Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A po co ma działać z spitterem skoro majac linuxa na pokładzie dzielimy sobie bz problemu;)??Mamy 2 deko na linuxie ( lub chociaż jeden drugi moze byc np arivia 100) podpinając oba do sieci lan mozemy kartki dzielić jak chcemy.I chyba na dziś linux jest najlepszą opcja podziału NC+ niż spliter.Na linuxa nawet jak by coś sparowali będzie w koncu jakiś lek;)A splitter pojdzie do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie kolego ale ja juz mam spliter jeden dekoder hd (peace pvr po cyfrze) i pisze ze szukam taniego deka do tego zestawu a nie innej mozliwosci podzialu karty zreszta z tego co kojarze jak wylacza mozliwosc podzialu przez spliter Twoj sprzet tez nie da rady podzielic

Ps wszyscy piszecie ciagle o tym parowaniu a nc testowalo narazie jakis licznik emc czy jakos tak wiec nie wiem co wy z tym parowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz kupić powinno łyknąc i karte od splittera;) Jak nie da rady podzielić jak da ;) są kolego sposoby;) licznik to tylko coś co idzie do karty i mówi licz;) filtr i dalej łazi ok;) żabojady dały radę...Co do tematu myslałem że nie masz splittera wiec dlatego tak doradziłem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mysle ze linux to tak czy siak jest chyba jedynie przyszłosciowy;) ja obecnie kupiłem miraclebox premium 2x dvbs2:} za mniej niz 600zł:) 2x czytnik kart 1x na cam ci;) to na zaś gdyby zaczęto moduły parowane oferować;)Ale i to chyba nie problem.Splitter miałem to sie pozbyłem póki jeszcze się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orientujecie się czy któryś z oferowanych splitterów pozwala na przesył uprawnień przez sieć LAN / WAN ? Ewentualnie jeśli nie ma gotowego rozwiązania, to czy można to jakoś rozwiązać np. kupując dekoder oparty na linuxie i za jego pośrednictwem puszczać dalej uprawnienia ? Jeśli tak, to jaki sprzęt wybrać ?

Mam możliwość zestawienia transparentnego tunelu VPN, dysponuję kompletem C+ zmigrowanym do NC+ (stary typ dekodera) oraz ew. nowy turbodekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Śledzę ten temat od czasów testów z ECM. Ostatnio coś tutaj jest cicho tymczasem u mnie od kilku dni zawieszają się kanały. Mój zestaw to Pace 2221 i Ariva 102E do tego spliter MediumIV. Do tej pory wszystko ładnie śmigało a teraz zacinki i to chyba na wszystkich kanałach :( Wiecie czy coś może kombinują z ECM? A może włączyli już na stałe? Jakieś rady dla mnie macie? Dodam, że gdy jest włączony tylko Pace wszystko jest ok, pewnie dlatego, że jest to tak jakby karta była bezpośrednio w slocie dekodera, natomiast gdy włączona jest tylko Ariva też są przycinki (ale to muszę jeszcze sprawdzić ponieważ nie jestem pewny, ze względu na to, że nie mogłem tego zweryfikować, ponieważ na Pace praktycznie cały czas ktoś coś ogląda).

Właśnie sprawdziłem przy wyłączonym Pace na Arivie ciągle przycinki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojawil sie nowy update dla clone + (4.6.1.0). Jest tam mowa o "dodano dodatkowy tryb dla systemu kodowania MediaGuard (nc+, cyfra+) usprawniający współpracę urządzeń w przypadku większej ilości użytkowników. Tryb należy włączyć jeżeli wystąpią częste problemy z utratą obrazu lub jego mrożeniem (wersja BETA v2.0)"

Czy ktos moze wie jak nalezy wlaczyc ten tryb? Czy to wystarczy zrobic update i to wszystko?

 

I jeszcze drugi problem ktory zauwazylam ostatnio. Obraz w trakcie ogladania na pace lub sagemcomdsi87 czesto zacina sie na chwile, lub wylacza calkowicie gasna wszystkie lampki na karcie i po chwili wraca do normy. Wczesniej nie bylo takich problemow, dopiero od paru dni. Czym to moze byc spowodowane? Czy to jakis ogolny problem w nc+ (niektorzy tu pisza o jakis licznikach emc) czy moze cos u mnie zle dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...