Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

krótkie pytanie do abonentów C+

czy wiecie na 200% na chwilę obecną:

jaki jest wasz status?

do kiedy macie termin na podjęcie decyzji?

do kiedy trzeba wysłać wypowiedzenie aby nie było "automatycznej" migracji?

jaki wpływ ma aktualna umowa ( sytuacji gdy jej zakończenie jest za kilka/kilkanaście miesięcy)?

do kiedy możemy korzystać z tego co mamy teraz?

 

Ktoś zna odpowiedzi na te pytania i dałby sobie rękę uciąć, że te odpowiedzi są prawdziwe?

 

Kurde bo ja mam zupełny mętlik w głowie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie założyć ten wątek by wszystko było czytelnie i jasne. W wątku podobnym jest pomieszanie z poplątaniem.

 

A. Czy dostałeś już list z przymusową migracja do nc+ od Cyfry +?

B. Piszcie do kiedy macie umowy, bo trudno uwierzyć, że wszyscy dostaniemy wypowiedzenie po Świętach i ponad milion abonentów będzie negocjować bądź wysyłać wypowiedzenia tylko do końca kwietnia.

C. Z jakiego pakietu proponują Wam przesiadkę i za jaką cenę, ile za multiroom, co ze sprzętem który aktualnie posiadamy (np Pace)

 

Proponuje piszcie na jakich warunkach migrowaliscie lub jaka mieliscie propozycje

 

Myślę, że warto do tego wrócić...

 

A. NIE

B. Umowa do listopada 2013

C. Z C+ Optimum za 67zł + PACE PVR za 0zł (umowa 12mies) na Platynę 99zł + PACE PVR zostaje na tych samych warunkach (umowa 18mies).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie do abonentów C+

do kiedy trzeba wysłać wypowiedzenie aby nie było "automatycznej" migracji?

ja chyba znam odpowiedz przynajmniej na to pytanie. Oficjalnie NIE ZOSTAŁEM POWIADOMIONY o zmianie przedmiotowo istotnych warunków umowy. Czekam zatem dalej. Jeśli powiadomią mnie w jakiś oficjalny sposób, np. poprzez korespondencję listową bądz elektroniczną - wtedy wyślę wypowiedzenie. Na chwile obecna o niczym nie wiem, nie ma podstaw prawnych do żadnej migracji. :read: Kodeks cywilny ma tu zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie do abonentów C+

czy wiecie na 200% na chwilę obecną:

jaki jest wasz status?

do kiedy macie termin na podjęcie decyzji?

do kiedy trzeba wysłać wypowiedzenie aby nie było "automatycznej" migracji?

jaki wpływ ma aktualna umowa ( sytuacji gdy jej zakończenie jest za kilka/kilkanaście miesięcy)?

do kiedy możemy korzystać z tego co mamy teraz?

 

Ktoś zna odpowiedzi na te pytania i dałby sobie rękę uciąć, że te odpowiedzi są prawdziwe?

 

Kurde bo ja mam zupełny mętlik w głowie :roll:

