Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zastanawiam co robić bo mam umowę do 31 lipca teraz wchodzę na opłatę 107zł. Jak teraz wyśle wypowiedzenie ze względu na 13Street to do 30 kwietnia będzie umowa i od maja już koniec. Myślałem, że to my z cyfry będziemy dyktować warunki, a tu nas enkowcy załatwili :(

Jestem w takiej samej sytuacji .

od maja z abonamenty 53,50 wchodzę do końca lipca na 107 , anie bardzo mi sie uśmiecha tyle bulić .

Wypowiedzenie wysłałem , nc+ dzwoniło 7 razy ale jak odbieram telefon to się rozłączają .

Umowa wygaśnie 30 kwietnia , ale do końca maja można wycofać wypowiedzenie .

Info ze stronki nc+

" Wszyscy Klienci, którzy podjęli decyzję o rezygnacji w marcu lub kwietniu 2013 r., mogą wycofać swoje wypowiedzenia do końca maja 2013 r. i skorzystać ze zmian w ofercie nc+. W tym celu prosimy o kontakt z nami. "

 

Podejrzewam że sensowna oferta znajdzie się na koniec kwietnia lub w maju .

 

Czegoś tu nie kapuję. Przecież jak wyślę im rezygnację np.jutro z powodu 13th Street, to od 1 maja nie mam już z nimi umowy, tak? Zdaję sprzęt 1 maja dystrybutorowi C+ i jak w takim razie cofać wypowiedzenie do końca maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie.

Strach ma wielkie oczy. Nie wiem tylko skąd się bierze takie ciśnienie na twórcze opowiadania o panice, pokrzywdzonych, czy też poróżnionych. Tyle razy pisałem, że strach, to zły doradca. Szkoda tylko, że tak niewielu to rozumie.

Martwi mnie krótkowzroczność większości osób wypowiadających się w tej sprawie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie to wszystko męczyć.. Twardo czekam na słońce dla Cyfrowiczów, ale na miłość boską - jakim cudem abo N otrzymują takie oferty? Umowę mam do lipca 2014 i teraz mam dylemat, czy wysyłać wypowiedzenie już teraz w kwietniu w związku z wyłączeniem kanałów i liczyć na równie korzystne oferty migracyjne z DUK (bo rozumiem, że wysyłając wypowiedzenie umowa przestaje obowiązywać od maja?) czy też np. zagrać taktycznie i poczekać do lipca, kiedy to 1 lipca wyłączone zostaną kolejne 3 kanały i wtedy wysłać wypowiedzenie? Do tego czasu mogą spuścić z tonu? Albo wręcz przeciwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że ich stanowiska są tak niestabilne, że za kilka miesięcy może się okazać, że nie będzie możliwości wynegocjowania tak tanich pakietów jakie dostają abo n... Kurde, naprawdę już ja mam mętlik w głowie, a co dopiero inni ludzie. Ile ludzi, tyle sytuacji. Tu Cyfra+, tam N, tu Platinium w cenie Universe, gdzie indziej na odwrót.. Nie wiadomo komu wierzyć i co robić ;)

 

Umowę mam od stycznia i jako nowy abonent nie płacę wcale mało za Optimum HD z MR, bo 92zł. Niemniej, dlaczego mam się czuć poszkodowany, jeśli setki, a za chwilę tysiące ludzi bez względu na poprzedni abonament za to samo, a nawet więcej płaci znacznie mniej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się co zrobić, mam umowę z C+ do końca lipca. Płacę 139zł za Canal+ Superpremium HD + MR + Pace PVR 500GB. Dzwoniąc do nich dzisiaj zaproponowali mi przedłużenie umowy na 18 miesięcy i wszystkie kanały które mam teraz za takie same pieniądze, czyli 139zł (Platinum). Jest jeszcze opcja za 129zł bez 3xHBO.

 

Czy ktoś z Was ma podobną sytuację? Nie śpieszy mi się szczerze powiedziawszy, bo oferta nc+ dla mnie jest identyczna do tego co mam teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem żadnej możliwości negocjacji jako nowy abonent. To była moja pierwsza podpisana umowa z Cyfrą+, jednak od razu wiedziałem czego chcę, bo interesuje mnie przede wszystkim sport i dla tego sportu jestem w Cyfrze i chcę w niej pozostać. Jednak oczywiste jest, że jeśli pojawia się szansa mieć to co chce się mieć za mniejsza kwotę, to do tego chciałbym dążyć :)

 

