Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@pawel07, widzisz tu wcale nie chodzi o cenę, bo jeśli widzę w cenniku kwotę przekraczającą moje możliwości, to mówię dziękuję i odchodzę.

 

Tu chodzi o to, żeby nie robić z oferty targowiska, gdzie prymitywne socjotechniki i spekulacje, to najlepsze argumenty przetargowe.

 

Mówiąc między nami, nie znoszę atmosfery bazarów, która w okrutny sposób narusza moje poczucie estetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed:

Cyfra+ Super Premium + Canal+ + HBO + Multi room + Sagemcom HD (wynajem 0zł) + jakiś inny za 1 zł na własność + Playstation 3 = 157zł

Umowa zawarta ok października 2011

 

Pierwszy telefon:

All Inclusive+ za 179zł i brak innej opcji.

Wypowiedzenie umowy 05.04

 

Drugi telefon: (12.04)

Platinum+ za 100zł

Powiedziałem, że za drogo.

 

Trzeci telefon: (15.04)

Comfort+ (Multi+ - nSport, Domo, AleKino, itp.) + 6 kanałów Canal+ za 79zł.

Powiedziałem, że się zastanowię nad tą propozycją.

 

Czwarty telefon: (16.04)

Umowa na 12 miesięcy

Comfort+ (Multi+ - nSport, Domo, AleKino, itp.) + 6 kanałów Canal+ za 79zł.

Dodatkowu multiroom za 0zł + dekoder PVR BOX+* HD 500 GB Pace za 0zł (wynajem 0zł)

 

To mi całkowicie wystarcza, więc zaakceptowałem warunki, może jeszcze dało by radę coś zbić z ceny.

Powodzenia w negocjacjach! W grupie siła! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu niedobrze.

 

Emigracja Cyfrowców w ich mniemaniu od dziś woła o pomstę do nieba.

I słusznie.

Czytając informacje ze zrozumieniem dowiadujemy się, że Julian przedstawił sposób rozwiązania popełnionych błędów w stosunku do N-kowców.

Przedstawił to do UOKiK.

NC+ namoczyła, głównie zrywając umowy w stosunku do N. I tym zajął się Urząd. A i u rzeczników konsumentów też naskładano sporo żalów.

 

Dlatego od dziś N-kowcom zaświeciło słoneczko /ale nie Zygmunta/.

 

I dobrze. Tak trzymać. Nie dawać się wyzyskiwać międzynarodowym koncernom i trustom.

 

A co z Cyfrowcami?

 

Też nie jest stracona sprawa.

W Cyferce wypowiedzenia mają aż 30 dni. Czyli mamy jeszcze czas aby wysłać wypowiedzenie choćby z tytułu zabrania nam 13th.

Przy 500 tys. wypowiedzeń i nam dadzą w końcu takie same warunki.

Innych bezpośrednich argumentów nacisku na NC+ w tej chwili nie mamy.

NC+ nie wyśle nam już głupich zmian warunków usługi.

NC+ wystraszyła się już zrywania umów.

 

Ale mamy i pośrednie argumenty nacisku na pomieszanie szyku w nie gorszy sposób jak zrobili to Nkowcy.

Wystarczy ok. 300 zgłoszeń do UOKiK od Cyfrowców, że oferując nam umowy migracyjne, platforma nie podaje nam Menu - zestawu kanałów.

W końcu nie wiemy za co płacimy. Trzeba wspomnieć o kanałach niegwarantowanych co wprowadza nas w dodatkowe frustracje.

Gwarantuję - cyrk zacznie się od początku - i my też dostaniemy wtedy takie warunki jak od dziś Nkowcy.

 

Sprawa wykazu kanałów jest obowiązkowa.

 

Ja do Urzędu wysłałem pierwszego maila 28 marca a wczoraj drugiego - właśnie w sprawie braku wykazu tego co proponowano mi kilkakrotnie przez telefon posługując się tylko nazwą pakietu przy migracji z Cyfry.

Opisałem dokładnie, że konsultanci w sprawie szczegółów oferty kierują na stronę www - jakby to był mój obowiązek ustawowy.

A tam jakieś trójkąciki na obrazkach, w dodatku zmieniające się co tydzień.

Cyfrowcy - emigranci - głowa do góry, o swoje trzeba walczyć i będzie OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już 5 razy dzwonili i poniżej platyny za 99zł miałem kompakt za 80 zł z canal + i hbo i nic nie dają i jakoś to kiepsko widzę.

Niestety jest za mało wypowiedzeń ze strony abonentów cyfry + i w tym jest problem

spokojnie dopiero 15 kwiecień :wink:

 

Już 17 kwiecień :D ..Może ma inny kalendarz :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel07, widzisz tu wcale nie chodzi o cenę, bo jeśli widzę w cenniku kwotę przekraczającą moje możliwości, to mówię dziękuję i odchodzę.

 

Tu chodzi o to, żeby nie robić z oferty targowiska, gdzie prymitywne socjotechniki i spekulacje, to najlepsze argumenty przetargowe.

 

Mówiąc między nami, nie znoszę atmosfery bazarów, która w okrutny sposób narusza moje poczucie estetyki.[/quote

argumentacja rozsądna ,ale teraz mamy kapitalizm i trzeba walczyć o swoje.lubię sport i pewnie zapłaciłbym parę zł więcej-ale po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie już 5 razy dzwonili i poniżej platyny za 99zł miałem kompakt za 80 zł z canal + i hbo i nic nie dają i jakoś to kiepsko widzę.