O rzekomej "automatycznej migaracji" muszą Cie poinformować w liście. Dopóki mam ważną umow z Cyfrą, to jestem abonentem Cyfry. Nikt mnie nie zmusi do migracji w szeregi nc+, jeżeli mam ważną umowe. Nie ma czegoś takiego jak termin 30 czerwca OBOWIĄZKOWY na wybranie nc+ lub rezygnacja. NIE MA-to są jakies wymysły. Jak mogą wyłączyć paczke C+ skoro mam ją w umowie wpisaną? Jeżeli mam umowe ważną to mogą mi skoczyć, i wszystkie kanały mają grać. Teraz znikneły niby Universal i 13street na których de facto i tak nic nie było ciekawego- to nie wypowiem przeciez umowy o to-bez sensu. Zrobił sie szum z listami zwykłymi i zmuszaniem do migracji na niekorzystnych warunkach- dzięki ludziom z n-ki. UOKiK sie tym zajął i nie sądze ze abonenci Cyfry listy o takiej treści dostaną. JEŚLI dostaną to będzie w nich napisane tak: MOŻE pan JEŚLI CHCE przejść teraz do nc+, ale ma pan pełne prawo zostać do końca umowy czasowej zawartej z Cyfrą, bez zmiany warunków. I tak to widze. A jeżeli żaden list do mnie nie przyjdzie, o jakiejkolwiek treści TO ZOSTAJE NA SWOICH WARUNKACH DO KOŃCA. Jak Wam mogą tego juz 30. czerwca wyłączyć Paczke C+ jak ją macie wpisaną w umowie? Nie mogą i nie zrobią tego. Osoby które nie mają paczki C+ to mają czyste buty, nie muszą sie przejmować niczym bo zostają do końca abonamentu w Cyfrze, chyba ze im jakies kanały wyłączą i będą SAMI chcieli odejsc / zmigrować. Po raz kolejny pisze: NIE SPINAĆ SIE NA MIGRACJE. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas, czyli abo Cyfry z długimi umowami, czekanie jest najlepszym wyjściem. Pewnie,ze można dziś wysłać wypowiedzenie z powody zabrania kanałów ,ale wtedy stracimy wszystko juz od maja. A tak minimum do wakacji mamy spokój.

Kto sport ogląda to akurat sie ligi pokończą w maju i mozna spojnie negocjować po rezygnacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...O rzekomej "automatycznej migaracji" muszą Cie poinformować w liście. Dopóki mam ważną umow z Cyfrą, to jestem abonentem Cyfry. Nikt mnie nie zmusi do migracji w szeregi nc+, jeżeli mam ważną umowe. Nie ma czegoś takiego jak termin 30 czerwca OBOWIĄZKOWY na wybranie nc+ lub rezygnacja. NIE MA-to są jakies wymysły. Jak mogą wyłączyć paczke C+ skoro mam ją w umowie wpisaną? Jeżeli mam umowe ważną to mogą mi skoczyć, i wszystkie kanały mają grać. Teraz znikneły niby Universal i 13street na których de facto i tak nic nie było ciekawego- to nie wypowiem przeciez umowy o to-bez sensu. Zrobił sie szum z listami zwykłymi i zmuszaniem do migracji na niekorzystnych warunkach- dzięki ludziom z n-ki. UOKiK sie tym zajął i nie sądze ze abonenci Cyfry listy o takiej treści dostaną. JEŚLI dostaną to będzie w nich napisane tak: MOŻE pan JEŚLI CHCE przejść teraz do nc+, ale ma pan pełne prawo zostać do końca umowy czasowej zawartej z Cyfrą, bez zmiany warunków. I tak to widze. A jeżeli żaden list do mnie nie przyjdzie, o jakiejkolwiek treści TO ZOSTAJE NA SWOICH WARUNKACH DO KOŃCA. Jak Wam mogą tego juz 30. czerwca wyłączyć Paczke C+ jak ją macie wpisaną w umowie? Nie mogą i nie zrobią tego. Osoby które nie mają paczki C+ to mają czyste buty, nie muszą sie przejmować niczym bo zostają do końca abonamentu w Cyfrze, chyba ze im jakies kanały wyłączą i będą SAMI chcieli odejsc / zmigrować. Po raz kolejny pisze: NIE SPINAĆ SIE NA MIGRACJE. pozdro

W zasadzie zgadzam się z Tobą i uważam, że tak to właśnie powinno zostać rozwiązane. Obawiam się tylko jednej nieczystej zagrywki ze strony nC+: wyłączenia paczki Canal+. Dlaczego? Otóż dlatego, że w umowach mamy zagwarantowaną paczkę Canal+ o nazwach obecnych. Jutro, czyli 5 kwietnia stare kanały zastąpione zostaną nowymi. Wprawdzie wieść gminna niesie, że jest to zwykła zmiana nazwy a nie wyłączenie starych i włączenie innych, ale z tego, co się do tej pory zdążyło zadziać, to wszystko jest możliwe i po 30. kwietnia nowa paczka Canal+ będzie dla nas niedostępna. Co wtedy odpowie ITI Neovision Sp. z o.o.? Zostań sobie abonencie bez Canal+ i płać dalej, ile płaciłeś, ale masz oczywiście prawo do rozwiązania umowy z powodu zaprzestania nadawania kanałów gwarantowanych umową. I to mnie właśnie mocno niepokoi... Efekt osiągną ten sam, co w przypadku wysyłki listów.

