Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam,

Nie do końca orientuję się co to jest ten słynny licznik, o którym piszecie ale chyba mnie to dotknęło; sytuacja wygląda tak - mam dwie karty cameleon; jedna siedzi w splitterze clone IV, który dzieli sygnał na pace (to jest chyba dwugłowicowy - dwa wejścia sat podpięte) i arivę; całe lata wszystko ładnie śmigało, a ostatnio pojawił się problem - na pace wyskakuje karta uszkodzona; po resecie całego systemu ariva chodzi pięknie a pace to samo (oczywiście przerzucenie cameleona bezpośrednio do pace rozwiązuje problem obrazu na pace ale tracę sygnał w arivie). 

 

Pytanie co dokładnie oznacza ten licznik i czy to jest właśnie to? Czy może padła karta klienta do pace?

 

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kazda karta ma na dzisiaj licznik.Łatwo to sprawdzić.Kanał tvp 1 hd i paczka kuchnia tv hd domo tv hd jak na 3tv tnie to mamy licznik.Lub po wsadzeniu karty do dekodera sagemcom 83 lub 87 będą freezy jak troche poskaczesz.Moze nagle przestac dekodowac na 3-4minuty

Edytowane przez kaspian0007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no wiesz coś tam ogarniam :) ale przestało działać i wywala karta uszkodzona - ten sam spliter na dreamach lata ale jest innej marki niż Diviso :) ale też wydawać teraz tyle kasy na Diviso to już nie ma sensu. Dopóki lata to posiedzę w nc+

 

Jak już otworzymy lokal to wpadaj na herbatkę z prądem :P

Edytowane przez DAN-SAT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mam RfLinka 100 i 2 karty klienckie. Jedna w PVR Pace a druga w Opticum x7.

Do wczoraj wszystko działało jak należy.

Dziś odpalam i mam czarny ekran na obu dekoderach.

Wsadziłem kameleona w PVR Pace i działa bez problemu.

Z powrotem w spliter i brak obrazu.

Sparowałem na nowo karty klienckie ale to nic nie dało.

Czy padł spliter ? czy nc+ coś wprowadziło ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś tylko ich moduły Conax mają sens po ofercie N. Planują wyłączyć karty 0100 i nie widzę sensu zakupu zarówno splittera - już jest licznik u niektórych na maks. dwa jednocześnie działające dekodery (tudzież jeden dwuglowicowy).

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...