Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie! Też mi to wygląda na chęć sprowadzenia wszystkich użytkowników ofert na kartę do umów na abonament i co za tym idzie, wciskanie im dekoderów dedykowanych ze sparowaną kartą.

Fuzja n'ki i Cyfry+ to była najgorsza rzecz, jaką te platformy zrobiły. Widać, że odbiło się to bardzo na ofercie Smart HD+... :?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oferta smart hd+ jest bardzo uboga w cokolwiek "wartościowego" do oglądania.Podstawowy pakiet za 15 zł na miesiąc powinien moim zdaniem wyglądać tak: Całe DVB-T (brak na dziś atm-rozrywka,zoom-tv,wp.tv,fokus.tv,metro.tv,nova.tv czyli brak 6k) + Wszystkie Fta z satelity+ To co mamy w promocji do maja 2017 + dodatkowo za zabranie Orenge sport i Polsat Sport News 

Eurosport 1 HD i Romans.tv Hd( 2 zabrali wiec niech 2 dodadzą ) I poza tym HGTV i TVN 24BIS  w HD. I tak powinien moim zdaniem wyglądać pakiet podstawowy za 15 zł na miesiąc .Pewnie spytacie dlaczego tak a nie inaczej .Bo moim skromnym zdaniem tak skonstruowany pakiet nie będzie zagrażał ich ofertom abonamentowym a i my będziemy coś mogli pooglądać. 

Dodatkowy pakiet za 10 zł z jakimiś 6 kanałami ale jakimi to jeszcze nie wiem. Piszcie co sądzicie o moim pomyśle

Czyli 

DVB-T = 27 kanałów                 

Fokus TV- Stopklatka TV-8TV-TTV HD-Polo TV-ATM Rozrywka-TV Trwam-TVP ABC-TVN HD-TV4HD-TV6-TV Puls HD-TV Puls 2-Polsat HD-Polsat Super-TVN 7HD-TVP1 HD-TVP2 HD-TVP INFO HD

TVP 3-TVP Kultura-TVP Rozrywka-TVP Historia-Zoom TV-Metro TV-Nowa TV-WP

Pakiet Domowy za 15 zł na miesiąc (25 kanałów):

TVN 24HD           Discovery HD               Ale Kino+ HD    MiniMini+ Hd     Polsat News 2                            KANAŁY  Z PROMOCJI WCHODZĄCE NA STAŁE

nSport HD            Disney Chanell HD      Planete + HD     HGTV HD         TVN 24BIS HD                           NOWE KANAŁY WCHODZĄCE NA STAŁE

TVP SPORT HD  Kino Polska                  Domo+ HD        Polsat 2 HD       EUROSPORT 1 HD

TVN Style HD      AXN HD                        Teletoon+ HD    Viva Polska       ROMANS.TV HD

TVN Turbo HD     TVP Seriale                  Kuchnia+ HD     Muzo tv             TRAVEL CHANELL HD

 

Kanały FTA(          kanałów):

 

Pakiet Dodatkowy za 10 zł Dopełnienie do pakietu Start+(AXN SpintHD,13Ulica,Kino Polska Muzyka,Food Network,NatGeoPeople,Discovery Historia,Tv Republika) 7k

Czyli brak 30 kanałów z pakietu COMFORT+ za 39,99zł/mieś

Czyli brak 37 kanałów z pakietu Extra+ za 59,99zł/mieś

PODSUMOWANIE

BEZ UMOWY/NA KARTE

SMART HD+  p.domowy 52kanały=15,00 +FTA* (Dodatkowy 60k=25.00=pakiet start abonament)  +FTA

UMOWA/ABONAMET

START+   70K=19,99

Comfort+ 104k=39,99

Extra+      141K=59,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EUROSPORT jak najbardziej, no w gorszym przypadku może być SPORTCLUB :wink: . No i by się w końcu przydał jeden z kanałów ANIMAL PLANET lub NATIONAL GEOGRAPHIC WILD, bo żadnego tego typu kanału nie ma :wink: . Ale to chyba raczej nasze marzenia, bo wątpię czy któregoś z operatorów to interesuje :cry: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma moduły nc+ ???  CI+ które nie współpracują z odbiornikami CI.

 

UWAGA - MODUŁ CI+

Moduł CAM CI+ współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+. Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie parowana. Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, nie działa w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

 

https://satkurier.pl/news/130790/platforma-nc-wprowadza-modul-cam-ci.html

Edytowane przez Marko 345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie ma moduły nc+ ???  CI+ które nie współpracują z odbiornikami CI.