Na stronie nC+ widnieje taka infromacja: "Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal +, dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal + Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +". Uważam, że w tym przypadku powinniśmy mieć CHOCIAŻ dostęp do Canal +, Canal + Sport i Canal + Film, bo te zostają przy starych nazwach. Ale jakoś nie widać, żeby nC+ chciało grać fair-play.

Ja w każdym razie czekam. Nikt o niczym w żaden sposób mnie jeszcze nie zawiadomił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótki pytanie:

jeśli nie zgadzam się ze zmianami programowymi, o których poinformowali mnie w mailu (też wylądował w spamie),

to wypowiedzenie pisać na koniec kwietnia? na koniec maja? czy na koniec okresu rozliczeniowego?

 

i na jaki adres wysyłacie wypowiedzenia?

(u mnie w strefie abonenta jest skrytka w Warszawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj dostałem informację od konsultanta, że w przypadku migracji nie ma możliwości dokupienia opcji Filmbox lub Cinemax do żadnego pakietu, więc żeby je oglądać muszę wykupić All inclusive. Nie można też kupić ani wypożyczyć dekodera do karty cyfry. Czy komuś z was udało się dokupić opcję filmową inną niż HBO np. do Canal+ Platinum albo dekoder?

 

Możez dokupic filmbox lub cinemax albo dwa jednocześnie do c+platinum, każde kosztuje osobno 15 zł, razem 30 ;) Ktoś na linii był mało kompetentny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy jest możliwe wynegocjowanie czegoś takiego canal+platinum a w tym canal+vod, seriale+tvp prapremiery vod, multiroom dwie karty cameleon, i do tego dobrać dekoder PACE PVR za 99 złotych miesięcznie za wszystko. Obecnie mam Canal+HBO Superpremium za 167 złotych miesięcznie w tym dekoder PACE PVR (10 złotych dzierżawa) i multiroom 2karty cameleon (20 złotych)[/quo

 

bez mr za 129 mozesz to mieć jeśli sie potargujesz, z mooltirumem, bądź szczęśliwy jeśli dostaniesz za 139, to wszelkie minimum, wiem co piszę ;) W przypadku jeśli mr będzie za 0, i dekoder za zero ten pvr, nie zawsze jest taka możliwość, przeważnie piątak lub więcej za dekoder. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed chwila dzwoniła konsultantka chciała mi po raz 5 wcisnac platinum plus multiroom za 109 mowie jej zeby mi odłaczyła te smieszne vod i obnizyła pakiet,powiedziała ze nie ma takiej mozliwosci proponmowała mi pakiet gold nie wiem juz za ile ja jesj mowie ze interesuje mnie platinum to tylko opcja za 109 z ł czyli 99 plus 10 multi mowie jej ze 99 było by w miare ok zeby sie przekonac czy wogóle maja mozliwosc innej propozycji to powiedziała ze nie ma takiej oferty jak narazie i nie mzoe mi jej zaproponowac

 