Niestety jest za mało wypowiedzeń ze strony abonentów cyfry + i w tym jest problem

spokojnie dopiero 15 kwiecień :wink:

 

Już 17 kwiecień :D ..Może ma inny kalendarz :brawo:

dzięki :lol2: ,właśnie piszę życzenia braciakowi do UK-bo to dzisiaj Roberta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

argumentacja rozsądna ,ale teraz mamy kapitalizm i trzeba walczyć o swoje.lubię sport i pewnie zapłaciłbym parę zł więcej-ale po co?

 

Oj, chyba nie mamy tego samego kapitalizmu na myśli?

 

Ty, mówisz o tym wczesnym drapieżnym, który bliżej jest mentalnie feudalizmu, czyli wyzysk, bezprawie i wszelkie draństwo, które za tym idzie, a ja o kapitalizmie cywilizowanym, znanym w Europie Zachodniej i za oceanem, który poznałem bliżej obcując z nim przez lata.

 

Kapitalizm wypracowuje zasady, które normalizują wszelką w nim aktywność i czynią z niego system bezpieczny, przy zachowaniu odpowiedniej rezerwy, ale nie działa na zachód od Odry, tak jak w Polsce, gdzie pokutują wciąż fałszywe o nim mniemania, i które utrzymują go w mrokach średniowiecza.

 

Dużo łatwiej funkcjonować dlatego takim firmom jak spółki medialne w Polsce, niż tam, gdzie mają swoje siedziby, bo tu ludziska gotowi wziąć się nawet za łby z powodów tak błahych jak durna telewizja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając wątek o migracji z n do nc+ można się zapoznać z ofertami. Mam jednak wiele rezerwy do tego, co tam wypisują. Z tego, co wiadomo o technikach negocjacji, nie schodzi się z chwili na chwilę z ceny w takim stopniu, w jakim tam widać. Dla przykładu podam z pamięci: Universe z 6xC+ oraz MR i jakiś dekoder za darmo za 59 zł. Zrozumiałbym, że próbują zachęcić do migracji stopniowym obniżaniem ceny po 5, 10 zł, ale nie 40, 50! Jeśli tak, to chyba na głowy się pozamieniali wiadomo z czym. :jupi:

 

Dlatego proponuję chwilę poobserwować, tym bardziej że niektórzy "szczęśliwcy" twierdzą, że nie składali wypowiedzeń. Radzę poczytać ten wątek zamiast przepychać się tutaj domysłami, bo jeśli rzeczywiście jest coś na rzeczy, to na razie tylko dla n.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich trochę się pogubiłem mam Cyfrę do 18.06.2013r

z tego co widze po forum enkowicze mają Raj a my mamy ochłapy więc chcę zerwać umowę z Cyfrą i jak to zrobić najlepiej:

1) Zerwać z powodu odebrania gwarantowanych programów?

2) Zerwać z powodu kończącej się umowy ?

 

Na jaki prawidłowy adres wysłać wypowiedzenie tak żeby zgłoszenie na 100% wpłyneło w APS nie chcą przyjąć ( oczywiście za potwierdzeniem )

Czy wzór na antync+ jest prawidłowy ?

Wielkie dzięki za pomoc

Dzisiaj chcę wysłać i będę czekał bo takie lecenie z abonentami cyfry + w kulki jest delikatnie mówiąc s[beep]......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwszy mój post na forum choć czytam satkuriera od bardzo dawna. Mam umowę z Cyfrą do końca kwietnia 2013 (pakiet canal plus hbo superpremium za 99zł). Wypowiedzenie wysłane w marcu. Pierwszy telefon po starcie ncplus. Oferowano mi platinium bez hbo najpierw za 109, później za 99. Podziękowałem. Wczoraj 16.04 drugi telefon. Po kilku głupich pytaniach w stylu dlaczego wysłał pan wypowiedzenie i czy lubi pan sport czy film miła pani zaoferowała mi platinium plus hbo za 99 zł. Powiedziałem, że mnie hbo nie interesuje. Chcę tylko sport. Kilka chwil konsultacji z "przełożonym" i miła pani powiedziała, że nie mają więcej ofert dla mnie. Powiedziała jeszcze, że zadzwoni jak będzie miała inną propozycję. Czekam dalej. Podsumowując:

I oferta platinium za 109

II oferta platinium 99

III oferta platinium +hbo 99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slomaaa, jakkolwiek by nie było, to jak złoży wymówienie przed 18 maja, to włóczyć go końmi po polu z tego powodu raczej nie będą, a jak to mówią strzeżonego ... itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej możliwości - wszystkie umowy w CYFRZE kończą się z ostatnim dniem miesiąca!

 

nie ma takiej możliwości - to możesz usłyszeć w biedronce gdy wyjmiesz plastik przy kasie,

 

a z innej beczki:

 

Umowę mam do czerwca, wypowiedzenie wysłane,

dostałem maila, że im przykro i bla bla bla, no i zadzwoniłem aby zapytać jak bardzo jest im przykro. Miła konkretna lalka powiedziała, że mogę zostać na starych kartach i dostanę:

Platynę + MR (stary) i zostaję przy obecnym Pace a przycinającego Philipsa oddaję w [beep]; taka opcja na 12 miesięcy za 99 PLN.

Po tym co czytam to trochę mam mętlik w głowie, dodam że skończyło mi się promo na Optimum HD i od tego miesiąca zapłacę już więcej.

Brać ? Nie brać ? czarne przegrywa, czerwone wygrywa czy jakoś tak ...

 

jak porównam z UPC którą mam jako opcję z netem to przewaga po stronie NC+, ale z drugiej strony chcą abym płacił więcej.

Nie chodzi o 20-30 PLN na miesiąc ale o fakt. Co sądzicie o propozycji: platyna + stary MR + stary ppace 500 GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...