No nic, w taki wypadku pozostaje chyba jednak dalej czekać cierpliwie na rozwój wydarzeń, tym bardziej, że kilka dni temu miałem rozmowę z infolinią NC+ w sprawie migracji gdy zadzwonili, jednak podziękowałem i czekam na znacznie lepsze oferty. Jeśli się nie pojawią, trudno. Chyba nigdzie się nie pali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awakeman - no jak to samo za te same pieniądze to już jakby postęp w stosunku do ofert sprzed paru dni. No ale dzisiejszy skok na oferty enkowiczów faktycznie trochę zadołował. Z umową do lipca złożyłabym wypowiedzenie i siedziała sobie spokojnie nie wydzwaniając do nich. Ale to ja, melania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie.

Strach ma wielkie oczy. Nie wiem tylko skąd się bierze takie ciśnienie na twórcze opowiadania o panice, pokrzywdzonych, czy też poróżnionych. Tyle razy pisałem, że strach, to zły doradca. Szkoda tylko, że tak niewielu to rozumie.

Martwi mnie krótkowzroczność większości osób wypowiadających się w tej sprawie na forum.

 

Bogdan, jak pragnę zdrowia, przecież rzecz w tym, że od dawna w Cyfrze+, a teraz i w nc+ jest bardzo mętna polityka marketingowa, polegająca na telefonicznych przepychankach, co jak się pewnie domyślasz nie każdemu odpowiada.

 

Jestem z CYFRĄ od początku, ale każda nowa umowa, to dla mnie zawsze jednakowy stres.

 

Powiedz, dlaczego nie można przyjąć tak klarownego cennika, jak dla przykładu w CP, gdzie wszystko jest jasne?

Pewnie dlatego, że tamci wzięli sobie Słońce za symbol, a nie jakieś mroki średniowiecza, gdzie o każdy kęs trzeba było walczyć pazurami i wydzierać kudły (?).

 

Gdyby nie lepsza oferta nc+, to już dawno byłbym z tego powodu w CP, a i tak się mocno zastanawiam, czy nie połączyć jednego z drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniąc do nich...

Czy ktoś z Was ma podobną sytuację? Nie śpieszy mi się szczerze powiedziawszy, bo oferta nc+ dla mnie jest identyczna do tego co mam teraz.

I właśnie w ten sposób osłabiasz swoją pozycję.

Jest czas możesz śledzić Forum i czekać. Zalecam stanowcze bierne czekanie.

Z końcem maja przypomnij się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie.

Strach ma wielkie oczy. Nie wiem tylko skąd się bierze takie ciśnienie na twórcze opowiadania o panice, pokrzywdzonych, czy też poróżnionych. Tyle razy pisałem, że strach, to zły doradca. Szkoda tylko, że tak niewielu to rozumie.

Martwi mnie krótkowzroczność większości osób wypowiadających się w tej sprawie na forum.

 

Bogdan, jak pragnę zdrowia, przecież rzecz w tym, że od dawna w Cyfrze+, a teraz i w nc+ jest bardzo mętna polityka marketingowa, polegająca na telefonicznych przepychankach, co jak się pewnie domyślasz nie każdemu odpowiada.

 

Jestem z CYFRĄ od początku, ale każda nowa umowa, to dla mnie zawsze jednakowy stres.

 

Powiedz, dlaczego nie można przyjąć tak klarownego cennika, jak dla przykładu w CP, gdzie wszystko jest jasne?

Pewnie dlatego, że tamci wzięli sobie Słońce za symbol, a nie jakieś mroki średniowiecza, gdzie o każdy kęs trzeba było walczyć pazurami i wydzierać kudły (?).

 

Gdyby nie lepsza oferta nc+, to już dawno byłbym z tego powodu w CP, a i tak się mocno zastanawiam, czy nie połączyć jednego z drugim.

A co powiesz na to "Ja na przykład za to samo (Optimum HD plus C+) - a brałem to trochę wcześniej, płacę 62 PLN bez MR" i w porywach potrafiłem dołożyć w czasie umowy bezpłatnie pakiet Cinemax na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kolega Jego Cień to zapomniał o starej prawdzie, że w życiu nie ma nic za [beep]? I nie chodzi tu o opłatę abo, bo to byłby czysty dil kasa za usługę, tylko o to, że wydzierasz i dajesz sobie wydzierać te kudły bo na czymś ci zależy. A że to jednak tylko TV, to proponuję te przepychanki traktować jak rozrywkowy sparing przed istotniejszymi szarpaninami 8) Mnie w tej chwili najbardziej dopinguje żądza zemsty za [beep]two i buractwo, którego cały czas jesteśmy świadkami i adresatami.