 

UWAGA - MODUŁ CI+

 

Moduł CAM CI+ współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+. Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie parowana. Moduł nie jest w trybie „legacy”, co oznacza, że działa tylko z urządzeniami z wejściami CI+, nie działa w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

 

https://satkurier.pl/news/130790/platforma-nc-wprowadza-modul-cam-ci.html

Te moduły o których tu piszesz są nowe więc logiczne że stare dekodery ich nie obsłużą, ale każdy nowy dekoder już powinien dać radę. Albo jak piszę kolega powyżej dekoder na linuxie.

Ale są też zwykłe moduły CI z kartami Conax, możesz kupić taki w jakimś sklepie (albo znanych portalach aukcyjnych) i bez problemu podpisać na nie umowę na wybraną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co trochę coś dodają do innych ofert po nowym roku, a o SMART HD cisza, to fakt. Mam opłacone dwie karty regularnie i to z dodatkiem MULTI. Myślałem, że po nowym roku coś usłyszę o tej ofercie jeszcze w SAT KURIERZE, a tu cisza, jak by tej oferty w cale nie było. Może zaczekam do maja, czy coś zaoferują jeszcze ciekawego, chodź by dodatkowy pakiet płatny z nowych kanałów jak to jest do wyboru w TNK HD. A jak nie to zastanowię się nad zakładaną u mnie TV JAMBOX lub inną, gdzie mam do wyboru parę pakietów. Szkoda, że tak ignorują tą ofertę SMART HD.

Edytowane przez sopelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta Smart HD+ nie ma oznaczonego terminu końca ważności oferty, jak było w przypadku "Telewizji na Kartę" w wersji SD. Więc teoretycznie jest bezterminowo.

Jednak operator Smart HD+ (nc+, vel. Cyfrowy Dom), jak widać, zaniedbuje bardzo tę ofertę. :( Sprawia to wrażenie, że Smart HD+ zostało już przez operatora porzucone, tym bardziej, że podobno nie są już wysyłane do sklepów nowe zestawy startowe z kartą Smart HD+. To, co jest obecnie dostępne w sklepach to są już tylko resztki magazynowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, póki co, operator oferty Smart HD+ nie zapowiedział jej zakończenia, ale patrząc na to, co się ze Smart HD+ obecnie dzieje (brak nowych kanałów, również w SD, np. Nowa TV, brak nowych zestawów startowych z kartą itp.), można sądzić, że dni również i tej oferty są już policzone... :roll::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie że jest taka możliwość że oferta Smart HD + w oczach właścicieli jest już trupem. Możliwe że prostu nie chce się im nadawać uprawnień do nowych kanałów lub czekają do maja do końca obecnej promocji. Interesuje mnie opcja z tą ostatnią ankietą, być może pójdą na łatwiznę i zamienią pakiet Smart HD+ na Start + i Multi+ na Comfort+, no chyba że zmienią pakietyzację wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nawet mieliby wyłączyć Smart HD to jest to proces który musiałby trwać co najmniej ponad rok - ludzie bardzo często wykupują roczne doładowania, więc operator nie pozwoli sobie na zwrot kosztów, tym bardziej że nie wiadomo komu bo nie jest to rejestrowane na żadne dane. Jak się zacznie proces to tak jak z doładowaniami na karty SD - będzie zakaz doładowań i po roku wyłączenie oferty. Z tego co kiedyś czytałem to ma być utrzymana do 2019 roku, źródła nie podam bo nie pamiętam :P

Edytowane przez Mikizncplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co w związku z tym ?

Zlikwidują to oferty nie będzie. Duża liczba osób przejdzie do naziemnej telewizji lub wybierze najtańszy pakiet w Cyfrowym Polsacie. Szczerze wątpię aby te osoby przeszły na abonament w NC+ bo wszystko co mają w naziemnej lub w CP im zdecydowanie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeśli oferta Smart HD+ zostanie wycofana i wygaśnie to ja najprawdopodobniej zostanę tylko przy posiadanym też obecnie Cyfrowym Polsacie. :roll:

Kartę Smart HD+ mam tylko dodatkowo, jako uzupełnienie oferty Cyfrowego Polsatu. Moja karta Smart HD+ jest jednak regularnie doładowywana.

Do nc+ raczej nie przejdę. Musiałbym wtedy zmienić też obecnie posiadany tuner, na taki, który wspiera natywne CI+, bo żadnego dekodera dedykowanego to ja nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...