Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jest wypisane jako kanał w promocji w komunikacie, który dostaliśmy, ale jak widać wyżej są osoby informujące o tym, że nie działa. Wg. informacji od operatora powinien działać, jest ujęty na wykazie. Będzie to badane jutro, bo dziś już nikt w tej sprawie raczej już nikt się nie wypowie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tylko co z ceną za ten nowy pakiet, bo ja zawsze z góry płacę za całość na 3 miesiące (84 ZŁ) i zaraz robię nowe doładowanie, bo stare mi się kończy 31 marca i jak "nowy" Multi+ kosztował będzie więcej niż 15 ZŁ, a dowiemy się o tym dopiero po niedzieli to będzie problem (w sobotę robię doładowanie) :roll:

 

i druga kwestia ciekawe, czy będzie trzeba ponownie aktywować ten nowy pakiet, czy nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ogląda drugi nie, każdy ma inne potrzeby.

Jak ktoś ma małe dzieci to jemu jak najbardziej pasuje mini-mini.

 

Mnie osobiście interesuje najbardziej TVN24 HD bo chcę wiedzieć co się dzieje w PL a tu nawet oferty abonamentowe nie przebiją tego, bo w SMART HD+ przy doładowaniu za 180zł wychodzi 15zł / miesiąc.

Resztę mam jakby w gratisie a im tego więcej tym lepiej.

 

Przy okazji potwierdzam, że Discovery HD nie działa, a Disney Channel HD działa.

 

[...] ja zawsze z góry płacę za całość na 3 miesiące (84 ZŁ) i zaraz robię nowe doładowanie, bo stare mi się kończy 31 marca [...]

Lepiej doładuj się za 54 zł / 3 miesiące. Ostatnia promocja trwała ponad pół roku to zaoszczędzisz 30 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam aktywny pakiet Multi+, więc to by się musiało wiązać z jego dezaktywowaniem :/ a jak wejdzie ten nowy Multi+ w nowym składzie, to znowu będę się musiał bawić (a właściwie to męczyć) z jego aktywacją :crazy: i po co oni tak mieszają? :cry:

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszanie to ich specjalność. Tak w ogóle z tego co pamiętam to żadna z dotychczasowych promocji nie obeszła się bez jakichkolwiek problemów. Za każdym razem coś było nie tak. Poprzednio, jak zapewne pamiętacie użytkownicy niebieskich kart początkowo mieli dostęp tylko do Travel Channel HD i TVP sport HD (być może do czegoś jeszcze, nie pamiętam już dobrze :wink: ), reszta nie działała, dopiero po prawie 2 tygodniach wszystko wróciło do normy. Teraz brak Discovery HD, ale pewnie wiąże to się z tym, że ten kanał jest podobno parowany (tak napisał ktoś dziś na forum). Do tego promocja na czas nieokreślony, moim zdaniem dlatego na czas nieokreślony, bo oni sami jeszcze nie wiedzą co chcą zrobić z opcją Multi+ i co ewentualnie tam dodać  :lol2:. Nie zdziwię się, jak promocja potrwa do końca roku, a później wszystko wróci do normy, z wyjątkiem pozostawienia TVP Sport HD, AXN HD i Discovery HD w pakiecie na doładowanie.  :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.Monika nc+ przedstawiciel na oficjalnym forum twierdzi, że Discovery Channel HD jest w tej paczce dla TNK HD i SMART HD+ to raczej powinien być nieparowany. Co ciekawe na oficjalnej stronie SMART HD+ jak się najedzie myszką, to wyskakuje "Discovery Channel HD" więc powinien być dostępny w pakiecie SMART HD+ na doładowanie bez żadnej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...