Prawdę mówiłam xD 109 zł to najniiiższa cena z tym pakietem. Gold za 89 + mr = 99 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...O rzekomej "automatycznej migaracji" muszą Cie poinformować w liście. Dopóki mam ważną umow z Cyfrą, to jestem abonentem Cyfry. Nikt mnie nie zmusi do migracji w szeregi nc+, jeżeli mam ważną umowe. Nie ma czegoś takiego jak termin 30 czerwca OBOWIĄZKOWY na wybranie nc+ lub rezygnacja. NIE MA-to są jakies wymysły. Jak mogą wyłączyć paczke C+ skoro mam ją w umowie wpisaną? Jeżeli mam umowe ważną to mogą mi skoczyć, i wszystkie kanały mają grać. Teraz znikneły niby Universal i 13street na których de facto i tak nic nie było ciekawego- to nie wypowiem przeciez umowy o to-bez sensu. Zrobił sie szum z listami zwykłymi i zmuszaniem do migracji na niekorzystnych warunkach- dzięki ludziom z n-ki. UOKiK sie tym zajął i nie sądze ze abonenci Cyfry listy o takiej treści dostaną. JEŚLI dostaną to będzie w nich napisane tak: MOŻE pan JEŚLI CHCE przejść teraz do nc+, ale ma pan pełne prawo zostać do końca umowy czasowej zawartej z Cyfrą, bez zmiany warunków. I tak to widze. A jeżeli żaden list do mnie nie przyjdzie, o jakiejkolwiek treści TO ZOSTAJE NA SWOICH WARUNKACH DO KOŃCA. Jak Wam mogą tego juz 30. czerwca wyłączyć Paczke C+ jak ją macie wpisaną w umowie? Nie mogą i nie zrobią tego. Osoby które nie mają paczki C+ to mają czyste buty, nie muszą sie przejmować niczym bo zostają do końca abonamentu w Cyfrze, chyba ze im jakies kanały wyłączą i będą SAMI chcieli odejsc / zmigrować. Po raz kolejny pisze: NIE SPINAĆ SIE NA MIGRACJE. pozdro

W zasadzie zgadzam się z Tobą i uważam, że tak to właśnie powinno zostać rozwiązane. Obawiam się tylko jednej nieczystej zagrywki ze strony nC+: wyłączenia paczki Canal+. Dlaczego? Otóż dlatego, że w umowach mamy zagwarantowaną paczkę Canal+ o nazwach obecnych. Jutro, czyli 5 kwietnia stare kanały zastąpione zostaną nowymi. Wprawdzie wieść gminna niesie, że jest to zwykła zmiana nazwy a nie wyłączenie starych i włączenie innych, ale z tego, co się do tej pory zdążyło zadziać, to wszystko jest możliwe i po 30. kwietnia nowa paczka Canal+ będzie dla nas niedostępna. Co wtedy odpowie ITI Neovision Sp. z o.o.? Zostań sobie abonencie bez Canal+ i płać dalej, ile płaciłeś, ale masz oczywiście prawo do rozwiązania umowy z powodu zaprzestania nadawania kanałów gwarantowanych umową. I to mnie właśnie mocno niepokoi... Efekt osiągną ten sam, co w przypadku wysyłki listów.

Na stronie nC+ widnieje taka infromacja: "Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal +, dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal + Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +". Uważam, że w tym przypadku powinniśmy mieć CHOCIAŻ dostęp do Canal +, Canal + Sport i Canal + Film, bo te zostają przy starych nazwach. Ale jakoś nie widać, żeby nC+ chciało grać fair-play.

Ja w każdym razie czekam. Nikt o niczym w żaden sposób mnie jeszcze nie zawiadomił.

To nie jest takie proste i oczywiste jak piszecie. Odkąd UOKiK zainteresował się poczynaniami nc+ firma ta nie odważy się na dalsze widzimisie. Bo kary mogą być dotkliwe. Prędzej będą czekać na oficjalne jej wyniki, aniżeli postępować zbyt pochopnie. Jeden wyskok już zdecydowanie im wystarczy. Zatem zalecam wstrzemięźliwość co do dalszych niekontrolowanych ruchów lub działań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predzej czy pozniej tak musimy migrowac i tak -formalnie nie ma juz n-ki i Cyfry+ jest nc+..ponarzekamy cos tam wytargujemy mniej lub wiecej..i albo zostaniemy albo sie pozegnamy..ja o 5 zl...sie z nimi nie wyklocam mam honor...ale o zasady czyste i przejrzyste juz tak:)

