Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

(... )Co ciekawe na stronie nc+ na kartę da się z paroma nieznaczącymi wyjątkami FTA aktualizować listę programów, logo, oznaczeń HD, FTA, ale już na stronie SmartHD+ nie (nie wspominając bredni typu TV6, TTV czy Polsat Sport News jako FTA - chyba ktoś nie odróżnia telewizji naziemnej od satelitarnej)

Dokładnie tak. Powinni użyć określenia FTV - Free-To-View. Kodowane ale udostępniane bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie o co tu chodzi. Ja właśnie sprawdziłem i axn hd i tvp sport hd nie świecą. Mam opłacone multi+. Tymczasem kolega Wigru pisze ze swieca mu te kanały a nie ma multi+ ??

Kiedyś była promocja, która właśnie się skończyła / kończy.

To, że u mnie Multi+ działa pisałem 3 dni temu. Dzisiaj zgasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja panowie juz właściwie podjąłem decyzje. Zmieniam operatora tv na lokalny światłowód. Przyzwyczaili mnie do Eurosportów a teraz nie dają szansy mi ich wykupić nawet w jakimś droższym pakiecie. Całe szczęście za tydzień kończy mi się doładowanie. Żegnaj NC+. Zawiodłaś po raz kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec promocji. :( Ale kino+ HD, Planete+ HD, Kuchnia+ HD, Domo+ HD i Teletoon+ HD w pakiecie podstawowym już nie świecą.

 

Potwierdzam, na mojej poprzedniej karcie Smart HD+ (starsza, niebieska) kanały "z plusikiem" też już nie świecą. :( Nie mam na tej karcie aktywnego pakietu Multi+.

Wielka szkoda, bo po cichu liczyłem np. na to, że te kanały "z plusikiem" pozostaną już może na stałe w pakiecie podstawowym, a do pakietu Multi+ dołączą nowe kanały, np. Eurosporty i inne, które dotąd nie były w Smart HD+ w ogóle dostępne. :roll: Wtedy oferta Smart HD+ byłaby o wiele bardziej atrakcyjna.

 

Ja jednak posiadam też drugą kartę Smart HD+ (nowsza, czarna, z logo nc+), aktywowaną w grudniu ub.r. (kupiona jako starter 2-miesięczny), więc na niej mam obecnie aktywny pełny pakiet, wraz z Multi+. Ważność doładowania na tej karcie jest aktualnie do 14 lutego br. Więc do tego dnia mam czas, aby zdecydować, co dalej robić... :roll: Czy dokupić ten pakiet Multi+ i nadal tę kartę doładowywać, czy też całkowicie zrezygnować z tej oferty. :roll: Z jednej strony jakoś mi tak żal rezygnować ze Smart HD+, a z drugiej strony doładowywanie tylko samego podstawowego pakietu płatnego wydaje mi się na chwilę obecną mało sensowne z uwagi na to, że oprócz karty Smart HD+, mam jeszcze w tym samym tunerze moduł CAM Cyfrowego Polsatu "na abonament".

 

Dodam jeszcze, że pomimo tego, że doładowanie tej mojej niebieskiej karty Smart HD+ upłynęło 30 grudnia br. (karty tej nie doładowywałem już ponownie) to do tej pory "świecą" na niej wszystkie kanały z płatnego pakietu podstawowego. :roll: Karta ta już wcześniej załapała nowe uprawnienia odbioru, do końca stycznia br.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni krok jest bardzo rozczarujący. Liczyłem na to, że chociaż wersje HD tych kanałów, które są dostępne w podstawowym pakiecie (TVP Sport, AXN, Discovery, Disney a tak naprawdę jeszcze nsport), tam zostają i po promocji.

Edytowane przez Mujek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzyskałem informację od konsultanta, że programy AXN HD, TVP Sport HD (gdyż o te pytałem) powinny być w pakiecie Smart HD+. Problem jest po stronie technicznej, więc powinny niebawem powrócić do oferty. Natomiast programy z promocji jak Romance TV (HD), Eurosport 1 i 2 HD jak na razie nie będą dostępne lecz być może będzie kolejna promocja. Pozostaje tylko czekać lub też zrezygnować. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...