Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Umowa do końca lutego, wysłane wypowiedzenie.

Powiedziałem że interesuje mnie pakiet z 6x Canal+ i 3Hbo.

Pani zaproponowała mi za 99 zł pakiet Silver z tymi paczkami. Nie zgodziłem się.

Za ile mogę ten pakiet otrzymać?? Czy za 60 zł da radę?

czy to jest pakiet ten sam co Universe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia dla Ciebie czy to będzie się nazywać Universe+ czy Silver+. Dla Ciebie ważna jest cena i to aby w pakiecie który Ci zaproponują zawarte były 6xCanal+.

 

Jako, że płacisz aktualnie 200zł to chyba oferta tańsza niż dla nowego abo będzie do przyjęcia. Ideałem będzie poniżej 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buzzer111 a na jakiej ofercie Ci zależy? Miej na uwadze, że sam Universe+ nie zawiera ani jednego kanału Canal+.

 

Powiem tak, mam teraz pakiet OptimumHD i praktycznie wcale tego nie oglądam z powodu braku czasu. Trzymam tylko ten pakiet dla bajek które dziecko ogląda. Zastanawia mnie czemu już teraz chcą przedłużyć mi umowę i tym skrócić czas obecnej o pół roku.

 

Patrzę teraz to ten uniwerse+ jest podobny do tego co mam teraz więc jest ok.

 

Jedyne co muszę mieć to multiroom w dotychczasowej wersji tj dwie niezależne karty. NIe chcę ciągnąć kabli LAN pomiędzy pokojami.

 

CHoć gdyby dali coś gratis przez jakiś tam ustalony okres to byłoby super ;)

 

 

Jeszcze jedno: mam od nich w użyczeniu dekoder SAGEMCOM do multiroom za który teraz nie płacę. Nie wiem jak to będzie jak przedłużę umowę. Nie zamierzam płacić za niego bo moim zdaniem nie jest wart opłaty miesięcznej (jako gratis jakoś to przemilczam z miesiąca na miesiąc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@buzzer111 podczas migracji ustalisz opłatę końcową, ale jeżeli chcesz tylko Universe+ z MR to abonament 49zł powinien im aż nadto wystarczyć.

 

ok, w takim razie będę się tego trzymał.

Jak wygląda sprawa dekodera który mam w bezpłatne użycznie do MR do konca bierzącej umowy?

 

PS.Wypowiedzenie zawsze mogę napisać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universe +, 6 C+ multirum 2 karty + Pace na 18m-cy plus HBO i Cinemax na 6m-cy gratis za wszystko 84zł umowa kończyła mi się w sierpniu. Podejrzewam ze przepłaciłem ale zaczynało się od 99zł. Dotychczas było 71zł bez HBO wiec wychodzi podobnie jak miałem biorąc pod uwagę HBO i Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana za 0zł na http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace , oczywiście ustalona w trakcie migracji z konsultantem.

 

 

Dzwonili właśnie do mnie.

Umowa 18 msc.

Pakiet Universe+

MUltiroom 2 niezależne karty

Wymiana dekodera SAGEMCOM na PACE 500GB

Kanały C+, HBO do końca maja 2014r. gratis

 

Wszystko za 59zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iricios lub/i @Kibo 1 lutego zostala zaaktywowana usluga nc+ u mnie

 

 

Tak wiec ktorego dnia/data mam ewetualnie wyslac wypowiedzenie ?

 

Z tego co tutaj czytam to oni takze sami dzwonia na dobre 2 miechy przed uplywem terminu ostatecznego

 

 

Jesli jednak to jakie obowiazuje pismo wypowiedzenia tym razem dla NC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak jak wcześniej wspominałem obecnie posiadam:

CANAL+ OPTIMUM HD + HD Promo + MR + PVR PACE umowa do końca lutego, wypowiedziana.

Pierwszy telefon z propozycją Platinum + MR + Pace za 79 zł był i oczywiście odmówiłem. Tak się zastanawiam, czy jest możliwość dobrania drugiego PVR Pace? Obecnie jako drugi dekoder posiadam wcześniej wykupiony na własność Sagecom DSI87.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba19935 nie ma takiej możliwości. Jeżeli zgodzisz się na zmianę dekodera na sprzęt produkowany przez ADB m.in. mediabox, to w grę będą wchodziły tylko dekodery od NC+ parowane z kartami oraz MR związany w sieci LAN. Dodatkowo, pakiet który chcesz, drożej wyjdzie Cię z mediaboxem niż migracja ze sprzętem własnym bądź dzierżawionym jeszcze na umowie z Cyfrą.

 

Jeżeli dobierzesz MR oraz dekoder Pace http://ncplus.pl/oferta/pozostale-dekod ... ox-hd-pace w APS tuż przed migracją to zestaw Universe+/6xCanal+/MR/Pace masz szansę wynegocjować z konsultantem za 59-69zł. Lepszą ofertę zazwyczaj można uzyskać po złożeniu rezygnacji oraz im bliżej końca aktualnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

posiadam obecnie pakiet optimum HD, umowa do sierpnia, dekoder PVR BOX HD 500 Pace, płacę za to 61 zł. Dzisiaj miałem telefon o możliwości migracji, tamta umowa anulowana, w tym opłata za dekoder, w nowej pakiet universe, plus programy filmowe na 3 miesiace, umowa od dzisiaj na 18 miesięcy. Cenę zaproponowano 59. Mnie w sumie interesuje sam pakiet universe, plus dodatkowo chciałbym jakikolwiek dekoder HD (mam splittera i jeden stary dekoder SD, Pace). Jaka można uzyskać ofertę, czy 39/msc jest realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...