a co kogo interesuje twoje 5zł? chcesz to sobie migruj u ciebie jest 5zł u niektorych 50 pomysl troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się Wam, że wstrzymanie wysyłki listów dla abo c+ jest spowodowane przewidywaniem decyzji z UOKIK i strachu przed jeszcze większą karą? jak dotychczas będzie bulić tylko N... Może C+ się wydygała??? no 10% z ich zysku zaboli inwestorów i wyższe głowy polecą... :P Oby tak właśnie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie do abonentów C+

czy wiecie na 200% na chwilę obecną:

jaki jest wasz status?

do kiedy macie termin na podjęcie decyzji?

do kiedy trzeba wysłać wypowiedzenie aby nie było "automatycznej" migracji?

jaki wpływ ma aktualna umowa ( sytuacji gdy jej zakończenie jest za kilka/kilkanaście miesięcy)?

do kiedy możemy korzystać z tego co mamy teraz?

 

Ktoś zna odpowiedzi na te pytania i dałby sobie rękę uciąć, że te odpowiedzi są prawdziwe?

 

Kurde bo ja mam zupełny mętlik w głowie :roll:

O rzekomej "automatycznej migaracji" muszą Cie poinformować w liście. Dopóki mam ważną umow z Cyfrą, to jestem abonentem Cyfry. Nikt mnie nie zmusi do migracji w szeregi nc+, jeżeli mam ważną umowe. Nie ma czegoś takiego jak termin 30 czerwca OBOWIĄZKOWY na wybranie nc+ lub rezygnacja. NIE MA-to są jakies wymysły. Jak mogą wyłączyć paczke C+ skoro mam ją w umowie wpisaną? Jeżeli mam umowe ważną to mogą mi skoczyć, i wszystkie kanały mają grać. Teraz znikneły niby Universal i 13street na których de facto i tak nic nie było ciekawego- to nie wypowiem przeciez umowy o to-bez sensu. Zrobił sie szum z listami zwykłymi i zmuszaniem do migracji na niekorzystnych warunkach- dzięki ludziom z n-ki. UOKiK sie tym zajął i nie sądze ze abonenci Cyfry listy o takiej treści dostaną. JEŚLI dostaną to będzie w nich napisane tak: MOŻE pan JEŚLI CHCE przejść teraz do nc+, ale ma pan pełne prawo zostać do końca umowy czasowej zawartej z Cyfrą, bez zmiany warunków. I tak to widze. A jeżeli żaden list do mnie nie przyjdzie, o jakiejkolwiek treści TO ZOSTAJE NA SWOICH WARUNKACH DO KOŃCA. Jak Wam mogą tego juz 30. czerwca wyłączyć Paczke C+ jak ją macie wpisaną w umowie? Nie mogą i nie zrobią tego. Osoby które nie mają paczki C+ to mają czyste buty, nie muszą sie przejmować niczym bo zostają do końca abonamentu w Cyfrze, chyba ze im jakies kanały wyłączą i będą SAMI chcieli odejsc / zmigrować. Po raz kolejny pisze: NIE SPINAĆ SIE NA MIGRACJE. pozdro

