Skocz do zawartości

Migracja z Cyfry + do platformy CANAL+


Mr. Brooks
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wczorajszym przedluzeniu umowy na wspomnianych warunkach ( universe + 6c+ + hbo, calosc za 39zł/m-sc) dzis uruchomili mi kanaly hbo, wszystkie c+tak jak dotychczas tez hulaja. Przed przedluzeniem umowy hbo nie mialem, dzierżawie zwykly dekoder thompsona ktorego moge wymienic (jak pojawia sie w punktach) na pace hd, rowniez bezlplatnie. Mr nie mialem i nie mam.

 

niesamowite! tylko pogratulować!

59zł to dobra oferta - ale taka - to kosmos! moi znajomi tyle płacą za Comfort łysy... :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@llmario wciąż czekamy na jakieś ostateczne potwierdzenie. Nie piszę tego dlatego, że nie wierzę okechukwu ale jak sam zauważyłeś oferta jest kosmiczna i czasami bywa tak,iż dostajemy jednak coś innego niż pierwotnie oczekiwaliśmy, bo np. konsultant był kosmitą ;-) Wczoraj prawie identyczną ofertę uzyskał bogdan425. Dostał propozycję Silver+ za 39zł a jeżeli pozostałe rzeczy dostaje się zrabatowane 100% to jak najbardziej oferta przedstawiona przez okechukwu wydaje sie być wiarygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe + 6c+ + hbo, calosc za 39zł/m-sc ?????????? Nie ma takiej oferty. Minimalna kwota to 59zł . Wszystko inne to fantasmagorie frustratów tu piszących.

 

a teraz boję się uzyskać cenę pon. 59zł :shock:

z info z forum wynika, że przychodzą tu tłumy frustratów, a ja im uwierzyłem... o naiwnościż moja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

universe + 6c+ + hbo, calosc za 39zł/m-sc ?????????? Nie ma takiej oferty. Minimalna kwota to 59zł . Wszystko inne to fantasmagorie frustratów....

 

 

 

Udowodnić Ci, że się mylisz,wypisujesz głupoty i obrażasz innych?

 

 

@llmario naiwnością jest myślenie, iż pisanie oczekiwań na wypowiedzeniu Nam pomoże.

 

@gigabajt oferta kosmiczna,ale nie do końca nierealna jak pokazuje wczorajszy przykład moderatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to oferty typu 39,- zł za universe z 6 x C+ i HBO dostają wyłącznie ci, którzy mają już jedna umowę na swoje nazwisko i negocjują drugą, tez na siebie. Mylę się? Wcześniej najlepsza ofertą było to co wyżej tyle , że za 49,- zł możliwe do uzyskania jako pierwszą i jedyne ofertę na dane nazwisko. Ja to mam za 49,- zł tyle ze beż HBO.

EDIT:

Nie do końca precyzyjnie się wyraziłem. Z tego co się orientuję po lekturze tego forum , to za 39,- zł mogą dostać tylko ci, co mają dwie umowy na swoje nazwisko. Na jednej już z migrowali na to co tam sobie wytargowali, a negocjują drugą posiadaną umowę przy zbliżaniu się do końca jej obowiązywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria telefonów, bo gdzieś telefon się zapodział i nie mogłem go wydobyć. Rozmowa dobra. Liczą moje dni do końca umowy. Mam wrażenie, że rozmowa z przełożonym, to ściema. Dalej impas. Na koniec uprzedziłem, że za 49 PLN tej oferty Universe - CANAL+ Platinum OP - PACE 500 też nie przyjmę.

Mówi, że będą jeszcze dzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem jak wy trafiacie na takich ugodowych konsultantów ... ja mam 4 dni do odłaczenia sygnału a facet mi oferuje silver za 79 zł + 4 canal :/ a jak przedstawiam swoja oferte ze jestem zainteresowany universe plud 6c+ i hbo to mi przedstawia to w cenie 99 zł .. masakra jakaś prawie to co mam nowy klijent bez łaski . Na koniec jeszcze powiedział ze moźe będą jeszcze dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dzwonią konsule spoza DUK to oferty mają jakieś kosmiczne (outsoursingują konsuli? - potem nie dziwię się, że tyle reklamacji - a nuż komuś nie będzie się chciało reklamować, to większa prowizja wpadnie?) - Ci z DUK jakoś normalniejsi (wnioski z naszego forum)

do mnie odkąd wysłałem wypowiedzenie nie dzwonią wcale, a przez kilka dni wkurzali mnie bzdurnymi ofertami (albo że ja życzę sobie czegoś czego nie ma :D - tylko dziwnym trafem inni mają)... lepsza cisza :)

na koniec wypowiedzenia się pewnie sprawy ruszą, jak u gigabajta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak ty mam jeszcze ważna umowe i kilka tygodni temu dzwonili z oferta migracji;

Platinum/ HBO/ MR/PACE - 99zł na 12 m-cy

Oferty oczywiście nie przyjąłem i od tego czasu cisza

 

Mnie właśnie interesuje ten pakiet, tyle że bez MR i fajnie by było wyhaczyć tego MediaBoxa 500 GB, no ale Pace też może być. Obecnie mam Superpremium Canal+HBO za 108 zł (miało być 99, ale po 4 darmowych miesiącach podwyższyli) i Sagemcom HD. Umowa kończy mi się w listopadzie, dzwonili już 4 razy, ale za Platinum z HBO na 12 m-cy chcieli 129 zł :lol2:, to już dla nowych przy zamówieniu online wychodzi taniej. Nie wiedziałem że da radę zejść poniżej stówy. Jeśli nie dostanę Platinum z HBO na 12 m-cy i nowym dekoderem z dyskiem za minimum te 108 które płacę teraz, to dla zasady z nimi nie podpiszę i zamówię w grudniu, niech mają koszty, a nóż może na święta pojawi się lepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...