Skocz do zawartości

Bonus, prezent dla zmigrowanych


Sektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ Duszek

 

Dziękuję na infolinii każdy mówi co innego także szkoda czasu na telefonowanie

 

i wprowadzają w błąd raz mam MR po 20 raz po 10 a naprawdę po 10zł płatne co miesiąc

 

oraz jeden konsultant mi powiedział że Sundance HD jest w składzie C+ Platinum bez opłat a on jest po 2,99zł :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli potwierdza sie informacje od forumowiczow, ze konsultanci zaczeli aktualnie informowac o uaktywnianiu bonusa HBO dopiero z dniem 1 maja, to zdaje sie ze beda kolejne przeprosiny zarzadu w prasie wysokonakladowej na cala strone w najblizszym czasie. Publikuje tutaj poniewaz na oficjalnym forum NC+ pytania moj post z taka informacja zostal kilka razy usuniety. CENZURA dziala, w koncu wszelkimi sposobami trzeba poprawiac image.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko do was odnośnie HBO w Platinum dzwoniłem w piątek wieczór konsultant powiedział ze do 24 godzin będzie włączone nie zostało włączone , zadzwoniłem w niedziele konsultant powiedział mi to samo i do teraz nie idzie co mogę zrobić żeby szło i jak mogę inaczej interweniować w tej sprawie bo dzwonic nie mam zamiaru ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość ze czeka się tam żeby się połączyć jak za komuny za chlebem to jeszcze konsultancjii przemądrzali ale ja się poświecę i zadzwonię jutro ale powiem im ze mam ich problemy techniczne w [beep]ie mam mieć HBO skoro mi się należy trzeba walczyć o swoje oni spóźnisz się z zapłatą abonent u to już wojnę robią banda [beep]ów masakra co za [beep]le tam robią maskara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to są ludzie z łapanki, bez odpowiednich szkoleń, część z nich bez żadnego doświadczenia w sprzedaży; ba, w ogóle w obyciu z ludźmi.

Niektórzy nawet wysłowić się poprawnie nie umieją.

Stara ekipa z cyfry chyba została zwolniona, bo tamci konsultanci to był naprawdę wysoki poziom.

Obecni to jakieś pomioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest w nc+ najgorsze - całkowita nieprzewidywalność. Ty dzwonisz o 12:00 w sprawie HBO - świeci Ci następnego dnia; ktoś dzwoni 12:01 - świeci po godzinie; ja dzwonię 12:02 - nie świeci do dziś.

I NIKT NIE POTRAFI ODPOWIEDZIEĆ DLACZEGO TAK JEST.

Co dzwonisz do nich, to za każdym razem inna wersja tej samej historii.

Nic tylko nagrywać i wrzucać na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz naprawdę zaczynam wierzyć że tam jest walka na całego wśród samej nowej NC+ o stołki o wpływy jakby nie było spójności działań absolutnie. [beep] na infolinii totalny pozatrudniali jakiś przypadkowych konsultantów ( bo niby zwiększyli ich ilość) nie przygotowanych ZUPEŁNIE merytorycznie, każdy gada coś innego najcześciej naprawdę głupoty to zaczyna być wizerunkowa kompromitacja jakby nie było wielkiej korporacji.Aż wierzyć sie nie chce ze niemal z dnia na dzien wszystko zeszło na totalne psy ( gdzie im tam do hotline Cyfry). Oferta zaczyna dla migrujących iść w górę, ktoś jakby chciał wywołac ponowną lawinę krytyki. Naprawde to juz zaczyna być mocno irytujące ten cały ich wielki bałagan. Juz naprawde powoli mam dość będę raczej optował za odejściem ( w koncu jest net i kablówki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce skompromitować nc+, zaniżyć jej wartość, a potem wykupić za pół ceny.

To jest kosmos - ledwo co prezes przepraszał a dziś ludzie dzwonią i ceny wyższe niż przed tygodniem.

Mi się wydaje że on w ogóle nie ma pojęcia co się dzieje, a ludzie wokół niego to ludzie ITI i celowo chyba robią to co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...