świete słowa ziomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...O rzekomej "automatycznej migaracji" muszą Cie poinformować w liście. Dopóki mam ważną umow z Cyfrą, to jestem abonentem Cyfry. Nikt mnie nie zmusi do migracji w szeregi nc+, jeżeli mam ważną umowe. Nie ma czegoś takiego jak termin 30 czerwca OBOWIĄZKOWY na wybranie nc+ lub rezygnacja. NIE MA-to są jakies wymysły. Jak mogą wyłączyć paczke C+ skoro mam ją w umowie wpisaną? Jeżeli mam umowe ważną to mogą mi skoczyć, i wszystkie kanały mają grać. Teraz znikneły niby Universal i 13street na których de facto i tak nic nie było ciekawego- to nie wypowiem przeciez umowy o to-bez sensu. Zrobił sie szum z listami zwykłymi i zmuszaniem do migracji na niekorzystnych warunkach- dzięki ludziom z n-ki. UOKiK sie tym zajął i nie sądze ze abonenci Cyfry listy o takiej treści dostaną. JEŚLI dostaną to będzie w nich napisane tak: MOŻE pan JEŚLI CHCE przejść teraz do nc+, ale ma pan pełne prawo zostać do końca umowy czasowej zawartej z Cyfrą, bez zmiany warunków. I tak to widze. A jeżeli żaden list do mnie nie przyjdzie, o jakiejkolwiek treści TO ZOSTAJE NA SWOICH WARUNKACH DO KOŃCA. Jak Wam mogą tego juz 30. czerwca wyłączyć Paczke C+ jak ją macie wpisaną w umowie? Nie mogą i nie zrobią tego. Osoby które nie mają paczki C+ to mają czyste buty, nie muszą sie przejmować niczym bo zostają do końca abonamentu w Cyfrze, chyba ze im jakies kanały wyłączą i będą SAMI chcieli odejsc / zmigrować. Po raz kolejny pisze: NIE SPINAĆ SIE NA MIGRACJE. pozdro

W zasadzie zgadzam się z Tobą i uważam, że tak to właśnie powinno zostać rozwiązane. Obawiam się tylko jednej nieczystej zagrywki ze strony nC+: wyłączenia paczki Canal+. Dlaczego? Otóż dlatego, że w umowach mamy zagwarantowaną paczkę Canal+ o nazwach obecnych. Jutro, czyli 5 kwietnia stare kanały zastąpione zostaną nowymi. Wprawdzie wieść gminna niesie, że jest to zwykła zmiana nazwy a nie wyłączenie starych i włączenie innych, ale z tego, co się do tej pory zdążyło zadziać, to wszystko jest możliwe i po 30. kwietnia nowa paczka Canal+ będzie dla nas niedostępna. Co wtedy odpowie ITI Neovision Sp. z o.o.? Zostań sobie abonencie bez Canal+ i płać dalej, ile płaciłeś, ale masz oczywiście prawo do rozwiązania umowy z powodu zaprzestania nadawania kanałów gwarantowanych umową. I to mnie właśnie mocno niepokoi... Efekt osiągną ten sam, co w przypadku wysyłki listów.

Na stronie nC+ widnieje taka infromacja: "Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal +, dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal + Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +". Uważam, że w tym przypadku powinniśmy mieć CHOCIAŻ dostęp do Canal +, Canal + Sport i Canal + Film, bo te zostają przy starych nazwach. Ale jakoś nie widać, żeby nC+ chciało grać fair-play.

Ja w każdym razie czekam. Nikt o niczym w żaden sposób mnie jeszcze nie zawiadomił.

