+prv500gb za 89 lub 84zl.

Po wysłaniu wypowiedzenia od razu telefon i 74 zł. Także jak wyślesz wypowiedzenie to zejdą z ceny.

Ja czekam na cenę poniżej ceny która place w tej chwili, do końca marca mam czas.

Universe+6 Canal Plus+mr+prv500gb za 69 zł chce (więcej im nie zapłacę) .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wynegocjować dzisiaj za 69 zł przez cały okres umowy 12 miesiecy:

- Universe+

- HBO

- Cinemax

 

Ogólnie jestem zadowolony, nie zależało mi na Canal+, poprzednio w Cyfrze miałem mniej za tą samą cenę, wymiękli jak wysłałem wypowiedzenie (miałem jeszcze pół roku do końca umowy z cyfrą, ale zależało mi na nowych kanałach i dodatkowo Cinemaxach), sam zadzwoniłem do nich i udało się tak jak chciałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Udało mi się wynegocjować dzisiaj za 69 zł przez cały okres umowy 12 miesiecy:

- Universe+

- HBO

- Cinemax

 

Ogólnie jestem zadowolony, nie zależało mi na Canal+, poprzednio w Cyfrze miałem mniej za tą samą cenę, wymiękli jak wysłałem wypowiedzenie (miałem jeszcze pół roku do końca umowy z cyfrą, ale zależało mi na nowych kanałach i dodatkowo Cinemaxach), sam zadzwoniłem do nich i udało się tak jak chciałem..

Masz w tym "Universe" 6Canal+ :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przyszedł przykry moment przejścia z C+ do nc+.

Obecnie mam pakiet C+ Kompakt HD + paczka HD(Eurosporty HD itd.).

NC+ kontaktowało się ze mną już dwukrotnie, pierwsze podejście pomijam bo było żałosne, drugie lepsze pakiet Universe, Eurosporty HD i paczka C+ za 69 złoty? (obecnie płace 62).

Czy mogę wywalczyć lepszą ofertę? Np. to co oni mi proponują za to co obecnie płacę? Co oni Wam teraz proponują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, napisałem, że bez canal+, ja nie chciałem canal+, chciałem miec universal z hbo i cinemaxami za 69 (opłata stała), poprzednio bez wypowiedzenia dzwoniłem do nich z 5 razy (DUK na różne numery) to ciągle proponowali mi to samo za 80-90 zł, po wysłaniu wypowiedzenia zadzwoniłem do DUK i rozmawiałem z miłą panią, widać że była dobrze obeznana i gdzieś wyżej (powiedziała, że ma uprawnienia na lepsze promocje nawet jak świąteczne), powidzialem co chciałem i zaproponowała piewszą cenę 74 zł, później udało jej się obniżyć do 69 tak jak chciałem, powiedziałem że jak nie będzie takiej ceny to idę do Polsatu (ale umowę z cyfrą miałem jeszcze 6 miesiecy :) ). Ogólnie jestem zadowolony, bo mam wiele nowych kanałów których nie było w Cyfrze+ (myśle że universale też wkrótce dołączą)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się nie przestraszyli, ale powiedziałem im że w Polsacie jest pakiet Familijny z HBO i Cinemaxami za 69 zł bez łaski, wiec liczę na podobną propozycję, a wiadomo że lepiej dla splittera pozostać w NC+, po za tym w Polsacie nie ma MiniMini i wielu kanałów, które są wartościowe..

Zależało mi także na nowych kanałach, których nie ma w starej Cyfrze tj. MGM HD, Fox, Polsat Film HD, Discovery HD, Discovery Histroia, Romance HD, Motowizja, sporo dziecięcych, itd... dlatego chciałem przejść szybciej do NC+.

Pani była bardzo kumata, poprzednio trafiałem na takich konsultantów w DUK, że przestraszyłem się - mówili np. że jak pozostało mi pół roku umowy z cyfrą do końca to nie mogę przejść albo cena kosmos, to samo jak pisałem na emaile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zmienić ofertę to lepiej próbować, dzwonić samemu, a za którymś razem trafi się kumaty człowiek i załatwione, a nie czekać na ostatni dzień w nerwach czy zadzwonią z ekstremalną ofertą, bo później jak odłączą to dojdzie jeszcze opłata za aktywację, po za tym jak ktoś ma splitter to warto zachować stare zasady i starą kartę cameleon.. teraz w NC+ jest dużo nowych kanałów i oferta wydaje się lepsza jak starej cyfry, brakuje jeszcze tylko właściwie universalów, ale to pewnie kwestia czasu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz zmienić ofertę to lepiej próbować, dzwonić samemu, a za którymś razem trafi się kumaty człowiek i załatwione, a nie czekać na ostatni dzień w nerwach czy zadzwonią z ekstremalną ofertą, bo później jak odłączą to dojdzie jeszcze opłata za aktywację, po za tym jak ktoś ma splitter to warto zachować stare zasady i starą kartę cameleon.. teraz w NC+ jest dużo nowych kanałów i oferta wydaje się lepsza jak starej cyfry, brakuje jeszcze tylko właściwie universalów, ale to pewnie kwestia czasu..

To nie jest tak do końca. Że te "nowe" kanały są warte migracji. Kwestia gustu. Na mnie te "nowości" nie wywierają ciśnienia za wszelką cenę. A jeśli już, to będą sztuką dla sztuki. Zapowiadany Universal potraktuję tak, jak AXN – których nie oglądam. To nie moje klimaty. Lubię dobre i ambitne filmy. W śród nich jest jeszcze miejsce na filmy lekkie, łatwe i przyjemne. Ale takich jest coraz mniej na kanałach prestiżowych. Filmy prymitywne urągające myślącemu człowiekowi omijam szerokim łukiem.

Aż się martwię, że kiedyś przyjdzie czas migrować. Od konsula usłyszę tyle opowiadań o tych "nowych" kanałach - exclusiv, że aż to mnie załamuje. Bo ja wbrew wszystkiemu chcę mieć to, co mam za o wiele niższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...