Skocz do zawartości

Cofnięcie migracji z platformy CANAL+ do n


blade1230
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmigrowalem przed 11 04 2013 na platyne z N z HBO, Npremium i filmbox. Tydzień temu telefonicznie zlecilem cofnięcie do starych warunkow. Konsultantka zaznaczyla i wzięła moj nr tel. Przez tydzien wchodzilem porpzez ica na sowje konto. Dalej figurowal nowy pakiet. Wczoraj kolejna rozmowa z konsultantem. Powiedzial, że jest to jak gdyby w realizacji, zadal pytanie dlaczego chce wrocic a nastepnie znowu poprosil o numer kontaktowy. Powiedzial, ze jakas specjalna komorka bedzie sie ze mna kontaktowala jeszcze w tej sprawie. Podejrzewam, ze jest jakas komorka typu dzial utrzymania klienta (albo i ta sama) ktora jeszcze ma za zadanie przekonac do nowej oferty (aby nie wracac do starej) i byc moze z aawynkami podobnymi do poprzedniej jednak juz pod logo NC+. Tak przypuszczam, jednak z kontaktem się im nie spieszy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja czekam na migrację od 16go. Cofnąłem telefonicznie, dla sprawdzenia zadzwoniłem jeszcze raz i okazało się że rezygnacji nie ma w systemie, więc złożyłem rezygnację jeszcze raz.

Zadzwoniłem trzeci raz i dowiedziałem się że te nasze rezygnacje z migracji to sobie na kartkach notują, w systemie nie ma po tym śladu!!!!.Więc po rozmowie kartka może w smietniku lądować :twisted: Tak mnie :censored: że napisałem pismo cofnięcia migracji wraz z wypowiedzeniem umowy i wysłałem 17go kwietnia. Mam zwrotkę że pismo dotarło 18go.

Po jeszcze jednym telefonie , następna informacja: Jeśli zmigrowałeś do NC+ to nie obowiązuje cię wypowiedzenie ze względu na wyłaczenie kanałów N-premium po cofnięciu migracji. - Dlatego nie cofali od razu bo ludzie złożyliby jeszcze do 19go wypowiedzenia. Czyli to nie jest "całkowite" anulowanie migracji!!! Możesz złożyć wypowiedzenie normalnym trybem ( min 30 dni przed końcem umowy ).

 

To jakieś następne dziadostwo ze strony NC+. Jest możliwość cofnięcia migracji ale nikomu się to jeszcze nie udało !!!! Zadzwońcie i sprawdźcie czy złożyliście wypowiedzenie, zobaczymy co wam powiedzą ???

 

Jak macie zamiar płacić za kwiecień? Stary abonament czy nowy?

 

Wczoraj dostałem fona i maila że uznają moje cofnięcie do N-ki, ale z propozycją przejścia znów do NC+ będą dzwonić w przyszłym tygodniu ( umowa z N-ką kończy mi się 30czerwca). Ciekawe co zaproponują ? jak nicciekawego to składam wypowiedzenie z N-ki i czekam na telefon z DUK-a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Osoby które dokonały migracji z N do nc+ między 21 a 30 kwietnia mogą cofać migrację we wszystkich APS'ach nc+. Od wczoraj są dostępne w systemie specjalne formularze 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją prośbę o cofnięcie migracji złożyłam 23 kwietnia. Uzyskałam informację, że do końca maja ma być przywrócony mój poprzedni pakiet, ale najpierw mam się spodziewać już :brawo: w przyszłym tygodniu telefonu z ich strony.

Do tej pory miałam "dożywotni" full za 99, przeszłam na AI+. Ciekawe, co mi będą proponować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta złodziejska firma naliczyła sobie nawet opłatę za użytkowanie mediaboxa w zeszłym miesiącu, od połowy kwietnia - 7,33 zł. Dostałem dziwny rachunek na kwotę 116,33. Po czym okazało się na infolinii, że to kwota 99 za platinium + 7,33+10 za mediaboxa. Oczywiscie mowilem kobiecie, ze nie zaplace takiego rachunku ze wzgledu, ze kazalem cofnac migracje ponad miesiac temu, i odtamtej pory tylko obiecuja mi za posrednictwem infolinii badz maila, ze ktos sie odwezwie. Poprosilem ja o spisanie reklamacji na czynnosci konsultantow. Powiedzcie mi prosze co mam dalej robic:( caly czas oklamuja czlowieka, nie licza sie z jego zdaniem!!! można jakoś zerwac te umowe na ten czas? Przypomne ze bylem objety przymusowa migracja wiec teoretycznie przysluguje mi cofniecie migracji ludzi, ktorzy migrowali od 21 maarca do 11 kwietnia. Ta firma to żenada!!! Rzadko się spotykam z takim brakiem kompetencji, kłamstwem i butą!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ja też od marca faktury nie otrzymałem. Jak narazie platforma zasługuje na duży "+", ceny obowiązują ze starej platformy, a jeszcze dodatkowe kanały mi odkodowali. (Totalny chaos, kiedy oni to ogarną?)

Jak będą ludzie migrować po kilka razy to ten koszmar nigdy się nie skończy ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż Tobie udało się zmigrować na w miarę rozsądnych warunkach o ile Ci w lipcu czegoś nie odłączą, więc nie dziw się ludziom ,że chcą spróbować płacić mniej. Poza tym o jakim koszmarze piszesz. Przecież Ciebie już nie dotyczy.Jeśli już to tych migrujących -kolejne telefony , użeranie się niepewność itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja migrowałem z Świat HD do Platinium 23 marca (99zł.).

18 kwietnia postanowiłem cofnąć migrację z powrotem do Świat HD za 49 zł.

Nic się nie działo aż do dzisiaj - wystawiono mi fakturę za dwa miesiące platinium - razem 198 zł.

Jak dzisiaj dzwoniłem to pani na infolinii powiedziała żeby nie opłacać tylko czekać na pismo które podobno jutro ma trafić poprzez dekoder do tych którzy cofnęli migrację.

Powiedziała że na dzień dzisiejszy jeszcze nikt nie został cofnięty do starej oferty.

pozdrawiam

 

edycja:

Dosłownie po ok. minucie od wysłania tego posta miałem telefon z nc+ (122915555) i pani powiedziała że przedstawi mi warunki cofnięcia migracji i prosiła abym chwilkę poczekał.

Po ok. 2 minutach pani przeprosiła że mają problem z systemem i zadzwonią jeszcze raz.

No cóż serial nc+ trwa nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
no cóż Tobie udało się zmigrować na w miarę rozsądnych warunkach o ile Ci w lipcu czegoś nie odłączą, więc nie dziw się ludziom ,że chcą spróbować płacić mniej. Poza tym o jakim koszmarze piszesz. Przecież Ciebie już nie dotyczy.Jeśli już to tych migrujących -kolejne telefony , użeranie się niepewność itd.

Nie mają mi co w lipcu odłączyć .... :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...