musza udostepnic nam po 6 kanałow do tej pory mielismy Canal + Weekend, Canal + Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +". abedziemy mieli Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal +mielismy 6 musza nam 6 udostepnic paczka canal plus to paczka canal plus ilosc programow nie wazna wazne zeby zawartosc byłą ta sama a jk oni na siłe cos dodaja to juz ich sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...O rzekomej "automatycznej migaracji" muszą Cie poinformować w liście. Dopóki mam ważną umow z Cyfrą, to jestem abonentem Cyfry. Nikt mnie nie zmusi do migracji w szeregi nc+, jeżeli mam ważną umowe. Nie ma czegoś takiego jak termin 30 czerwca OBOWIĄZKOWY na wybranie nc+ lub rezygnacja. NIE MA-to są jakies wymysły. Jak mogą wyłączyć paczke C+ skoro mam ją w umowie wpisaną? Jeżeli mam umowe ważną to mogą mi skoczyć, i wszystkie kanały mają grać. Teraz znikneły niby Universal i 13street na których de facto i tak nic nie było ciekawego- to nie wypowiem przeciez umowy o to-bez sensu. Zrobił sie szum z listami zwykłymi i zmuszaniem do migracji na niekorzystnych warunkach- dzięki ludziom z n-ki. UOKiK sie tym zajął i nie sądze ze abonenci Cyfry listy o takiej treści dostaną. JEŚLI dostaną to będzie w nich napisane tak: MOŻE pan JEŚLI CHCE przejść teraz do nc+, ale ma pan pełne prawo zostać do końca umowy czasowej zawartej z Cyfrą, bez zmiany warunków. I tak to widze. A jeżeli żaden list do mnie nie przyjdzie, o jakiejkolwiek treści TO ZOSTAJE NA SWOICH WARUNKACH DO KOŃCA. Jak Wam mogą tego juz 30. czerwca wyłączyć Paczke C+ jak ją macie wpisaną w umowie? Nie mogą i nie zrobią tego. Osoby które nie mają paczki C+ to mają czyste buty, nie muszą sie przejmować niczym bo zostają do końca abonamentu w Cyfrze, chyba ze im jakies kanały wyłączą i będą SAMI chcieli odejsc / zmigrować. Po raz kolejny pisze: NIE SPINAĆ SIE NA MIGRACJE. pozdro

W zasadzie zgadzam się z Tobą i uważam, że tak to właśnie powinno zostać rozwiązane. Obawiam się tylko jednej nieczystej zagrywki ze strony nC+: wyłączenia paczki Canal+. Dlaczego? Otóż dlatego, że w umowach mamy zagwarantowaną paczkę Canal+ o nazwach obecnych. Jutro, czyli 5 kwietnia stare kanały zastąpione zostaną nowymi. Wprawdzie wieść gminna niesie, że jest to zwykła zmiana nazwy a nie wyłączenie starych i włączenie innych, ale z tego, co się do tej pory zdążyło zadziać, to wszystko jest możliwe i po 30. kwietnia nowa paczka Canal+ będzie dla nas niedostępna. Co wtedy odpowie ITI Neovision Sp. z o.o.? Zostań sobie abonencie bez Canal+ i płać dalej, ile płaciłeś, ale masz oczywiście prawo do rozwiązania umowy z powodu zaprzestania nadawania kanałów gwarantowanych umową. I to mnie właśnie mocno niepokoi... Efekt osiągną ten sam, co w przypadku wysyłki listów.

Na stronie nC+ widnieje taka infromacja: "Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal +, dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal + Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +". Uważam, że w tym przypadku powinniśmy mieć CHOCIAŻ dostęp do Canal +, Canal + Sport i Canal + Film, bo te zostają przy starych nazwach. Ale jakoś nie widać, żeby nC+ chciało grać fair-play.

Ja w każdym razie czekam. Nikt o niczym w żaden sposób mnie jeszcze nie zawiadomił.

To nie jest takie proste i oczywiste jak piszecie. Odkąd UOKiK zainteresował się poczynaniami nc+ firma ta nie odważy się na dalsze widzimisie. Bo kary mogą być dotkliwe. Prędzej będą czekać na oficjalne jej wyniki, aniżeli postępować zbyt pochopnie. Jeden wyskok już zdecydowanie im wystarczy. Zatem zalecam wstrzemięźliwość co do dalszych niekontrolowanych ruchów lub działań.

Zdaję sobie z tego sprawę i mam nadzieję, że kolejnych "wejść od zaplecza" ze strony nC+ nie będzie. Dlatego w UOKiK cała nadzieja. Czekam, co zresztą zalecam wszystkim już od dłuższego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie poplotkujmy.

Może się okazać, że to będzie początek końca platformy nC+

jelsi chodzi o mnie to moga sie zwijac, ja sie zraziłem swojego wizerunku w moich oczach juz nie odbuduja to co robia to jest zenada dawno nie było takiego ogólnokrajowego szumu o oferte programowa jakiejs platformy cyfrowej,oberwia po [beep]ach ze az miło Julek rezygnuj jak masz honor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...