Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2. Czy z uwagi na brak umowy którą mieli przesłać mogę wypowiedzieć umowę (3 tygodnie od podpisania umowy)?

Nie! Chyba, że z konsekwencjami. Umowa zawarta na odległość rządzi się swoimi prawami. Papierowe jej wydanie jest tylko jego uzupełnieniem. A reklamacja jeśli jest zasadna, to zostanie uwzględniona i w jakiś sposób zrekompensowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nc+ pobiera kasę z konta w ramach polecenia zapłaty? Pytam, ponieważ w Cyfrze+ robili to na początku miesiąca i był spokój. Z nc+ przyszedł mi list pod koniec października, że polecenie zapłaty aktywne, ale dzisiaj już 18 listopada, a kasy sobie dalej nie pobrali...

Poczekaj jeszcze chwilę. 18 listopada jeszcze trwa. Ta przypadłość wynika z pracy automatycznej banku - czytaj ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20.08 zawarłem telefonicznie traktat z nc+

 

umowa przyszła tydzień temu (platinium+m-room=109zł)

w jednym z podpunktów zaznaczyli TAK - "abonament wyraził zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych dotyczących usług świadczonych przez podmioty trzecie" a wyraźnie mówiłem NIE

 

czy w takim przypadku mogę zerwać umowę, zażądać jakiejś rekompensaty w postaci np hbo, proszę o pomoc. przecie w dzisiejszych czasach dane osobowe na wagę złota a już 3 miesiące sprzedają je na lewo i prawo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , "Podpisałem Umowę Telefonicznie " w 1 dzień Platformy NC + czyli 21 marca w rozmowie telefonicznej po po przeczytaniu całej umowy co trwało około 30 minut , mam pakiet All Inclusiv czyli umowa jakby nie patrzeć prawie na 4000 zł , zostałem poinformowany że ta właśnie przeczytana mi umowa zostanie wysłana pocztą na mój adres , mamy 22 listopada więc minęło 8 miesięcy a umowa nie przyszła , czy ktoś w ogóle dostał taką umowę pocztą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z formularza i "uprzejmie poproś" o przesłanie zaległej umowy-rozumiem, że pytasz jako migrujący z Cyfry+? Abonenci N-ki dostawali z "lekkim" poślizgiem tylko podziękowania za skorzystanie z oferty oraz ogólne warunki promocji.

 

http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to umowa z Cyfrą i jeśli dobrze liczę to koniec okresu oznaczonego przypada na 30.11.2013r. czyli trochę się zagapiłeś i umowa przejdzie na czas nieoznaczony,ale jeżeli się sprężysz i wyślesz wypowiedzenie w listopadzie to powinna zakończyć się z końcem grudnia. Proszę mnie poprawić jeżeli coś mylę.

 

Kwestią otwartą i do sprawdzenia pozostaje wysokość opłaty za grudzień jeżeli rzeczywiście rezygnujesz, lub nie migrujesz do NC+ w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...