Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Niedoporecyzowałem, wersja HD mi nie działa, mam czarny obraz. Robiłem wczoraj skanowanie, znalazło masę kanałów z transpondera NC+, bez HGTV HD.

U mnie HGTV HD działa. Jak masz możliwość w dekoderze to usuń wszystkie kanały z tego transpondera i zrób skanowanie ponownie może wskoczy. U znajomego tak pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, u mnie HGTV HD "świeci" normalnie z karty Smart HD+. TVN 24 BiS HD również.

Co do usunięcia z satelity wersji SD ww. kanałów to raczej nie nastąpi to prędko, gdyż są one nadawane na potrzeby platformy Cyfrowy Polsat i Orange bodajże, które to nie udostępniają swoim abonentom tych kanałów w wersji HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża mi się termin, gdzie będę dokonywał opłaty na dodatkowe 6 lub 12 miesięcy.
W związku z tym mam pytanie: czy opłacając pakiet Smart+/Multi+ będę miał dostęp do dodatkowych kanałów takich jak: 13 Ulica HD, Nat Geo People HD i inne? Z regulaminu wynika, ze były one w formie promocji na sezon 2015/2016, a mamy rok 2017...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony WWW Smart HD+ wynika, ze promować teraz będą ofertę telewizja na kartę HD, a pozostałe pochodne w ramach możliwości zostały skonsolidowane (błędów jednak tam się trochę znajduje).
Ciekawy jestem, jaki to kierunek nabierze?
Pytanie na marginesie, czy istnieje możliwość zmigrowania nr karty obecnej z prepaid na abonament (moduł CAM), czy nc+ w ramach podpisania umowy abonenckiej przekazuje nowa kartę (nowy numer karty)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na marginesie, czy istnieje możliwość zmigrowania nr karty obecnej z prepaid na abonament (moduł CAM), czy nc+ w ramach podpisania umowy abonenckiej przekazuje nowa kartę (nowy numer karty)?

 

Karty Smart HD+ nie można w żaden sposób zmigrować do oferty abonamentowej platformy nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. W związku z tym pozostaje mi rozważać pozostanie przy obecnej ofercie, bo nie ukrywam, chodzi mi po głowie podpisanie na 12, 18 m-cy umowy abonenckiej nc+.
Ktoś napisze, jaki problem? Podmieniasz karty w module CAM. Tylko jak ma się wszystko na max uzbrojone na ścianie, do tego kobiece szafki i tu i tam to na samą myśl po prostu się nie chce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty w module tak łatwo nie podmienisz, te z oferty NC+ są parowane z modułem, więc musiałbyś kupić gdzieś nowy albo używany moduł i przejść na abonament. Po podmianie samej karty zadziałałyby tylko programy nieparowane z oferty Smart HD+, ale wtedy cała zamiana i przejście na abo traci sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę jeszcze czasu, bo ciąży na mnie jeszcze lojalka z TV kablową, a testy na ofercie Smart HD+ przyniosły pozytywny skutek, co za tym idzie, apetyt rośnie w miarę jedzenia. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie świeci w pakiecie Smart HD+, może w tym pakiecie Multi+, ale tego nie wiem.

 

 

Edycja powinien świecić w multi +

https://satkurier.pl/news/159186/smart-hd-kanaly-promocyjne-dostepne-do-odwolania.html

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...