 

P. S. Zauważyliście, że od dziś (wczoraj) na fotkach pokazuje się już nie prezio Julian tylko ten drugi, równie urodziwy. Julianowi już zabrakło pomysłów na autoprezentację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425, widzisz ja korzystam ciągle z pakietu Superpremium HD z HBO + Cinemax + Filmbox + MR za 133 PLN.

 

To jak się domyślasz niemało, ale jako równoważnik, proponuje mi się teraz, albo Platynę za 99-109 + HBO za 30 + Cinemax za 15 + Filmbox za 15 + MR za 10 i łaskawie jako opcje dodatkowe jeszcze + 5.

 

Mogę też wziąć bez łaski pakiet "Ai" za 179 na 18 miesięcy, ale jak to się ma do tego co obecnie płacę ?

 

Ba, wiem przecież, że daje się niektórym do końca roku, a niektórym do końca umowy pakiet "Ai" za 159, więc co, mam być z niewzruszonej propozycji 179 zadowolony?

 

Jakie kryteria powodują, że jednym tak, a innym inaczej?

 

Nie wolałbyś klarownego cennika, gdzie wszystko byłoby jasne?

 

Poza tym, doprawdy nie wiem co o tym sadzić, gdy czytam oficjalne cenniki nc+, gdzie widzę przy pakiecie "Ai" cenę 299, więc co, ta cena jaką mi się teraz proponuje, czyli 179, to jakaś szczególna okazja, za którą powinienem nc+ całować po nogach?

I wobec tego jaka pewność, że łaska Pańska, jako że na pstrym koniu jeździ, nie każe tym ludziom po okresie umowy zażądać "prawdziwej" wartości tego pakietu?

Domyślam się, że łatwiej jest niektórym bytować w mętnej wodzie, ale mnie to już troszkę męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki antync+ i uokik wreszcie na forum znowu można wymieniać się swoimi spostrzeżeniami. nc+ dostali po łapkach i wraca normalność i nie przeszkadza mi ,że enkowicze dostają teraz dobre oferty-wręcz się :smile:

nadal jest tak samo- tym którym kończą się umowy:

-wysyłać zawsze wypowiedzenia :read: ,nie dzwonić samemu do nich :wink: ,nie zgadzać się na pierwsze niekorzystne oferty[najlepsze pod koniec wypowiedzenia] i najważniejsze przeglądać forum :roll:

alleluja i do przodu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jego Cień, ja np. nie chce sztywnych cen bo za to samo co ty płacę 99zł , z ta różnicą, że Cinemax i Filmbox dostałem na 7 m-cy , do tego HBO GO na 18 m-cy, oczywiście 2 kamele i PVR Gratis.

Idąc dalej skoro to samo dają teraz abo. N za "pół darmo" to ile w rzeczywistości warty jest ten cały pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel07, nie wiem kto to jest ten Al Leluja, ale nie podzielam Twojej i jego wesołości w tej sprawie. ;)

 

ps. W transliteracji z hebrajszczyzny, winno się pisać: hallelujah, halleluyah, haleluyah (do wyboru).

 

@ebola1972, tak naprawdę nie jest ważne co my chcemy, ale co jest najbardziej godne miana biznesu, zakładając, że nc+, to rzeczywiście platforma premium, a nie bazarowy gniot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel07, nie wiem kto to jest ten Al Leluja, ale nie podzielam Twojej i jego wesołości w tej sprawie. ;)

 

ps. W transliteracji z hebrajszczyzny, winno się pisać: hallelujah, halleluyah, haleluyah (do wyboru).

 

@ebola1972, tak naprawdę nie jest ważne co my chcemy, ale co jest najbardziej godne miana biznesu, zakładając, że nc+, to rzeczywiście platforma premium, a nie bazarowy gniot.

1.ziomek z bloku obok :oops:

2.semantyka

3.zobacz jak inni operatorzy ukrywają swoje najlepsze promocje np.upc

4."platforma premium"co to takiego?jak dużo płacę to jestem "cool"?wolę być bazarowym cwaniakiem

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były u mnie 2 propozycje takie same.109 platyna+HBO 20+MR 10+pace500 za 0.podziękowalem obecnie superpremium za 99.wypowiedzenie poleci w czerwcu,bo umowa do końca lipca.

 

Wypowiedzenie wyślij już teraz bo w umowie jest że trzeba wypowiedzieć 3 miesiące wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...