Skocz do zawartości

Błędy otograficzne i inne działania moderatorów


Pawop
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję dla Admina:

 

Może by tak uniemożliwić Modom usuwanie postów?

Wtedy modzi mieli by taką możliwoścć wydzielania postów nie na temat, niezgodnych z Regulaminem itp tylko do Kosza,tak jak to było na starym Forum ML??Kto był tam zarejestrowany,ten wie.I bardzo grzecznie proszę tego kasować,niech admin zadecyduje,czy to wprowadzać,czy nie,a kopia tej propozycji zaraz może pójść na PW do Mr.Orbity. .Kto jest za niech się tutaj wpisuje.

Kto przeciw niech też się wpisuje. :wink:

 

Wtedy jak się wprowadzi taką możliwość,to jak admin wejdzie na forum i będzie mógł sprawdzić,czy post został słusznie wydzielony,czy nie.

 

Na forum ML tak było i uważam to za jedno z lepszych rozwiązań.

 

Mad85 wcale nie prowokuje,tylko po prostu wyraża swoją opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam Wasze posty i zastanawiam się, czy przypadkiem jakieś przedszkole nie zostało podłączone do Internetu.

Moderatora może (o ile jest ku temu powód) pouczyć admin. Macie pełne prawo na PW zgłaszać mu swoje pretensje, sugestie i uwagi.

I dajcie sobie już spokój z polityką, jest to forum zajmujące się wszystkim co dotyczy TV-SAT, o tym chcę tu czytać i o tym pisać a polityka, przynajmniej tutaj, mnie nie interesuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. OrbitaJa nie uznaję Ciebie, że sobie nie radzisz.

Wręcz przeciwnie, ale uważam, ze z tymi błędami to trochę przesada.

Jasne, że kardynalne błędy trzeba, można poprawić.

Uważam żeby z tego forum nie robić elitarnego, tak jak na przykład SGH w Warszawie bo pewni znawcy tematu o sat przestaną pisać.

W końcu leniwym można zwrócić uwagę aby wrzucali teksy do programów korygujących błędy. Jest np. darmowy na stronie http://www.dobreprogramy.pl/index.php i nazywa się OpenOffice.

Najnowsza przeglądarka Mozilla też ma taką opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jednego z serwisow przyswieca naszym moderom i "moderom".

 

1. Moder ma zawsze racje

2. Z moderem sie nie dyskutuje

3. Jesli moder nie ma racji patrz punkt 1.

 

:D

Stare jak internet, względnie jak forum SDTV :wink:

 

Edycja pitter: Nie cytujemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by się stało gdyby mod poprawiając błędy ortograficzne nie pisał o tym w poście? Bo zaczyna mnie nurzyć (dobrze to napisałem?) ten czerwony kolor i znany na pamięć tekst pt. "Poprawiłem..." :( Wystarczyłoby może poprawienie plus dopisek od czasu do czasu albo jakaś pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by się stało gdyby mod poprawiając błędy ortograficzne nie pisał o tym w poście? Bo zaczyna mnie nurzyć (dobrze to napisałem?) ten czerwony kolor i znany na pamięć tekst pt. "Poprawiłem..." :( Wystarczyłoby może poprawienie plus dopisek od czasu do czasu albo jakaś pw.

 

Wszystko jest robione według wytycznych. Pełna informacja jest najlepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zaczyna mnie nurzyć (dobrze to napisałem?) ten czerwony kolor i znany na pamięć tekst pt. "Poprawiłem..." :(

.....śmieszne baaarrrdzooo śśśmieeeszneee :?::?:

Wystarczyłoby może poprawienie plus dopisek od czasu do czasu albo jakaś pw.

 

Szanowny Piotrze, nawet nie wierz, ile takich PW wyszło (sobie) :( . Powiem więcej, nawet poprosiłem kolegów (moderatorów) i to działa, że anonimowo (wbrew regulaminowi grzebanie w postach) poprawiana jest pisownia, ale ile można ?? :roll::( .

Fakt faktem, odnotowujemy poprawę w pisowni i to bardzo cieszy. Chyba, wszystkim zależy, aby nasze Forum, było czytelne i jednocześnie niepokolorowane, bo to, prestiż w hierarchii internetowej. Hmm, jak to zrobić. :?::idea::arrow: Nie afiszujemy się za każdym razem i nie polujemy, na każdy najmnieszy błąd. "Kojącego grzecznego kolorku", nie nadużywamy. W końcu trzeba zareagować na rażącą niepoprawność i nie po to, aby wytknąć, lecz przywołać do samokontroli. Publicznie (tym bardziej na PW) nikogo nie dyskredytujemy i nie ośmieszamy. Słowa takie jak prosimy, przepraszamy , dziękujemy i inne formy grzecznościowe nie są nam obce i na forum zauważalne.

 

-pozdrawiam :wink:

 

PS

.....szkoda tylko, że Twój post, nie jest adresowany w tą "lepszą" stronę, w stronę zmierzającej do ogólnej poprawności. Wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wszystko jest robione według wytycznych. Pełna informacja jest najlepsza.

Hahaha. W szczególności usuwanie postów krytykujących ciebie. Komentarz przy poprawianiu jest zbędny. Czytając te oba posty moderatorów to mi się śmiać chce. To, że poprawili błąd ortograficzny nie oznacza, że muszą dodać swój komentarz. Tak jak napisał to Piotr można to robić bez komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

Widzę między nami różnicę poglądów. Ja uważam że pisanie w postach innych o tym że się poprawiło błędy zniechęca wielu do tego forum i denerwuje niektórych. Jeśli ktoś robi wiele błędów bo inaczej nie da rady to albo będzie na te poprawki patrzył albo...

Żeby się zatem nie okazało że forma jest ważniejsza od treści ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się tylko pytam?

Może prościej by było nauczyć się poprawnie pisać po polsku?

Jest to dla mnie jasne i ja bym się wstydził gdyby mi ktoś na czerwono wytknął błędy. Dlatego też staram się ich nie robić a ma.... niech wracają do szkoły.

Ale może po prostu się mylę. ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomx napisał:

Regulamin jednego z serwisow przyswieca naszym moderom i "moderom".

 

1. Moder ma zawsze racje

2. Z moderem sie nie dyskutuje

3. Jesli moder nie ma racji patrz punkt 1.

 

Very Happy

 

Stare jak internet, względnie jak forum SDTV

 

Edycja pitter: Nie cytujemy posta na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim.

 

tylko nie wiem czemu ta uwaga na czerwono, tam wyżej (chcesz być b. ważny?)

 

Aha rozśmieszyłeś mnie :lol:

 

Ja kiedyś jak byłem modem, to za to co napisał @tomx dostałem takie joby od admina i userów, że chej

 

Ja juz bym Ciebie wywalił z moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ja pamietam stare szefostwo tego forum, za pisanie zbyt duzej ilosci postow mozna bylo wyleciec, bo uwazano wtedy, ze jeden user nie moze ciagle pisac mimo iz mialo sie cos do powiedzenia. Teraz jest moim zdaniem lepiej, choc nie wiem ilu jest tu starych modow a ilu nowych, to uwazam, ze ogolnie poprawilo sie tu zdecydowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...